Katrs piektais īpašuma apdrošināšanas klients iegādājas papildu apdrošināšanas segumu savam mājoklim

Iedzīvotāji arvien biežāk, iegādājoties mājokļu apdrošināšanu, pērk apdrošināšanas segumu pret dažādiem papildu riskiem, kas var apdraudēt mājokli vai mājokļa īpašnieku, liecina apdrošināšanas sabiedrības BTA InsuranceCompany SE (BTA) apkopotie dati.

Šogad katrs piektais klients papildu pamatriskiem ir izvēlējies apdrošināt kādu no papildriskiem. Visbiežāk klienti papildus izvēlējušies apdrošināt savu vispārējo civiltiesisko atbildību, kas pasargā no zaudējumiem gadījumā, ja bojājumi tiek nodarīti trešajām personām, piemēram, kaimiņiem vai kaimiņu īpašumam.

Šā gada pirmajos deviņos mēnešos pieci populārākie papildriski, kurus privātpersonas iekļāvušas mājokļa apdrošināšanas segumā, ir mājokļa īpašnieka vispārējās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, "atslēgu serviss", elektroniskie riski, pagaidu dzīves vietas izdevumi, īrnieku un viesu nodarītā kaitējuma risks, liecina BTA apkopotie dati.

Visbūtiskāk šogad pieaugusi klientu interese par mājokļa īpašnieku vispārējās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas un iespējamo īrnieku un viesu nodarītā kaitējuma riska iekļaušanu mājokļa apdrošināšanas segumā.

Pēdējo gadu laikā arvien vairāk iedzīvotājus satrauc iespējamie zaudējumi, kas varētu rasties gadījumā, ja tiek nodarīti kādi bojājumi kaimiņu īpašumam un ja šādā situācijā jāatlīdzina izdevumi par radīto bojājumu novēršanu. Lai sevi pasargātu no šādiem iespējamiem izdevumiem, cilvēki, apdrošinot savu mājokli, papildus apdrošina arī savu vispārējo civiltiesisko atbildību. Šādu klientu skaits šā gada deviņos mēnešos salīdzinājumā ar pērnā gada attiecīgo laika periodu ir pieaudzis par 43%, liecina BTA apkopotā statistika.

Būtiski pieaudzis arī to BTA klientu skaits, kuri, iegādājoties īpašuma apdrošināšanu, papildus apdrošināšanas segumā vēlas iekļaut aizsardzību pret īrnieku un viesu nodarītā kaitējuma risku, liecina BTA apkopotā statistika. Deviņu mēnešu laikā, salīdzinot ar identisku laika periodu pērn, šāds klientu skaits pieaudzis par 39%.

Iesakām:   Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit

Atvērto durvju dienas mazstāvu daudzdzīvokļu ēku kompleksā «Krustkalni»

23.10.2014

alt

Trešdaļa iedzīvotāju nevarētu atļauties segt izdevumus par mājoklim nodarītajiem bojājumiem

23.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

2

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

3

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

4

Maijā dzīvošanai gatava būs Salienas trešā dzīvokļu māja. Atvērto durvju diena jau martā!

5

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

6

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība