Ar otro piegājienu meklēs Būvniecības valsts kontroles biroja vadītāju

Ekonomikas ministrija (EM) plāno atkārtoti izsludināt konkursu uz Būvniecības valsts kontroles biroja direktora amatu, aģentūru LETA informēja ministrijā.

Konkursu uz Būvniecības valsts kontroles biroja direktora amatu plānots izsludināt nākamās nedēļas laikā.

Detalizētāku informāciju par prasībām pretendentiem un konkursa norises termiņiem EM sniegs pēc tam, kad tiks izsludināts konkurss.

Jau ziņots, ka Ekonomikas ministrijas (EM) iepriekš izsludinātais konkurss uz Būvniecības valsts kontroles biroja direktora amatu beidzās bez rezultātiem.

Pieteikumus konkursam varēja iesniegt no šā gada 26.augusta līdz 14.septembrim, bet konkursa noslēgums bija plānots šā gada 7.oktobrī. Iepriekš EM vēstīja, ka konkursā uz Būvniecības valsts kontroles biroja direktora amatu tika saņemti 11 pieteikumi, tomēr amata konkurss noslēdzies bez rezultātiem.

Ministrijā norādīja, ka pagaidām būvniecību kontrolējošās iestādes vadības pienākumi uzticēti EM Būvniecības un mājokļu politikas departamenta direktorei Ilzei Ošai.

Iepriekšējais konkursa nolikums paredzēja, ka pretendentam uz Būvniecības valsts kontroles biroja direktora amatu jābūt ar augstāko izglītību arhitektūras, būvniecības vai saistītā inženierzinātnes jomā, vadības zinībās, uzņēmējdarbībā vai tiesību zinātnēs. Tāpat pretendentam jābūt pieredzei vadošā amatā ne mazāk par trim gadiem pēc augstākās izglītības iegūšanas norādītajās jomās. Pieredze darbā valsts pārvaldes vai pašvaldību institūcijās vai privātajā sektorā būvniecības vai saistītās inženierzinātņu jomās tiek uzskatīta par priekšrocību.

Pretendentam ir jābūt izpratnei un labām zināšanām būvniecības likumdošanā Latvijā un Eiropas Savienībā (ES) un praktiskai pieredzei normatīvo aktu piemērošanā, tāpat iestādes vadītājam jāspēj orientēties valsts pārvaldes un administratīvā procesa jautājumos. Pie pretendenta prasībām EM norāda arī izpratni un zināšanas par ES dalībvalstu būvniecības organizāciju struktūru, teicamas latviešu valodas un labas angļu un krievu valodas zināšanas, organizēšanas un stratēģiskās plānošanas prasmes, augstu atbildību, precizitāti un labas komunikācijas prasmes, kā arī labas analītiskās spējas un nevainojamu reputāciju.

Būvniecības valsts kontroles biroja direktora galvenie amata pienākumi ir saistīti ar Būvniecības likumā Būvniecības valsts kontroles birojam noteikto kompetenču īstenošanu.

Šā gada 1.oktorbī līdz ar jaunā būvniecības regulējuma stāšanos spēkā darbu sācis arī Būvniecības valsts kontroles birojs. Birojs ir EM pakļautībā esoša iestāde, un tā juridiskā adrese ir Valdemāra ielā 157, Rīgā. Plānots, ka birojā tiks nodarbināti 63 darbinieki.

Birojam noteikto funkciju izpildes sākšana paredzēta pakāpeniski laika posmā līdz 2016.gadam - 2015.gada 1.janvārī birojs sāks publisku ēku ekspluatācijas uzraudzību, 2015.gada 1.jūlijā sāks veikt būvdarbu uzraudzību un būvju pieņemšanu ekspluatācijā, bet 2016.gada 1.janvārī birojs sāks būvspeciālistu kompetences novērtēšanu būvekspertīzes specialitātē.

Iesakām: Mēneša piedāvājums - projekts DAMMES LIEPAS!

 

TOP10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 10.11.2014 - 16.11.2014

20.11.2014

alt
alt

Sotheby's: ekskluzīvo īpašumu segmentā vienmēr dominē starptautiskie pircēji

21.11.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

3

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

4

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

5

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts