Būvniecības valsts kontroles biroja vadītāja meklējumi beigušies nesekmīgi

Ekonomikas ministrijas (EM) izsludinātais konkurss uz Būvniecības valsts kontroles biroja direktora amatu beidzies bez rezultātiem, biznesa portālu Nozare.lv informēja ministrijā.

Pieteikumus konkursam varēja iesniegt no šā gada 26.augusta līdz 14.septembrim, bet konkursa noslēgums bija plānots šā gada 7.oktobrī.

Iepriekš EM vēstīja, ka konkursā uz Būvniecības valsts kontroles biroja direktora amatu tika saņemti 11 pieteikumi, tomēr amata konkurss noslēdzies bez rezultātiem.

Ministrijā norādīja, ka pagaidām būvniecību kontrolējošās iestādes vadības pienākumi uzticēti EM Būvniecības un mājokļu politikas departamenta direktorei Ilzei Ošai.

EM neprecizēja, kad varētu tikt izsludināts atkārtots konkurss uz vakanto Būvniecības valsts kontroles biroja direktora amatu.

Jau ziņots, ka pretendentam uz Būvniecības valsts kontroles biroja direktora amatu jābūt ar augstāko izglītību arhitektūras, būvniecības vai saistītā inženierzinātnes jomā, vadības zinībās, uzņēmējdarbībā vai tiesību zinātnēs. Tāpat pretendentam jābūt pieredzei vadošā amatā ne mazāk par trim gadiem pēc augstākās izglītības iegūšanas norādītajās jomās. Pieredze darbā valsts pārvaldes vai pašvaldību institūcijās vai privātajā sektorā būvniecības vai saistītās inženierzinātņu jomās tiek uzskatīta par priekšrocību.

Pretendentam ir jābūt izpratnei un labām zināšanām būvniecības likumdošanā Latvijā un Eiropas Savienībā (ES) un praktiskai pieredzei normatīvo aktu piemērošanā, tāpat iestādes vadītājam jāspēj orientēties valsts pārvaldes un administratīvā procesa jautājumos. Pie pretendenta prasībām EM norāda arī izpratni un zināšanas par ES dalībvalstu būvniecības organizāciju struktūru, teicamas latviešu valodas un labas angļu un krievu valodas zināšanas, organizēšanas un stratēģiskās plānošanas prasmes, augstu atbildību, precizitāti un labas komunikācijas prasmes, kā arī labas analītiskās spējas un nevainojamu reputāciju.

Būvniecības valsts kontroles biroja direktora galvenie amata pienākumi ir saistīti ar Būvniecības likumā Būvniecības valsts kontroles birojam noteikto kompetenču īstenošanu.

Šā gada 1.oktorbī līdz ar jaunā būvniecības regulējuma stāšanos spēkā darbu sācis arī Būvniecības valsts kontroles birojs. Birojs ir EM pakļautībā esoša iestāde, un tā juridiskā adrese ir Valdemāra iela 157, Rīga. Plānots, ka birojā tiks nodarbināti 63 darbinieki.

Birojam noteikto funkciju izpildes sākšana paredzēta pakāpeniski laika posmā līdz 2016.gadam - 2015.gada 1.janvārī birojs sāks publisku ēku ekspluatācijas uzraudzību, 2015.gada 1.jūlijā birojs sāks veikt būvdarbu uzraudzību un būvju pieņemšanu ekspluatācijā, bet 2016.gada 1.janvārī birojs sāks būvspeciālistu kompetences novērtēšanu būvekspertīzes specialitātē.

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit  

Latvija pirmo reizi ar nacionālo stendu piedalīsies arhitektūras un būvmateriālu izstādē "BAU 2015" Minhenē

15.10.2014

Tiks atklāta izstāde "Māja. Dzīvoklis 2014"

16.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu