"Hanner" iegādājas zemi A klases biroju ēkas būvniecībai

Nekustamo īpašumu kompānija Hanner Group iegādājusies 0,8 hektārus plašu zemes gabalu Rīgā, Sporta ielā 11, daudzfunkcionālas A klases biroju ēkas celtniecībai, informē Hanner Group pārstāvis Toms Kursītis.

"Vietu jaunās daudzfunkcionālās biroju ēkas celtniecībai izvēlējāmies ar skatu nākotnē, jo Skanstes ielas rajonam ir liela perspektīva un pārskatāmā nākotnē tas varētu kļūt par Rīgas biznesa centru. Sporta iela ir tuvu pašreizējam pilsētas centram, turklāt robežojas ar Rīgas vēsturisko centru, kas iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā, kas vietai sniedz pievienoto vērtību," stāsta "Hanner Group" valdes loceklis Mindaugs Valucks.

Ņemot vērā "Hanner Group" veiksmīgo pieredzi, uzbūvējot un pārvaldot "Eiropas Biznesa centru" Ropažu ielā, uzņēmums uzskata, ka Rīgā joprojām ir pieprasījums pēc kvalitatīvām, efektīvām un ilgtspējīgām biroju telpām. Patlaban tiek aktīvi strādāts, lai jaunajam projektam iegūtu BREEAM sertifikātu, kas nomniekiem nodrošinās veselīgāku un komfortablāku darba vidi, kā arī zemākus komunālos maksājumus un daudz izturīgāku ēku.

"Izvēloties šo sertifikātu, apzināmies, ka jaunam projektam esam uzlikuši ļoti augstas kvalitātes latiņu, un vēlamies, lai tas kļūtu par vadošo standartu biroju ēku nekustamo īpašumu tirgū, turklāt tas kopumā attīstītu Latvijas biroja ēku ilgtspējību," norāda Valucks.

BREEAM ("British Research Establishment Environmental Assessment Method") sertifikāts, kuru patlaban izmanto aptuveni 75% jauno Eiropas biroju celtņu, ir pasaulē visbiežāk lietotā metode, ar kuru tiek vērtētas un sertificētas ilgtspējīgi uzbūvētas ēkas. Sertifikāts raksturojas ar tā visaptverošo, objektīvi izmērāmo, caurskatāmo un dinamisko kritēriju sistēmu.

BREEAM sertifikāts biroja ēkām piešķir veidu, kā plānot un būvēt videi un lietotājam draudzīgi, turklāt nodrošinot zemākus apsaimniekošanas un uzturēšanas izdevumus ēkas dzīves cikla laikā. Tāpat šis sertifikāts ēkām piešķir augstāku vērtību, sekmē zemākas ekspluatācijas izmaksas, respektē ekoloģiju un bioloģisko daudzveidību, tostarp ietaupa dabas resursus.

"Hanner Group" darbojas Lietuvā, Latvijā, Rumānijā, Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā. Grupa ir lielākais nekustamā īpašuma attīstītājs Lietuvā ar nekustamā īpašuma aktīvu un projektu portfeli aptuveni viena miljarda eiro vērtībā.

Pašreiz "Hanner Group" attīsta objektus ar vairāk nekā 1000 dzīvokļiem astoņos dažādos projektos un ir jau attīstījusi un pārdevusi vairāk nekā 3000 dzīvokļu pēdējo desmit gadu laikā, kā arī attīstījuši vairāk nekā 250 000 kvadrātmetru komerciālās platības.

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit    

Biroji Rīgas centrā joprojām pieprasīti

15.10.2014

Pusotra mēneša laikā TUA pret nekustamā īpašuma iegādi pieprasīta vien trīs reizes

15.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā