Rīgas centrā uzsākta ekskluzīva dzīvokļu projekta “Astor Rezidence” būvniecība

Rīgas centrā, Kr.Barona un Lāčplēša ielu stūrī uzsākta ekskluzīvu daudzdzīvokļu projekta Astor Rezidence (www.astorrezidence.lv) būvniecība. Būvdarbus veic viena no vadošajām Latvijas būvkompānijām – AS LNK Industries un ēku ekspluatācijā plānots nodot nākamā gada beigās. 

“Astor Rezidence” ir jauns un moderns dzīvokļu nama projekts, kas dos iespēju saviem iemītniekiem dzīvot pilsētas sirdī, sniedzot visu ērtai un komfortablai dzīvei. Šis projekts ir radīts cilvēkiem, kas augstu vērtē laiku, komfortu un mūsdienu tehnoloģijas. No rezidences paveras panorāmas skats uz pilsētu, blakus esošie nami ir daļa no vēsturiskās pilsētas ainavas. Dzīvojamās ēkas projekts ietver individuāli plānotus apartamentus, turklāt mājas arhitektūras modernās līnijas izceļ katra dzīvokļa individualitāti un īpašības. Īpaši svarīgi, ka ēkai ir ērta un ietilpīga apakšzemes autostāvvieta. Projektā pavisam būs 40 dzīvokļi, kuru izmērs būs no 57 m2 līdz pat 214 m2. Veikala telpu platība ēkā — 497 m². Ēkas projektu izstrādājis arhitektu birojs NRJA, kas pazīstams arī ar projektiem “Z-Towers”, “8 Blacks” u.c. 

“Astor Rezidence” pārstāvis Viesturs Kuļikovskis: “Tā kā ēka atrodas pilsētas centrā, vietā, kur to katru dienu redz tūkstošiem rīdzinieku un pilsētas viesu, ļoti rūpīgi meklējām arhitektu šī projekta realizēšanai. Esmu pārliecināts, ka Ulda Lukševica projekts noteikti dos nozīmīgu ieguldījumu izpratnes veidošanā par to kādai ir jāizskatās 21.gadsimta arhitektūrai Latvijā un pasaulē.”

“Šī ir perimetrāla būve, turklāt atrodas pilsētas centrā intensīvas transporta un gājēju plūsmas rajonā. Tādēļ būvniecības darbi ir jāveic gan respektējot transporta vadītāju un gājēju kustību, gan ņemot vērā apstākļus, ka būvniecība jāveic salīdzinoši mazā apbūves teritorijā. Pirms būvdarbu uzsākšanas mēs veicām gan blakus esošo ēku, gan gruntsūdeņu līmeņa monitoringu. Darbu veikšanai esam izveidojuši būvbedri 5 m dziļumā no esošā zemes līmeņa. Būvniecības procesā ir pielietoti urbpāļi, kā arī pāļu rievsiena”, būvdarbu gaitu skaidro AS LNK Industries valdes loceklis Jevgenijs Locovs

“Astor Rezidence” atrodas Latvijas galvaspilsētas Rīgas sirdī – Lāčplēša un Krišjāņa Barona ielu krustojumā un tā ir vieta ar attīstītu ofisu, veikalu, kafejnīcu un restorānu infrastruktūru. 20 minūšu brauciena attālumā no jaunās ēkas atrodas Rīgas starptautiskā lidosta, bet dažu minūšu attālumā - starptaustiskā autoosta un vilcienu stacija. Tuvākajā apkaimē atrodas vairākas skolas, bērnudārzi, SPA centri, fitnesa klubi, izstāžu un koncertzāles, Latvijas Nacionālā opera. 

Iesakām: Pievienojies City24.lv Facebook lapai un uzzini aktuālos jaunumus!

Baiks: Valmierā nav dzīvokļu, ko iegādāties īpašumā vai īrēt

03.12.2014

alt

Samazinājies banku izsniegto mājokļu kredītu skaits

03.12.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

4

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Altum jauno speciālistu mājokļu garantiju programmā piešķirta 1000.garantija

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība