Bijušā Skrundas lokatora pilsētiņu par 403 200 eiro nopircis vietējais uzņēmums

Atkārtotā izsolē bijušā Skrundas lokatora pilsētiņu par 403 200 eiro iegādājusies SIA Kurzemes nekustamie īpašumi, kas pieder vietējam kapitālam, šodien vēsta laikraksts Latvijas Avīze.

Izsolē dalības naudu bija iemaksājuši 13 pretendenti, bet tajā piedalījās 11. Visi izsoles dalībnieki bijuši vietējie, no ārvalstīm neviens nepiedalījās, teikts laikrakstā.

Izsoles uzvarētājam mēneša laikā jāsamaksā visa pirkuma summa, kā arī tiesas un kancelejas izdevumi. Tikai pēc tam, kad tiesa būs apstiprinājusi izsoles aktu un tas būs stājies spēkā, pircēju likumīgi varēs saukt par jauno īpašnieku.

"Kurzemes nekustamo īpašumu" īpašniece un valdes priekšsēdētāja Marina Ķēniņa aģentūrai LETA norādīja, ka līdz izsoles akta apstiprināšanai uzņēmums nekādus komentārus presei nesniegs.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, uzņēmums "Kurzemes nekustamie īpašumi" reģistrēts 2007.gada 29.martā un tā juridiskā adrese ir Saldū. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2000 latu (2846 eiro), un kapitāla daļu vienīgā īpašniece ir Marina Ķēniņa. 2013.gadā uzņēmuma apgrozījums bijis 8641 eiro, un pērn tas strādājis ar 6745 eiro zaudējumiem. Savukārt 2012.gadā apgrozījums bijis 144 370 eiro un uzņēmums strādājis ar 14 725 eiro peļņu. Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju uzņēmums darbojas skaistumkopšanas nozarē.

Jau ziņots, ka maijā valsts nekustamais īpašums "Mežaine" Skrundas novada Raņķu pagastā tika izsolīts kādam Latvijā reģistrētam uzņēmumam par 82 800 eiro, aģentūru LETA informēja zvērināta tiesu izpildītāja Inese Bože. "Latvijas Avīze" vēsta, ka tiesa šo izsoli atzinusi par nenotikušu, jo tās uzvarētājs laikā neiemaksāja iepirkuma summu.

Savukārt iepriekšējais bijušā Skrundas lokatora pilsētiņas īpašnieks SIA "Iniciatīva Europa" Skrundas novada pašvaldībai divus gadus nebija maksājis nekustamā īpašuma nodokli, aģentūru LETA iepriekš informējusi zvērināta tiesu izpildītāja Inese Bože. Nodokļa parāda summa maijā bija sasniegusi 11 831 eiro. Pašvaldība vērsās pie tiesu izpildītāja, lai parādu piedzītu. Kā atzina Bože, no līdzšinējā īpašnieka nesekmīgi mēģināts nodokļu parādu piedzīt citā veidā un nekustamā īpašuma piespiedu atsavināšana bijis galējais līdzeklis.

"Iniciatīva Europa" īpašumu nosolīja 2010.gada 4.jūnijā par 170 000 latu (241 890 eiro). Ar bijušā Skrundas lokatora pilsētiņas pircēju 2010.gada 9.jūlijā tika noslēgts nomaksas pirkuma līgums, kurā noteiktais samaksas termiņš bija desmit gadi. SIA "Iniciatīva Europa" vienīgais īpašnieks ir Krievijas pilsonis no Samāras Sergejs Rižkovs.

Iesakām: Mēneša piedāvājums - projekts DAMMES LIEPAS!

Kā pareizi novērtēt īpašumu apskates brīdī?

07.11.2014

alt

Satversmei neatbilst Rīgas domes saistošie noteikumi par sava īpašuma teritorijas sakopšanu

07.11.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

2

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

3

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

4

Maijā dzīvošanai gatava būs Salienas trešā dzīvokļu māja. Atvērto durvju diena jau martā!

5

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

6

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība