Pillar grupas pārdošanas apjomi deviņos mēnešos sasniedz 26,9 miljonus eiro

Līdz ar nekustamā īpašuma tirgus vispārējo izaugsmi šā gada deviņos mēnešos, teicamus rezultātus uzrādījusi nekustamā īpašuma attīstīšanas un tirdzniecības grupa Pillar – deviņu  mēnešu laikā Pillar realizējis īpašumus par 26,9 miljoniem eiro. Salīdzinoši 2013. gada deviņu mēnešu laikā Pillar darījumu apjoms sasniedza 24,8 miljonus eiro.

Ieguldot finanšu līdzekļus nekustamā īpašuma rekonstrukcijās un labiekārtošanās, kā arī intensīvi strādājot pie īpašumu realizācijas, Pillar pārraudzībā esošo objektu skaits ir ievērojami samazinājies – šobrīd tie ir aptuveni 750, bet vēl 2012. gadā to bija ap 1400. Tas liecina, ka Pillar izvēlētā stratēģija – piedāvāt klientiem kvalitatīvus, pilnībā pabeigtus un labiekārtotus mājokļus – ir sevi attaisnojusi.

Šā gada deviņos mēnešos pieaugusi ne tikai Pillar kopējā darījumu summa, bet arī noslēgto darījumu skaits. Šogad jau noslēgti 475 darījumi, kas ir par 28% vairāk nekā 2013. gada deviņos mēnešos.

No realizētajiem īpašumiem jaunajos un rekonstruētajos projektos pārdoti 113 dzīvokļi, kuru vidū ir arī 4 premium klases dzīvokļi „Elizabetes Park House” projektā. Sērijveida mājās pārdoti 314 dzīvokļi – Rīgā 216 dzīvokļi un ārpus Rīgas 98 dzīvokļi. Tāpat šogad noslēgti 29 darījumi par privātmāju un 8 zemes gabalu pārdošanu.

Pillar izpilddirektore Ieva Valtere atzīmēja: „Līdzīgi kā gada pirmajos divos ceturkšņos, arī trešajā ceturksnī aktivitāte nekustamā īpašuma tirgū saglabājās nemainīgi augsta visos mājokļu segmentos, kas saistīts ar maksātspējas palielināšanos un kredītresursu atgriešanos tirgū. Šobrīd mēs novērojam pat aktivitātes pieaugumu un to var skaidrot ar to, ka vairums steidzas iegādāties īpašumu līdz gada beigām, izmantojot esošās hipotekārās kreditēšanas iespējas, jo jaunajā gadā, ievērojot „nolikto atslēgu principu”, hipotekārās kreditēšanas nosacījumi, visticamāk, pasliktināsies. Jau šobrīd vairākas komercbankas norāda, ka šāda principa ieviešana no 2015. gada negatīvi ietekmēs šo kreditēšanas veidu.”

Jāatzīmē, ka Pillar turpina celtniecības darbus premium klases daudzdzīvokļu mājā „Miera Park House”, kuras izveidē tiek izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas, atbilstoši augstas dzīves kvalitātes prasībām. Plānots, ka šīs ēkas dzīvokļu tirdzniecība varētu tikt uzsākta 2015. gada otrajā ceturksnī.

Tāpat nerimst darbs pie Pillar un visai ABLV grupai nozīmīgā projekta – finanšu un darījumu centra New Hanza City (NHC) attīstības. Šā gada augustā, pārņemot NHC teritorijas tehniskā projekta izstrādi savās rokās, Pillar iegādājās Vācijas arhitektu uzņēmuma Schaller Architekten Stuttgart Rīgas biroju. Līdz ar to Pillar grupu papildinājis jauns uzņēmums - Schaller Kyncl Architekten Riga. Arhitektu biroja pārņemšanas mērķis ir vēl vairāk koncentrēt visus ar NHC projekta attīstību saistītos procesus vienā vietā, kas ļaus strukturēt un optimizēt Pillar darbu šī vērienīgā projekta ietvaros. Schaller Kyncl Architekten Riga uzdevums ir izveidot visu nepieciešamo projekta tehnisko dokumentāciju, lai jau 2015. gadā tiktu uzsākti pirmie celtniecības darbi NHC teritorijā.

Mūsu rekonstruēto īpašumu attīstības portfelī ir tādi īpaši un klientu augsti novērtēti projekti kā „Elizabetes Park House”, „Saules Rasa”, „Pine Breeze”, „Mārtiņa Nams 2”, „Liesmas Apartment House”, „Dārza Apartment House”, „Lielezeres Apartment House” un citi. Mūs paveiktā darba kvalitāti apliecina tas, ka lielākā daļa no tiem jau ir pārdoti. Vairāk par Pillar un tā nekustamā īpašuma piedāvājumiem lasiet mūsu mājas lapā www.pillar.lv.

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit

Pumpuru vidusskolas remonta veicēji figurē kriminālprocesā par izvairīšanos no nodokļu nomaksas

20.10.2014

Saeimas komisija konceptuāli atbalsta priekšlikumu pārtraukt Krievijas pilsoņiem izsniegt TUA pret nekustamā īpašuma iegādi

21.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu