Latvija pirmo reizi ar nacionālo stendu piedalīsies arhitektūras un būvmateriālu izstādē "BAU 2015" Minhenē

2015.gadā no 19. līdz 24.janvārim Minhenē notiks arhitektūras un būvmateriālu izstāde BAU, kur būs pārstāvēti vairāk nekā 2000 dalībnieki no 40 valstīm, tai skaitā pirmo reizi izstādē būs nacionālais stends arī no Latvijas, biznesa portālu Nozare.lv informēja Messe München International oficiālais pārstāvis Latvijā Māris Balčūns.

Izstādē "BAU" 180 000 kvadrātmetru haļļu platībā būs aplūkojami arhitektūras, būvmateriālu un būvsistēmu piedāvājumi gan dzīvojamo un industriālo ēku jaunbūvēm, gan arī renovācijai un modernizācijai, kā arī interjeram.

No 2015.gada 19. līdz 24.janvārim Minhenē "BAU" atkal aizņems visu izstāžu centra "Messe München" pieejamo platību. Ar savu piedāvājumu šeit būs pārstāvēti vairāk nekā 2000 dalībnieki no vairāk nekā 40 valstīm. Kopš 2005.gada visas izstādes "BAU" platības ir bijušas izpārdotas, pieprasījums ir ievērojami lielāks nekā pieejamās telpas. Šobrīd vairāk nekā 400 uzņēmumi vēl gaida rindā uz dalību izstādē, informē Balčūns.

"BAU 2015" pirmo reizi Latvija būs pārstāvēta ar nacionālo stendu, ko organizē un atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Latvijas stendā būs seši uzņēmumi - pārsvarā dažādu celtniecības materiālu un būvelementu ražotāji: "Dores Fabrika" ar guļbūvju risinājumiem, "Irbest", piedāvājot gaisa spiediena testēšanu ēkām, "Primekss" ar industriālajām grīdām, "Riga Parket" ar dabīgiem koka grīdu segumiem, "Silver Standart" ar koka konstrukcijām un "Tenachem", piedāvājot būvķīmiju un celtniecības hermētiķus.

Visi izstādes "BAU 2015" dalībnieki būs izvietojušies 17 izstāžu hallēs. Halles būs izkārtotas pēc būvmateriālu veidiem, produktiem un nozarēm. "BAU" īpašu padara tas, ka šeit vienā izstādē apvienojas visas tehnoloģijas, produkti un materiāli, kas tiek izmantoti plānošanas un būvniecības procesos. Šī daudzfunkcionālā pieeja padara "BAU" par būtisku informācijas avotu visiem, kas ir iesaistīti projektēšanā un būvniecībā, sākot no investoriem, arhitektiem un inženieriem līdz prasmīgiem būvniekiem un nekustamo īpašumu apsaimniekotājiem.

"BAU" aptver visu plašo būvniecības tirgus spektru, kas piesaista apmeklētājus no dizaina, projektēšanas un būvniecības nozarēm. Pēdējo gadu laikā "BAU" ir kļuvis par galveno informācijas un komunikācijas platformu projektētājiem, arhitektiem un būvinženieriem no visas pasaules.

"Neviens cits pasākums visā pasaulē nepiesaista tik daudz un tik augsta līmeņa pārstāvjus no šīs nozares kā "BAU". Vairāk nekā 60 000 apmeklētāju no arhitektu un projektēšanas uzņēmumiem apmeklēja iepriekšējo "BAU" 2013.gadā. Tas pierāda projektētāju un arhitektu augsto novērtējumu izstādei "BAU"," skaidroja Balčūns.

"BAU" ir arī platforma jauniem produktiem un inovācijām, tāpēc daudzi ražotāji savu jauno produktu izstrādi plāno saskaņā ar "BAU" izstāžu ciklu. Produktu inovācijas, vai tās būtu durvis, logi, grīdas segumi vai fasāžu elementi, pirmo reizi visbiežāk tiek prezentētas tieši izstādē "BAU". Arī šis ir viens no iemesliem, kāpēc katru otro gadu uz Minheni brauc nozaru eksperti no katra kontinenta.

2015.gadā "BAU" ir noteiktas trīs galvenās tēmas: viedā pilsētplānošana, efektīva enerģijas un resursu izmantošana, būve un tās lietotāji. Daudzi dalībnieki piedāvās risinājumus atbilstoši minētajām tēmām, izstādes forumos arhitekti, būvinženieri un projektu izstrādātāji pētīs un analizēs "BAU" galvenās tēmas no dažādiem skatpunktiem, piebilda Balčūns.

Iesakām: Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit    

Pusotra mēneša laikā TUA pret nekustamā īpašuma iegādi pieprasīta vien trīs reizes

15.10.2014

Būvniecības valsts kontroles biroja vadītāja meklējumi beigušies nesekmīgi

15.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā nonākusi moderna viensēta, kur saglabātas latviskās vērtības

2

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

3

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

alt

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus