Jaunais "Rīgas namu pārvaldnieka" vadītājs pirmkārt pievērsīsies klientu apmierinātības uzlabošanai un māju siltināšanai

Jaunievēlētais SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) vadītājs Ivo Lecis, pirmkārt, plāno pievērsties uzņēmuma darba procesa efektīvai plānošanai, darba ar klientiem uzlabošanai un dzīvojamo māju energoefektivitātes uzlabošanai.

Lecis aģentūrai LETA pauda pārliecību, ka tieši komunikācija un sadarbība ar klientiem un viņu vēlmju izzināšana ir bijis viens no vājākajiem posmiem uzņēmuma darbībā līdz šim.

Lai panāktu efektīvāku darba procesa plānošanu, viena no viņa pirmajām rīcībām būs darbu izpildes termiņu saīsināšana. Tādējādi arī uzlabojumi uzņēmuma darbībā būšot visātrāk pamanāmi.

Otrkārt, Lecis plāno rast visefektīvāko izmantojumu līdzekļiem, ko uzņēmums nopelna no klientu maksājumiem. Viens no risinājuma variantiem varētu būt aktīvāks energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu piedāvājums klientiem. Kā veiksmīgu Lecis redz ESKO finansējuma modeli. Tas paredz, ka energopatērētājs energoefektivitātes uzlabošanai neizmanto savus finanšu līdzekļus un resursus, bet gan to atļauj darīt nolīgtam ESKO uzņēmumam, kurš ar saviem resursiem veic visus nepieciešamos energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumus. Pēc darbu pabeigšanas dzīvokļu īpašnieki turpina maksāt par siltumu tāpat kā iepriekš, bet konkrētajam ESKO uzņēmumam, līdz tam tiek segti visi veikto darbu izdevumi.

Vēl viens pasākums, ko Lecis plāno veikt, ir aicināt katra RNP pārraudzībā esoša nama iemītniekus izvēlēt vienu pārstāvi jeb mājas vecāko, kas RNP pārstāvētu visa nama iemītnieku intereses. Lecis skaidro, ka pašlaik samērā nelielai daļai namu jau ir izvēlēts viens interešu pārstāvis, bet jau tagad var secināt, ka sadarbība ar šo namu pārstāvjiem ir daudz efektīvāka nekā ar tiem, kuri vienu konkrētu pārstāvi vēl nav izvēlējuši.

Tāpat Leča plānos ir vortāla "e-parvaldnieks.lv" attīstīšana, kas RNP klientiem piedāvā nepieciešamos pakalpojumus veikt elektroniski. "Tiem, kas pašlaik nāk uz iecirkņiem, - lai ceļi nav jāmēro," skaidroja Lecis.

Viņš arī stāstīja, ka RNP piedāvās klientiem apmācības, kā darboties šajā vietnē, jo RNP pārstāvji apzinās, ka ne visi klienti ir pazīstami ar modernajām tehnoloģijām. Patlaban namu vecākajiem ir iespēja iepazīties ar vortāla darbības veidu, lai ar to iepazīstinātu arī citus ieinteresētos mājas iemītniekus.

Vortālā nākotnē plānots veikt arī iedzīvotāju aptaujas, lai varētu efektīvāk pārzināt klientu vēlmes.

Kā ziņots, par RNP valdes priekšsēdētāju oktobra beigās iecelts uzņēmuma valdes loceklis Ivo Lecis.

Lecis RNP valdē strādā kopš 2011.gada decembra. Viņa darbības sfēra - uzņēmuma budžeta plānošana, kā arī tā izpildes kontrole.

LETA jau ziņoja, ka iepriekšējais RNP priekšsēdētājs Aleksandrs Antonovs šā gada 15.augustā parakstījis atlūgumu un amatu pametis personīgu iemeslu dēļ.

Iesakām: Mēneša piedāvājums - projekts DAMMES LIEPAS!

TOP10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 03.11.2014 – 09.11.2014

10.11.2014

VNĪ aicina Lāčplēša dienā saudzēt atjaunoto Rīgas pils vēsturisko apkārtmūri

11.11.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

2

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

3

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

4

Maijā dzīvošanai gatava būs Salienas trešā dzīvokļu māja. Atvērto durvju diena jau martā!

5

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

6

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība