Atklāts vēsturiskais Elizabeth nams!

Ar grandiozu pasākumu tika atklāts vēsturiskais Elizabeth nams, Rīgas klusajā centrā Elizabetes ielā 3. Elizabeth – arhitektūras klasikas krāšņums un mūsdienu luksusa dzīves stils. 2014.gada 6. novembris daudziem paliks atmiņā kā diena, kad sabiedrībā grandiozi atzīmēja arhitektūru, vēsturi un mākslu.

Šī ēka ir vēlīnā eklektisma stila paraugs ar iespaidīgu ārējo apdari. Košā un detaļām bagātā fasāde, kuras forma un skulpturālā kompozīcija sasaucas ar renesanses estētiku, demonstrē arī barokam, ampīram un pat jūgendstilam raksturīgus elementus.

Attīstītājkompānijas  ORDO Agency  mērķis bija iedvest otru elpu majestātiskajā namā, kas tai arī veiksmīgi izdevies, jo pēc rekonstrukcijas nama krāšņā fasāde, kuras dekorā izmantoti daudzveidīgi arhitektūras elementi, piemēram, frontoni, sandriki, kolonnas, tornis,u.c., atkal pievērš ikviena – gan parasta garamgājēja, gan izsmalcinātas arhitektūras pazinēja – apbrīnas skatienus.

Vēsturiskais nams savu spožumu atguvis pateicoties kompānijām ORDO Agency, Stats Projekts un Re&Re, bet koptelpu interjeru izstrādāja pieredzējušie speciālisti no dizaina aģentūras Katz.

Ēka atguva savu vēsturisko izskatu vēl pagājušajā gadā, kad tika pabeigti vērienīgie rekonstrukcijas darbi. Ekspluatācijā Elizabeth nodota šā gada maijā. Elizabeth ir 6 stāvu dzīvojamais nams ar 19 ekskluzīviem apartamentiem, kā arī 3 ofisa telpām.

Viesus sagaidīja nama tēvs SIA ORDO valdes priekšsēdētājs Ivars Rudzītis. Visa pasākuma laikā viesi varēja izbaudīt lielisko atmosfēru, ko radīja kompānijas ORDO draudzīgais kolektīvs un nama dižciltīgā aura, ko pasvītroja gaismas un video instalācijas, kas izpaudās kā jūgendstila bilžu un ornamentu projekcijas, kā arī gaismas spēles uz nama augstajām sienām, ko muzikāli pavadīja Latvijas labākie čellisti, arfisti, pianisti un dīdžeji.

Pasākuma izsmalcināto cienastu sagatavoja kulinārijas meistari no sabiedrībā labi zināmā restorāna Vincents.

Viesiem, izejot uz nama terases, par kārtējo patīkamo pārsteigumu kļuva iespēja vērot naksnīgās debesis, burvīgo skatu uz nakts pilsētu un baudīt gardas uzkodas.

Nams Elizabeth nav vien arhitektūras piemineklis - tā ir daļa pilsētas vēstures, ko kopj un lolo ikviens, kas ir iesaistījies šī nama bijušā diženuma atdzīvināšanā. Tieši tāpēc Elizabeth svinību organizatori ir pārdomājuši visas detaļas līdz pat pēdējam sīkumam. Vai esat kādreiz aizdomājies par to, kā noteika smarža ietekmē Jūsu garastāvokli un pašsajūtu? Tieši tāpēc Elizabeth tagad ir kļuvis par vienu no nedaudzajiem namiem, kas var lepoties ar savu īpašo, ekskluzīvo aromātu, ko radījuši labākie parfimēri no Dr. Vranjes. Šis aromāts tika prezentēts kā dāvana katram viesim, tādējādi visi pasākuma apmeklētāji sev līdzi paņēma daļu no atmosfēras un vispārēja noskaņojuma, kas valdīja mājā Elizabeth.

Nama restaurācijas darbos izmantotas jaunākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes materiāli, tāpēc vēsturiskajā namā būs pavisam mūsdienīga komforta līmenis, laba ventilācija, siltumizolācija un gaisa kondicionēšana. Tāpat tiek atzīmēts tas, ka dzīvokļi tiek piedāvāti ar pelēko apdari, kas ļauj jaunajiem īpašniekiem iekārtot savas jaunās mājas pēc saviem ieskatiem.

Viesi atzinīgi vērtēja cokolstāvā ierīkoto sporta zāli, kuru nama iedzīvotāji jebkurā laikā varēs izmantot, lai uzturētu sevi labā fiziskā formā. Turpat atrodas arī autostāvvieta un saimniecības telpas.

Pasākuma organizatori ir pārliecināti – Rīgas centra nākotne ir restaurētie nami, un tieši tāpēc ORDO Agency ir ieguldījusi tik daudz darba, līdzekļu un laika vēsturiskajā namā, kurš ir iekļauts kultūrvēsturisko pieminekļu sarakstā, kas atrodas Rīgas klusajā centrā, Elizabetes ielā 3 un ko cēli sauc Elizabeth.

Iesakām: Mēneša piedāvājums - projekts DAMMES LIEPAS!

Nāc pēc savas sapņu virtuves “Biķerziedos”!

07.11.2014

alt

Pēc krituma neatmet ideju par ciemata izveidi

10.11.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

2

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

3

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

4

Maijā dzīvošanai gatava būs Salienas trešā dzīvokļu māja. Atvērto durvju diena jau martā!

5

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

6

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība