Namu apsaimniekotājs "City Service Latvia" nopircis apsaimniekošanas uzņēmumu Liepājā

Uzņēmums City Service Latvia, kas pieder vienai no lielākajām ēku saimniecības pārvaldīšanas un integrēto komunālo pakalpojumu uzņēmumu grupām Eiropā - sabiedrībai City Service, iegādājās Liepājā strādājošo daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanas uzņēmumu Namu serviss APSE, informē  City Service Latvia.

Iegādājoties šo sabiedrību, "City Service Latvia" paplašināja savu darbības ģeogrāfiju - administrēšanas pakalpojumus sniegs Kurzemes reģionā. Uzņēmums Latvijā ir uzkrājis milzīgu pieredzi, administrējot ne tikai daudzdzīvokļu mājas, bet arī svarīgus komerciālos un valsts nozīmes objektus.

"Parakstot līgumu par jauna uzņēmuma iegādi, spērām jaunu un svarīgu attīstības soli Latvijā, ar šo brīdi augstākās kvalitātes administrēšanas pakalpojumus sniegsim arī Liepājā. Mēs piederam vienai no lielākajām ēku saimniecības pārvaldīšanas un integrēto komunālo pakalpojumu uzņēmumu grupām Eiropā, tāpēc nešaubos, ka daudzu gadu laikā Eiropā, vienlaicīgi arī Latvijā uzkrāto ēku apsaimniekošanas pieredzi Liepājas iedzīvotāji novērtēs pozitīvi," stāsta "City Service Latvia" valdes loceklis Jons Šimkevičs.

Uzņēmums nodrošinās administrēšanas pakalpojumus 129 Liepājā esošām daudzdzīvokļu mājām. Kopējā apsaimniekojamā platība ir vairāk nekā 259 000 kvadrātmetru.

"City Service Latvia" rūpēsies par daudzdzīvokļu māju inženiertehniskām sistēmām un nodrošinās visu diennakti strādājošā avārijas dienesta pakalpojumus. Rodoties jebkādiem ar mājas apsaimniekošanu saistītiem jautājumiem, iedzīvotāji saņems konsultācijas individuāli. Pieredzējušie ēku apsaimniekošanas eksperti sniegs konsultācijas cilvēkiem arī par renovācijas jautājumiem, kā arī palīdzēs un dos padomu, īstenojot vienu vai citu mājas atjaunošanas darbu. Turklāt iedzīvotāji varēs zvanīt uz visu diennakti strādājošo klientu apkalpošanas centru.

"City Service Latvia" Latvijā specializējas ne tikai daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanā, bet arī sniedz pakalpojumus lieliem tirdzniecības centriem, valsts institūciju ēkām, Latvijas armijai, tiesu administrācijai, valsts aizsardzības ministrijai un citiem valsts objektiem.

"City Service Latvia" šobrīd Latvijā apsaimnieko 951 000 kvadrātmetru ēku platību.

"City Service" pārvalda vienu no lielākajām ēku saimniecības pārvaldīšanas un integrēto komunālo pakalpojumu uzņēmumu grupām Eiropā. Uzņēmums darbojas Lietuvas, Polijas, Spānijas, Latvijas un Krievijas tirgū. Grupas kopējā administrējamo ēku platība sastāda vairāk nekā 33,1 miljonu kvadrātmetru.

"City Service" akcijas tiek kotētas "Nasdaq" Viļņas biržas Oficiālajā sarakstā.

Iesakām: Apskati īpašo piedāvājumu jaunumus!

Saeima konceptuāli atbalsta ierosinājumu līdz 1.martam atlikt "nolikto atslēgu principa" ieviešanu

11.12.2014

alt

"Swedbank" vadītājs: Maksātnespējas noteikumiem jābūt sabalansētiem

12.12.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

4

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Altum jauno speciālistu mājokļu garantiju programmā piešķirta 1000.garantija

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība