Tiks atklāta izstāde "Māja. Dzīvoklis 2014"

Šodien tiek atklāta izstāde Māja. Dzīvoklis 2014, kurā celtniecības un apdares materiālus, modernu santehniku un siltumtehniku, kā arī interjera priekšmetus un apgaismojuma risinājumus piedāvās vairāk nekā 120 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un citām valstīm, informē izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Starptautiskā būvniecības, remonta un interjera izstāde "Māja. Dzīvoklis 2014" notiks līdz 19.oktobrim, Ķīpsalā.

Izstādē tiks piedāvāts īpaši plašs apsildes risinājumu klāsts, sākot no elektriskajiem sildītājiem līdz jaudīgiem apkures katliem. Iegriežoties "Eko Iso", "SB Solar", "Rikon AC", "Intra Servisa", "Klimatechnika", "Desco", "Apkures katlu" un vēl citu uzņēmumu stendos, ikviens interesents varēs saņemt izsmeļošas konsultācijas un kopā ar ekspertiem aprēķināt aptuvenās apkures izmaksas savam mājoklim.

Mājokļa saimnieki izstādē "Māja. Dzīvoklis 2014" varēs aplūkot un izpētīt dažādus apdares materiālus, tādus kā flīzes, parketu, laminātu, krāsas, lakas, gruntis, rīģipša plāksnes, starpsienu furnitūru, santehniku utt., ko piedāvās uzņēmumi "Interstone", "Glass&Wood", "Rozemar", "Monte", "Staļi", "Starpsienu centrs", "AM Studio", "Cita santehnika" un citi.

Izstādes laikā ikvienam interesentam būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas arī par aktualitātēm nekustamo īpašumu darījumu jomā, ko ik dienu savā stendā sniegs Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) biedri.

Izstādes laikā konsultācijas sniegs profesionāli nekustamo īpašumu aģenti, kuri saņēmuši asociācijas sertifikātu un vairāku gadu garumā aktīvi darbojas nozarē. "Māja. Dzīvoklis 2014" piedalīsies un pieredzē dalīsies vairāku asociācijas nekustamo īpašumu kompāniju pārstāvji.

Plašajā LANĪDA stendā eksperti apmeklētājus informēs par darījumiem ar nekustamo īpašumu un sniegs detalizētu informāciju par īpašumu iegādes un pārdošanas procesu, nepieciešamo dokumentāciju, kā arī iepazīstinās ar aktuālajām nekustamo īpašumu tirgus cenām. Tāpat ikvienam interesentam būs iespēja konsultēties par izmaiņām nozares likumdošanā un noteikumos par valsts nodevu attiecībā uz īpašumu tiesību, kā arī ķīlas tiesību nostiprināšanu Zemesgrāmatā.

Asociācijas Mācību centra pārstāvji interesentiem sniegs informāciju par profesionālās izglītības iespējām nekustamo īpašumu jomā - gan amata iesācējiem, gan jau praktizējošiem aģentiem. Savukārt studentiem būs piedāvāta iespēja pieteikties uz prakses vietām kādā no asociācijas kompānijām.

Lai palielinātu cilvēku informētību un mazinātu ugunsnelaimju skaitu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta eksperti visās četrās izstādes dienās iepazīstinās ar dažādiem ugunsdzēsības līdzekļiem un to lietošanas nosacījumiem, stāstīs par dūmu detektoriem un atbildēs uz dažādiem ar ugunsdrošību un apkuri saistītiem jautājumiem.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks 10.starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde "Vide un enerģija 2014", kurā tiks prezentēti energoefektivitātes, energoapgādes, vides tehnoloģiju un infrastruktūras uzlabošanas risinājumi un atjaunojamās enerģijas resursu efektīva izmantošana.

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit  

Būvniecības valsts kontroles biroja vadītāja meklējumi beigušies nesekmīgi

15.10.2014

Jaunā projekta attīstītājs: jaunajām ģimenēm tiek liegta iespēja pilnvērtīgi dzīvot

16.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu