Pillar attīstīs premium klases daudzdzīvokļu māju „Miera Park House”

Nekustamā īpašuma attīstīšanas un tirdzniecības grupa Pillar ir iegādājies jaunceltni Rīgas centrā, Miera ielā 55/57 („Miera Park House”). Īpašuma iegādes mērķis ir, rekonstruējot ēku, attīstīt jaunu, premium klases daudzdzīvokļu māju, kuras izveidē tiks izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas, atbilstoši augstas dzīves kvalitātes prasībām. „Miera Park House” turpmākajā attīstībā sadarbosimies ar šī projekta sākotnējo autoru – arhitekti Antru Saknīti no arhitektu biroju „DEPO Projekts”.

Māja ir veidota no diviem korpusiem (5 stāvi un 4 stāvi), to fasādes apdarē tiks izmantota gaiša krāsa, kā arī tonēts stikls. Visi dzīvokļi un plašie balkoni būs vērsti uz saulaino dienvidu pusi, savukārt gaiteņi, kāpnes un lifti – uz teritorijas ziemeļiem. Būtiski pieminēt, ka šādos mājokļos īpaša uzmanība tiek veltīta modernu ventilēšanas un kondicionēšanas sistēmu uzstādīšanai. Māju ieskaus restaurēts nožogojums, labiekārtota, izgaismota un apsargāta teritorija - 3811 m² platībā. Savukārt pagrabstāvā tiks izbūvēta pazemes autostāvvieta ar 57 auto vietām. Ēkas abu korpusu ielokā būs apzaļumots iekšpagalms: jaunu koku un košumkrūmu stādījumi, kā arī tiks saglabāti esošie koki, ierīkots bērnu spēļu laukums un soliņi.

Visi dzīvokļi tiks sagatavoti līdz pilnai apdarei. Istabu skaits dzīvokļos plānots no 1 līdz 5 istabām, ar platību no 56 m² līdz pat 167 m². Katram dzīvoklim būs balkons vai terase.

„Tirgū šobrīd ir novērojams salīdzinoši liels pieprasījums pēc paaugstināta komforta mājokļiem un to apliecina arī mūsu pārdošanas darījumi. Ar „Miera Park House” iegādi un attīstību mēs nodrošināsim mūsu klientiem elitāru mājokļu piedāvājuma nepārtrauktību, jo visi esošie šāda tipa mājokļi praktiski jau ir pārdoti,” uzsvēra Pillar izpilddirektore Ieva Valtere.

„Miera Park House” jaunceltnes iegādes summa bija 2,4 miljoni eiro un, pēc šī brīža aprēķiniem, Pillar plāno līdz 2014. gada vasaras sākumam, kad daudzdzīvokļu nams tiks nodots ekspluatācijā, tās rekonstrukcijā un apdarē ieguldīt vēl aptuveni 3 miljonus eiro.

Šī nama celtniecības darbi tika uzsākti jau 2007. gadā, bet vēlāk tie tika pārtraukti un ēka iekonservēta. Pirms rekonstrukcijas darbu uzsākšanas, Pillar veiks detalizētu un rūpīgu visu līdz šim paveikto darbu pārbaudi, lai tiktu novērstas jebkādas iespējamās tehniskās problēmas un ēka atbilstu visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Pillar jau ir veiksmīga pieredze līdzīgu elitāru mājokļu attīstībā, īstenojot vērienīgu rekonstrukcijas projektu vienā no ekskluzīvākajiem nekustamā īpašuma projektiem visā Rīgā – „Elizabetes Park House”. Šis nams atrodas klusajā Rīgas centrā, Elizabetes ielā 21a.

Mūsu attīstīto jauno projektu portfelī ir arī tādi īpašumi kā „Mārtiņa Nams 2”, „Pine Breeze”, „Aristo”, „Saules Rasa” un citi. Vairāk par Pillar un tā nekustamā īpašuma piedāvājumiem lasiet mūsu mājas lapā www.pillar.lv.

 

Jauns trends Lasvegasā - no lielajām viesnīcām uz botique viesu namiem. Māja uz velosipēda bagāžnieka. Mets Deimons pārdod īpašumu Maiami. Trakā miljardiera sapnis - māja neona krāsās.

22.04.2013

Grieķija ārvalstu investoriem piedāvās uzturēšanās atļaujas

23.04.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

TOP 5: ekskluzīvākās mājas, kas šobrīd pieejamas iegādei

2

Izsolē pārdod vienu no izcilākajām baroka laikmeta koka celtnēm Rīgā – Nordeķu muižu

3

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

4

"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula

5

Iedzīvotāji Rīgā vēl pāris gadus būs aktīvi dzīvokļu pircēji

6

Rīgas vēsturiskajā centrā tiek celts dzīvojamais kvartāls "Lofts&Rosegold"

City24 redaktora izvēle

alt

Mājokļi tiem, kas tīko pēc mūsdienīgas un krāsainas vides

alt

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

alt

Iedzīvotāji Rīgā vēl pāris gadus būs aktīvi dzīvokļu pircēji