Startam gatavojas jauni viesnīcu projekti Vecrīgā

Apmēram pēc mēneša tiks uzsākta jaunas viesnīcas būvniecība Vaļņu ielā, nākampavasar – Daugavmalā.

Arhitektūras ideju skiču konkursā par viesnīcas jaunbūvi kvartālā starp Mārstaļu un Minsterejas ielu par uzvarētāju atzīts arhitektu biroju Palast Achitekts un DR arhitekti sadarbībā tapušais priekšlikums MM 11. Viesnīcas Minstereja būvniecībā plānots ieguldīt apmēram 15 miljonus eiro, un tas ir viens no šobrīd lielākajiem tuvākajā laikā paredzētajiem investīciju projektiem viesnīcu segmentā Rīgā.

Apmēram gadu plānots atvēlēt projektēšanai, viesnīcas būvniecība varētu sākties nākamā gada pavasarī, informē projekta pasūtītāja SIA MV Hotels īpašnieks Vjačeslavs Muhins. Viņš atklāj, ka viesnīcas kompleksā 7 stāvos būs izvietoti 300 viesu numuri, SPA centrs, baseins, kā arī apakšzemes autostāvvieta; plānots, ka viesnīca būs atbilstoša 4+ zvaigžņu kategorijai. Projektu paredzēts realizēt apmēram divu gadu laikā, tātad – līdz 2016. gadam.

Kā nākamo SIA MV Hotels plāno uzsākt jaunas viesnīcas ēkas būvniecību Vaļņu ielā 49 – vietā, kur jau vairākus gadus atrodas nožogots būvlaukums. V. Muhins apstiprina, ka būvniecība šajā objektā tiks uzsākta jau pēc mēneša vai pusotra, projekta izmaksas sasniegs apmēram 6 miljonus latu. Viesnīca taps pēc arhitektu biroja Legzdiņš un partneri izstrādātā projekta.

DB jau rakstīja, ka šobrīd kopumā Vecrīgā viesnīcu segmentā vērojama netipiska aktivitāte kā darījumu, tā jaunu projektu jomā. Rekonstrukcijas procesā ir viesnīca Rīga, kuras īpašnieks plāno pabeigt darbus līdz 2014. gada vasarai, šā gada jūnijā durvis pēc rekonstrukcijas plāno vērt arī viesnīca Metropole, ko iegādājies aktīvu pārvaldīšanas kompānijas Integral Management Group (IMG) klients. Šopavasar pēc rekonstrukcijas ekspluatācijā nodota arī Astor Riga Hotel Z. Meierovica bulvārī 10/12, kuras īpašnieki SIA D.M. Holdings savulaik pauduši plānus tuvāko gadu laikā atvērt vēl vairākas jaunas viesnīcas.

Deniss Kairāns, Colliers International vadītājs Latvijā, pauž, ka oficiālie rādītāji viesnīcu biznesā nav tik spīdoši, lai varētu nešaubīgi apgalvot, ka visas viesnīcas, kas pieteiktas kā jaunbūves vai rekonstrukcija, būs aizpildītas un veiksmīgas. «Kopumā grūti loģiski izskaidrot lielo aktivitāšu tendenci viesnīcu biznesā, to nevar pamatot arī ar statistiku. Droši vien katram viesnīcas īpašniekam vai operatoram ir savs redzējums un plāni. Iespējams, drīzā nākotnē grūtāk paliks mazāku viesnīcu īpašniekiem, kuriem konkurēt uz visa šā fona paliks aizvien grūtāk,» tā D. Kairāns.

ARCO REAL ESTATE aicina uz atvērto durvju dienu dzīvokļu projektā Baložos - „Titurgas mājas”

23.04.2013

Ekspluatācijā tiek nodota senioru rezidence Dzintara melodija

24.04.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

2

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

3

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

4

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts