Ieviestais biroju klasifikators aktualizē vienotas sistēmas trūkumu

Nekustamo īpašumu uzņēmuma ARCO REAL ESTATE izpētes rezultātā tapušais un vietēja mēroga specifikai pielāgotais biroju telpu klasifikators, kura ieviešana ikdienā atvieglo nozares speciālistu darbu un palīdz ar jomu nesaistītiem interesentiem, ir izraisījis pozitīvu rezonansi Latvijas nekustamo īpašumu tirgū, atzīst klasifikatora izstrādes autors un ARCO REAL ESTATE komerctelpu nodaļas vadītājs Guntis Kanenbergs.

G. Kanenbergs uzsver, ka šāda ARCO REAL ESTATE iniciatīva ir aktualizējusi vienotas sistēmas trūkumu, tādēļ šobrīd Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas vadībā ir izveidota lielāko Latvijas nekustamo īpašumu uzņēmumu speciālistu darba grupa, kuras iecere ir pieņemt asociācijas biedriem un nozarei kopumā saistošu biroju telpu klasifikatoru, par pamatu ņemot ARCO REAL ESTATE veiksmīgi funkcionējošu materiālu.

Atgādinām, ka ARCO REAL ESTATE 2014. gada sākumā vietējā tirgus vajadzībām ir izstrādājusi biroju telpu klasifikatoru, kas nosaka īpašumu piederību vispārzināmām biroju telpu klasēm - A, B un C. Klasifikatorā apkopoti Eiropā plaši izmantotie kritēriji, kas pielāgoti Latvijas īpatnībām.

ARCO REAL ESTATE biroju telpu klasifikators jau kopš ieviešanas brīža nodrošina vairākas būtiskas priekšrocības: biroju telpu klašu definēšana uzlabo darījumu norises gaitu, atvieglo nekustamo īpašumu speciālistiem ikdienas darbu, tā kā Rīgas biroju telpas ir sistematizētas vienotā un ikvienam brīvi pieejamā katalogā, kā arī vairo to cilvēku sapratni, kas nepārstāv nozari. G. Kanenbergs piebilst, ka "klasifikators ir kļuvis par veiksmīgu instrumentu, ar kura palīdzību var inspicēt noteikto nomas maksu atbilstību klasei". 

Iesakām: Mēneša piedāvājums - projekts DAMMES LIEPAS!

 

Rīgas būvvalde plāno apsekot tirdzniecības centru "Mols", lai pārbaudītu iedzīvotāju vērojumus par plaisām

25.11.2014

alt

Atvērto durvju diena jaunā dzīvokļu projektā Rīgā, Juglas ielā 10

26.11.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

4

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība