Jaunais Apella piedāvājums: „Īrē un uzkrāj!”

Apella  – specializēta Rietumu Bankas nekustamo īpašumu pārvaldīšanas struktūrvienība – no novembra pircējiem piedāvās principiāli jaunu servisu, kas ļaus izvairīties no daudzām neērtībām, ar ko jārēķinās hipotekārās kreditēšanas sākumposmā.

Apella speciālistu izstrādātajai programmai „Īrē un uzkrāj!” nav analogu Latvijas tirgū, un tā ir paredzēta tiem, kas vēlas iegādāties dzīvesvietu, neizmantojot tradicionālo kredītu.

„Mūsu jaunā programma ir oriģināla un ērta alternatīva dzīvojamās platības kreditēšanai un paredz atšķirīgu finansēšanas principu,” stāsta Apella vadošais speciālists Andrejs Ščerbakovs. „Ja šobrīd, lai iegādātos dzīvokli kredītā, parasti jāiemaksā 30% vai pat vairāk no nekustamā īpašuma vērtības, tad mūsu prasības ir vairākkārt zemākas. Jāsaprot arī, ka pēc 1. janvāra, kad spēkā stāsies Maksātnespējas likuma izmaiņas (tās paredz nolikto atslēgu principu), pircējiem izvirzītie noteikumi kļūs vēl skarbāki.”

Programma „Īrē un uzkrāj!” ļauj sākt izmantot dzīvesvietu, kā pirmo maksājumu nosakot tikai 3% no tās vērtības. Turpmāk pircējs katru mēnesi maksā fiksētu summu, puse no kuras ir īres maksa, bet otra puse tiek uzkrāta depozītā, lai varētu dzīvokli iegūt īpašumā.

Gada laikā ikmēneša maksājumu apjoms sastāda 6 % no dzīvokļa vērtības, kāda tā ir nofiksēta darījuma slēgšanas brīdī. Tādējādi jaunais īpašnieks katru gadu uzkrāj 3% no savas dzīvesvietas vērtības.

Šobrīd Apella programmas „Īrē un uzkrāj!” dalībniekiem piedāvā iespēju noslēgt līgumu uz trim gadiem. Šajā laikā pircējs drīkst lauzt līgumu bez jebkādām sankcijām. Ir paredzēta arī iespēja jebkurā laikā iemaksāt summu, kas tiks pievienota uzkrājumiem dzīvokļa pirkšanai, vai arī to pilnībā izpirkt.

Apella piedāvātie nosacījumi ir ļoti izdevīgi, jo dzīvoklī var iebraukt uzreiz pēc līguma noslēgšanas, turklāt juridiskās attiecības ir skaidri noteiktas. Līguma termiņš ir optimāls, lai pircējs pilnībā izlemtu, kā turpmāk rīkoties: piemēram, vai viņš dzīvokli arī turpmāk īrēs vai lūgs hipotekāro kredītu, kuru varēs noformēt gan Rietumu Bankā, gan arī jebkurā citā. Turklāt kā daļu no pirmās iemaksas kredīta saņemšanai bankā varēs izmantot triju gadu laikā programmā „Īrē un uzkrāj!” sakrātos naudas līdzekļus.

Kā vēl vienu izdevīgu faktu var minēt klienta iespēju dzīvokļa īres tiesības ar visu tā pirkšanai uzkrāto summu nodot trešajai personai, kas turpinās izmantot īpašumu, ievērojot tos pašus nosacījumus. Praktiski tas nozīmē, ka pastāv iespēja vai nu pārrakstīt dzīvokli uz radinieka vārda, vai pārdot savas īres tiesības.

Minētie Apella nosacījumi attiecas uz vairākiem projektiem, kurus tā labi pārzina un kuriem ir sagatavoti Rietumu Bankas kredītpiedāvājumi.

Programmas „Īrē un uzkrāj!” ietvaros tiek piedāvāti tikai dzīvokļi ar pilnu apdari jaunos mūsdienīgos dzīvojamajos kompleksos. Visi objekti ir kvalitatīvas jaunbūves, kuras jau ir apdzīvotas par 80% un atrodas pieprasītos mikrorajonos ar labu infrastruktūru.

Šobrīd pircēji var iegādāties apartamentus šādos projektos: „Zelta Rasa” pie Rīgas un Mārupes robežas, „Lilijas” Rīgā, Lilijas ielā 28 un „Mana Teika” Rīgā, Tālivalža ielā 20.

Vienmēr aktuāla un sīkāka informācija:

+371 27 00 04 00

info@apella.lv

www.apella.lv

Iesakām: Apskati Jauno projektu "Karstos piedāvājumus" šeit

LNMM atjaunotā ēka apmeklētājiem durvis vērs 2016.gada pirmajā pusē

29.10.2014

Nekustamo īpašumu investoriem jārēķinās ar jauniem biznesa modeļiem

30.10.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

2

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

3

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"