LSPA centrālās ēkas renovācija izmaksās 300 tūkstošus eiro

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) šobrīd notiek vērienīgi centrālās ēkas renovācijas un siltināšanas darbi, kas kopumā izmaksas 305 228 eiro, informē LSPA Sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja  Ilze Āķe-Vīksne.Par to informē biznesa un ekonomikas ziņu portāls db.lv

Oktobrī tiek veikta koka logu un palodžu demontāža un jaunu logu bloku iebūve Akadēmijas sporta spēļu zālē. Sākti arī ēkas bēniņu siltināšanas darbi.

«Nomainot LSPA logus, kā arī nosiltinot bēniņus, uzlabosim ēkas energoefektivitāti un uzlabosim Augstskolas infrastruktūru," norāda LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens. «Pēc projekta pabeigšanas, šā gada beigās, ļoti ceram, ka mūsu augstskolas telpas, apkures periodā, kļūs siltākas un mājīgākas, samazināsies siltumenerģijas patēriņš un Akadēmijas uzturēšanas izmaksas».

Rektors arī norāda: «Ietaupītos finanšu līdzekļus varēsim izmantot LSPA iekšējiem labiekārtošanas darbiem. Mēs darām visu, lai piesaistītu līdzekļus Augstskolas infrastruktūras uzlabošanai - remontdarbi tiek veikti pakāpeniski, primāri pārsiltinot Akadēmiju, nomainot apkures nodrošināšanai nepieciešamos sildelementus, remontējot studiju telpas un treniņu procesa nodrošināšanai nepieciešamās sporta zāles un palīgtelpas. Sistemātiski tiek plānoti arī citi Akadēmijas labiekārtošanas darbi».

Projekts tiek īstenots Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) atbalstīto projektu konkursa Kompleksi risinājumus siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanai 4.kārtas ietvaros. LSPA, projekta norises laikā, centrālajā ēkā koka logus nomainīs uz jaunā tipa pakešu logiem, nosiltinās ēkas bēniņus un modernizēs apgaismojuma sistēmas.

Projekta kopējās izmaksas ir 305 228 eiro, no tiem 62% ir KPFI līdzekļi un 38 procenti - LSPA līdzfinansējums.

Galvenais LSPA projekta būvuzņēmējs ir SIA ArkiLED. Sadarbības partneris vispārceltnieciskajos darbos - SIA Dakstiņa Jumti. Būvdarbu uzraudzību veic SIA AER Celtniecības serviss būvuzrauga Ilmāra Spandega personā.

Līdz šim LSPA veikts energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums jaunajā Akadēmijas korpusā, kur siltināta ēkas fasāde un jumts, nomainīti logi un ārdurvis, kā arī uzstādīts saules kolektors siltā ūdens sagatavošanai, kas nodrošina daļēju siltumenerģijas patēriņa izmaksu ietaupījumu.

Iesakām:  Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit        

Būvvalde: Pret viesnīcas būvniecību Vecrīgā iedzīvotāji galvenokārt iebilst tās plānotā izskata dēļ

16.10.2014

Aicinām uz Atvērto durvju dienu daudzdzīvokļu ēku kompleksā Salaspilī!

16.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu