„NCC Housing” nodevis ekspluatācijā jau 16 no 18 dzīvojamām mājām Biķernieku ielā 160, Mežciemā

SIA NCC Housing nodevis ekspluatācijā vēl četras dzīvojamās mājas Mežciemā, Biķernieku ielā 160, kas šobrīd ir viens no vērienīgākajiem nekustamo īpašumu projektiem Latvijā. Kopumā pašreiz ir pabeigtas 16 no plānotajām 18 projekta „NCC Mājas Biķernieku ielā 160” mājām un daudzstāvu autostāvvieta. Kopējās projekta investīcijas ir vairāk nekā 28 miljoni eiro.  Līdz ar četru „NCC Housing” māju nodošanu ekspluatācijā dzīvojamo fonds Rīgā tiek papildināts ar 73 dzīvokļiem. Ēku celtniecības darbus veica NCC uzņēmums.

Mareks Kļaviņš, SIA „NCC Housing” valdes loceklis: „NCC Mājas Biķernieku ielā 160” ir viens no lielākajiem aizsāktajiem nekustamo īpašumu projektiem Latvijā dzīvojamo māju segmentā. No ekspluatācijā nodotajām 4 dzīvojamām mājām, 80% ir pārdoti vai rezervēti. Lai arī projekta pēdējās divas mājas  ekspluatācijā ir paredzēts nodot 2015.gada pavasarī, tajās jau ir pārdoti vai rezervēti vairāk kā 40% dzīvokļu. Šobrīd šis ir veiksmīgs jauno projektu piemērs, veidojot pārdomātu un funkcionālu dzīvojamo vidi. Uz to norāda projektā dzīvojošo cilvēku pozitīvās atsauksmes, kā arī atzinība no konkursa „Ilgtspējīgā ēka un projekts 2014 ” žūrijas.”

Projekta ietvaros tiks uzbūvētas astoņas piecstāvu un desmit četrstāvu dzīvojamās ēkas ar 356 dzīvokļiem. Projektā ir divu līdz četru istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Katrā mājā ir 16 – 25 dzīvokļi un lifts, ko īpaši novērtē jaunās ģimenes ar bērniem. Katram dzīvoklim ir siltuma skaitītājs, plašs balkons un individuālas noliktavas telpas pagrabstāvā.

Lai nodrošinātu plašu atpūtas un zaļo zonu, transporta līdzekļiem ir uzbūvēta daudzstāvu autostāvvieta. Iedzīvotāju ērtībām un priekam atpūtas zonā ir ierīkota lapene.

Konkursā „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2011” projekta „NCC Mājas Biķernieku ielā 160” mājas tika novērtētas kā vienas no energoefektīvākajām ēkām Latvijā, iegūstot 2.vietu nominācijā „Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2011”.

Šobrīd „NCC Housing” attīsta vēl vienu dzīvojamo māju projektu „NCC Mājas Putnu ielā 31” Pārdaugavā, kurā uzsākta mājas būvniecība un dzīvokļu rezervācija. „NCC Mājas Putnu ielā 31” tiks uzbūvēta sešstāvu dzīvojamā māja ar racionāla plānojuma 60 dzīvokļiem. Visi divu, trīs un četru istabu dzīvokļi būs pieejami ar pabeigtu iekšējo apdari. Katram dzīvoklim būs plašs balkons, saimniecības telpa pagrabstāvā un pieejama autostāvvieta pagalmā. 

Iesakām: Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit

Ieguldot 873,5 tūkstošus eiro, rada komfortablāku darba vidi policistiem

17.10.2014

alt

LNK Industries uzsāk viesnīcas “HILTON Garden Inn Rīga Valdemāra” būvniecību

17.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

5

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Arī dzīvoklis var kalpot par vietu, kur nodoties pirts priekiem

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks