Izsoles uzvarētājs atsakās pirkt bijušo Skrundas lokatora pilsētiņu

Bijušās Skrundas lokatora pilsētiņas izsole vakar pasludināta par nenotikušu, jo tās uzvarētājs SIA Kurzemes nekustamie īpašumi mēneša laikā nav samaksājis pirkuma summu, aģentūru LETA informēja zvērināta tiesu izpildītāja Inese Bože. Izsoles uzvarētājs skaidro, ka atteicies no pirkuma, jo Skrundas lokatora pilsētiņa esot izlaupīta.

"Mēs esam apsekojuši īpašumu un konstatējuši, ka tas ir ievērojami izlaupīts un absolūti neatbilst novērtējumam. No katlumājas nekas nav palicis, demontētas ceļu betona plāksnes. Faktiski īpašums ir izdemolēts. Situācija dabā absolūti neatbilst tam, kas tika piedāvāts izsolē un bija redzams fotogrāfijās. Manuprāt, ir jāveic īpašuma pārvērtēšana," savu lēmumu atteikties no īpašuma iegādes skaidroja SIA "Kurzemes nekustamie īpašumi" valdes priekšsēdētāja Marina Ķēniņa.

Iespēju iegūt lokatora pilsētiņu savā īpašumā tagad iegūst pārsolītais izsoles pretendents SIA "Capital Investment Group", kas piedāvāja otru augstāko nosolīto summu - 402 000 eiro. Uzņēmumam divu nedēļu laikā jāpiesakās, ja tas vēlas armijas pilsētiņu pirkt.

Kā ziņots, novembra sākumā atkārtotā izsolē bijušā Skrundas lokatora pilsētiņu par 403 200 eiro nosolīja SIA "Kurzemes nekustamie īpašumi".

Izsolē dalības naudu bija iemaksājuši 13 pretendenti, bet tajā piedalījās 11. Visi izsoles dalībnieki bijuši vietējie, no ārvalstīm neviens nepiedalījās.

Jau ziņots, ka maijā valsts nekustamais īpašums "Mežaine" Skrundas novada Raņķu pagastā tika izsolīts kādam Latvijā reģistrētam uzņēmumam par 82 800 eiro, aģentūru LETA informēja zvērināta tiesu izpildītāja Inese Bože. "Latvijas Avīze" vēsta, ka tiesa šo izsoli atzinusi par nenotikušu, jo tās uzvarētājs laikā neiemaksāja iepirkuma summu.

Savukārt iepriekšējais bijušā Skrundas lokatora pilsētiņas īpašnieks SIA "Iniciatīva Europa" Skrundas novada pašvaldībai divus gadus nebija maksājis nekustamā īpašuma nodokli, aģentūru LETA iepriekš informējusi zvērināta tiesu izpildītāja Inese Bože. Nodokļa parāda summa maijā bija sasniegusi 11 831 eiro. Pašvaldība vērsās pie tiesu izpildītāja, lai parādu piedzītu. Kā atzina Bože, no līdzšinējā īpašnieka nesekmīgi mēģināts nodokļu parādu piedzīt citā veidā un nekustamā īpašuma piespiedu atsavināšana bijis galējais līdzeklis.

"Iniciatīva Europa" īpašumu nosolīja 2010.gada 4.jūnijā par 170 000 latu (241 890 eiro). Ar bijušā Skrundas lokatora pilsētiņas pircēju 2010.gada 9.jūlijā tika noslēgts nomaksas pirkuma līgums, kurā noteiktais samaksas termiņš bija desmit gadi. SIA "Iniciatīva Europa" vienīgais īpašnieks ir Krievijas pilsonis no Samāras Sergejs Rižkovs.

Iesakām: Apskati īpašo piedāvājumu jaunumus!

Baltijā dzīvokļi jaunajos projektos vismazāk pieejami rīdziniekiem

09.12.2014

alt

Centrāltirgus rekonstrukcijā cer piesaistīt ES naudu un investēt līdz 4,5 miljoniem eiro

10.12.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

4

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Altum jauno speciālistu mājokļu garantiju programmā piešķirta 1000.garantija

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība