Vai DOMESPACE var būt Jūsu biznesa magnēts?

Augošas konkurences apstākļos jebkuram biznesam, kas orientēts uz tūrismu, rekreāciju vai ēdināšanu ir jāspēj piesaistīt aizvien vairāk potenciālo klientu! Kā to paveikt pēc iespējas veiksmīgāk? 

Pirmkārt! „Īstā” vieta – ezera vai upes krasts, jūra vai kalns, mežs vai Zemgales plašais līdzenums! Bez „īstās” vietas nekas nesanāks, bet pieņemsim, ka Jums tāda ir!

Otrkārt! Ko „īstajā” vietā novietot? Izcili, ja atrodaties vecā muižā vai dzirnavās, vai mantojumā esat ieguvuši vectēva zvejnieku mājas pašā jūras krastā! Bet ja nu tā nav? Tad jābūvē pašam vai jāmeklē kāds interesants gatavs koncepts, ko novietot Jūsu „īstajā” vietā! Tā, lai to ievietotu tūrisma ceļvedī, kā ievērības cienīgu vietu, kas noteikti jāapmeklē!

Treškārt! Jūsu piedāvātais serviss ir viss labākais Jūsu pusē, vienalga vai tas ir restorāns, viesnīca vai SPA! Tad noteikti viesi pie Jums atgriezīsies vēl un vēl!

Daži piemēri par DOMESPACE magnētismu apkalpojošā sfērā:

2006. gadā atvērtais restorāns Le Torne Dos http://www.tourne-dos.fr/ atrodas Francijas rietumos -netālu no Quimperas - neliela ciemata nomalē. Vieta joprojām ir populāra un pusdienlaikā galdiņš ir jārezervē, neskatoties uz to, ka interjerā nav veikti būtiski uzlabojumi kopš tā atvēršanas brīža!

Runājot ar saimniekiem un jautājot, kāpēc viņi izvēlējās tik dīvainu ēku savam biznesam, viņu atbilde bija: "Ēkas īpašā forma darbojas kā magnēts, kas pievilina garām braucošos, kā arī pie mums viesojas daudz tūristu, kas tieši šeit izvēlas ieturēt pusdienas vai vakariņas". Šo gadu laikā, konstrukcija nav zaudējusi savu aktualitāti, kā arī tehniski saglabājusies lieliski. Protams, interjers ir morāli novecojis, bet, ņemot vērā lielo apmeklētāju plūsmu, nav vienkārši tik populāru vietu aizvērt ciet uz rekonstrukciju!
 

2012. gada decembrī Šveicē "Četru ieleju" (4 Vallees) kūrortā 2950m augstumā tika atvērts pašapkalpošanās restorāns un bārs – Les Gentianes. DOMESPACE Elevation kupolmājā izvietotais restorāns piedāvā 120 sēdvietas iekšpusē un 300 vietas ārpusē! Restorānā tiek piedāvāta tradicionālā slēpošanas kūrortu virtuve! Vairāk par Les Gentianes restorānu var uzzināt šeit:  http://www.verbierbooking.ch/en/restaurants/les-gentianes-0-816

Kā gan ēka, kurai ir tikai centrālais balsts un tādas diezgan "gaisīgas" ārsienas nesabrūk, zinot to, ka sniega biezums kalnos bieži sasniedz trīs un vairāk metrus? Faktiski, tas ir pateicoties īpašajai ēkas formai, kura netiek deformēta ne sniega, ne spēcīga vēja ietekmē, kā arī divu stāvu ēka piedāvā 590m2 platību un ļauj izvairīties no nevajadzīgas telpu sadalīšanas sīkākās daļās!

Interesenti! Šajā slēpošanas kūrortā ir vēl viens kupols - Igloo du Mont Fort 3300m augtumā! Kā zināms, tad konkrētā ēka ir viss augstāk uzbūvētā kupolmāja pasaulē! Kā Jūs domājat, kas varētu būt šīs ēkas arhitekts?!!!

http://www.televerbier.ch/en/restaurants/igloo-du-mont-fort-0-700
http://www.televerbier.ch/en/restaurants/igloo-du-mont-fort-0-814

Noslēgumā, piedāvājam ieskatīties mūsu kolēģu DOMESPACE Vostok veikumā par SPA tēmu! Projektos izmantots klasiskais DOMESPACE Harmonique un Elevation siluets, kas apvienots vienā stilistiskā līnijā, bet funkcija no ģimenes mājas mainīta uz rekreāciju un baudīšanu - SPA.

Kas gan ir SPA? Senatnē ar šo vārdu apzīmēja vietu, kas bagāta ar minerālūdeņiem un ārstnieciskajām dūņām, un tiek izmantota veselības sakārtošanai un atgūšanai. Līdz ar to Latvijā ir tikai dažas īstas SPA vietas kā, piemēram, Ķemeri un Baldone! Mūsdienās šis jēdziens tiek pielietots daudz plašāk!

Vai ir kāds, kas negribētu atpūsties no saspringtas darba dienas šādā kupolveida SPA! Kā zināms, apaļas formas cilvēkus pievelk un nomierina! Ne par velti mūsu visu pirmā mājvieta, mammas vēderā, noteikti nav kantaina! Objektīvi raugoties (vismaz vēsturiskā un mītiskā izpratnē), cilvēkus vienmēr saistījušas apaļas formas. Šāda ēka ideāli apvieno gan fiziskās, gan garīgās enerģijas atjaunošanu, jo kamdēļ gan baznīcu, gan mošeju kupoli ir apaļi?

Vai DOMESPACE var būt Jūsu biznesa magnēts? Piedāvājiet ”īsto” vietu un Mēs Jums palīdzēsim radīt īstu magnētu!

Jūsu DOMESPACE kolektīvs!

Vairāk par Domespace eko kupolmājām var uzzināt:

https://www.facebook.com/DomespaceBaltic

http://www.domespace.com/en/home

http://www.domespace.ru/Rīgas pils mūra restaurēšana pēc svecīšu dedzināšanas izmaksāja 21 000 eiro

05.11.2014

Daudzdzīvokļu māju siltināšanai Garantiju aģentūra izsniegusi 100 garantijas

05.11.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

2

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

3

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

4

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts