Pieprasījums pēc kvalitatīviem, drošiem un pārdomātiem nekustamo īpašumu projektiem Rīgā ir liels

Nekustamā īpašuma pircēji Latvijā par vissvarīgākajiem izvēles kritērijiem uzskata īpašuma atrašanās vietu, vides un ēkas drošību, saprotamus un pamatotus iegādes un cenas nosacījumus, kā arī pabeigtu un kvalitatīvu dzīvokļu apdari. Sakrītot visiem šiem faktoriem, interese par nekustamo īpašumu ir augsta gan no ārvalstu, gan Latvijas iedzīvotāju puses. Šie faktori ir ļāvuši jaunveidotajam Rīgas centra kvartālam CENTRUS mēneša laikā kopš dzīvokļu tirdzniecības sākuma vienoties par rezervāciju 14% apmērā no pieejamajiem dzīvokļiem. 

"CENTRUS pārdošanas process rāda pozitīvu tendenci nekustamo īpašumu tirgū. Pircēji rūpīgi izvēlas un iepazīstas ar būves kvalitāti, meklē pārdomātus un saprotamus darījuma noteikumus, kā arī racionālu cenu politiku. To sekmē fakts, ka šobrīd pircēji dzīvokļus iegādājas lielākoties paši sev, saviem ģimenes locekļiem un plāno paši tajos arī dzīvot, nevis izmantot īrei vai tālākai pārdošanai. Šāda tendence neapšaubāmi nāks par labu kopējai kvalitātei Latvijas nekustamo īpašumu tirgū", skaidro CENTRUS attīstītāju pārstāvis Juris Dreimanis. 

Kvartāls "Centrus" ir viens no pēdējiem pilnai apbūvei nodotajiem kvartāliem pašā Rīgas centrā. Tas atrodas starp K.Barona, Dzirnavu, Tēbatas un Blaumaņa ielām, kur ir apvienota klusa un privātā dzīvojamā zona ar pārdomātu un pilsētvidei piemērota publiskā zona. Kvartāla „Centrus” būvniecības darbi tika sākti 2014. gada vasarā. Šeit top multifunkcionāla centra „CENTUS” 2.kārta - divas 7 stāvu dzīvojamās ēkas, kurās tiks iekārtoti 84 dzīvokļi un komercplatības ēku pirmajos stāvos. Abas ēkas ekspluatācijā tiks nodotas 2015. gada otrajā pusē, šobrīd intensīvi norit ēku monolītā dzelzsbetona karkasa būvniecība. 

Līdzās mierīgai un privātai dzīvojamajai videi, „Centrus” tiek veidota ērta publiskā zona. Gājēju promenāde savienos Dzirnavu ielu ar Blaumaņa ielu, šeit ritēs sava īpašā iekškvartāla dzīve ar kafejnīcām un labiekārtotām atpūtas vietām, kā arī iepirkšanās iespējām promenādes malās. Projekta pasūtītājs ir SIA "Centrus Real One", būvniecību nodrošina uzņēmums "Skonto Būve. Kopējie ieguldījumi visās projekta attīstības kārtās ir ap 40 miljoniem eiro, kas tiek nodrošināti ar privātiem līdzekļiem un Nordea bankas finansējuma palīdzību.

Iesakām: Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit

Stūra mājai pieškir 21 532 eiro

28.10.2014

Skanstes apkaimi plānots izveidot par "21.gadsimta Rīgas jauno vizītkarti"

29.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

2

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

3

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

4

Maijā dzīvošanai gatava būs Salienas trešā dzīvokļu māja. Atvērto durvju diena jau martā!

5

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

6

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība