Privātmāju sektorā kopš jaunā gada pieaugusi pircēju aktivitāte

Privātmāju sektorā, sākot ar jauna gada sākumu, ir pieaugusi aktivitāte. Klienti interesējas par ekonomiskām, nelielām 100 līdz 150 kvadrātmetru lielām privātmājām cenu kategorijā līdz 100 000 eiro (70 000 lati), teikts nekustamā īpašuma kompānijas "Ober-Haus" pirmā ceturkšņa mājokļu tirgus pārskatā.

Vietējie pircēji interesējas par jaunbūvēm vai remontējamām privātmājām, novērojuši "Ober-Haus" speciālisti.

Pēc ilgāka klusuma perioda 1.ceturkšņa pēdējā mēnesī klienti ir atsākuši izrādīt interesi arī par mājām un zemes gabaliem dārziņu rajonos. Pēc "Ober-Haus" speciālistu domām, šajā segmentā, iestājoties siltākiem laika apstākļiem, aktivitāte varētu tikai palielināties.

Visaktīvāk vietējie pircēji turpina izrādīt interesi par banku meitasuzņēmumu piedāvājumiem, jo tiem var saņemt izdevīgākus kreditēšanas nosacījumus, kā arī īpašumus, kas ir remontējami, bet ar labu atrašanās vietu. Taču šādu piedāvājumu nav daudz, teikts pārskatā.

Gada pirmajā ceturksnī liela ir privātpersonu interese arī par zemes gabalu iegādi privātmāju būvniecībai, ja tiem neizdodas atrast savām prasībām un iespējām atbilstošus jaunbūves vai remontējamus privātmāju piedāvājumus. Pārsvarā klienti vēlas iegādāties labus zemes gabalus ar visām komunikācijām, vai vismaz ar jau pievilktu elektrību. Ja komunikāciju nav, tad pircējiem nav intereses par šādu īpašumu, norāda "Ober-Haus".

Klientus interesē piedāvājumi, kuru cena ir ap 15 līdz 20 eiro (10,5 līdz 14 lati) par vienu kvadrātmetru Rīgas apkārtnē un 30 līdz 40 eiro (21 līdz 28 lati) par vienu kvadrātmetru Rīgā. Ir interesenti arī zemes gabaliem līdz 50 kilometru attālumā no Rīgas. Arī šajā segmentā lielākā interese ir par banku īpašumā esošiem īpašumiem, teikts pārskatā.

Ciemotos, kuros izbūvētas komunikācijas, piedāvājumā vairs nav atlikuši daudz zemes gabali, ko iegādāties. Līdz ar to ir aktivizējušies nelieli attīstītāji, kas meklē zemes gabalus ciematu ar gatavu rindu - privātmāju izbūvei, norāda "Ober-Haus".

Grieķija ārvalstu investoriem piedāvās uzturēšanās atļaujas

23.04.2013

“Ektornet” dzīvojamās mājas projekta modernizācijā investē pusmiljonu eiro

23.04.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Āgenskalns - zaļais Pārdaugavas centrs un veclaicīgo namu mājvieta

2

Purvciems - rajons, kur mijas padomju mantojums un mūsdienu modernisms

3

Tukuma pusē pārdošanā nonācis ekskluzīvs atpūtas komplekss

4

Klientu diena Klusā centra elitārajā dzīvojamā projektā J5

5

Klientu dienas Salienā: rezervē dzīvokli un saņem 1000 eiro vērtu IKEA dāvanu karti tā iekārtošanai

6

Teika – zaļas vides ieskautais radošuma un tehnoloģiju epicentrs, kas uzplaukst ar jaunu sparu

City24 redaktora izvēle

alt

Ieteikumi, kā piemājas teritorijā radīt īstu Halovīnu gaisotni

alt

Rīgas kodols – tuvais, tālais un klusais centrs. Kādi mājokļi šeit top un jau ir pieejami?

alt

"Bonava Latvija" uzsāk dzīvokļu pārdošanu vērienīgā jaunajā projektā Dreiliņos