„NCC Housing” meklē zemes Rīgā jaunu dzīvojamo māju projektu attīstīšanai

Viens no lielākajiem nekustamo īpašumu projektu attīstītājiem Rīgā SIA NCC Housing turpina attīstīt jaunus dzīvojamo māju projektus un plāno investēt jaunu zemes gabalu iegādē Rīgas teritorijā ar labi attīstītu infrastruktūru.

Saskaņā ar „NCC Housing” plāniem, attīstītājam interesē zemes gabali 4000 – 8000 kv.m platībā jebkurā Rīgas pilsētas daļā. Svarīgs kritērijs zemes gabala izvēlei ir apkārtējā infrastruktūra un izbūvētās komunikācijas.

Mareks Kļaviņš, SIA „NCC Housing” valdes loceklis: „Neskatoties uz Saeimas un valdības pēdējiem lēmumiem, kas var negatīvi ietekmēt nekustamo īpašumu nozari, uzskatu, ka jauno dzīvokļu tirgus saglabā perspektīvas arī turpmāk, kaut arī šobrīd ir jūtama nogaidoša potenciālo pircēju attieksme. Tas ir tikai laika jautājums, kad tirgū notiks pašregulācija un viss nostāsies savā vietā, tāpēc arī plānojam turpināt jaunu projektu attīstīšanu. Atkarībā no zemes gabala atrašanās vietas mēs izvēlamies būvēt biznesa vai ekonomiskās klases dzīvokļus. Jāmin, ka mūsu līdzšinējā stratēģija balstījās uz vidusmēra rīdzinieku, kurš novērtē mūsu projektu priekšrocības - ne tikai racionālu plānojumu mājoklim, bet arī tā zemās uzturēšanas izmaksas un energoefektivitāti. Arī nākotnē šis segments būs mūsu prioritāte.”

Attīstītāja vieni no lielākajiem šī brīža nekustamo īpašumu projektiem ir „NCC Mājas Biķernieku ielā 160” Mežciemā, kurā ir uzbūvētas jau 16 no plānotajām 18 mājām, kā arī „NCC Mājas Putnu ielā 31” Pārdaugavā.

„NCC Mājas Biķernieku ielā 160” ir viens no lielākajiem aizsāktajiem nekustamo īpašumu projektiem Latvijā dzīvojamo māju segmentā. Projekta ietvaros tiks uzbūvētas astoņas piecstāvu un desmit četrstāvu dzīvojamās ēkas ar 356 dzīvokļiem. Projektā ir divu līdz četru istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari.

Savukārt dzīvojamo māju projektā „NCC Mājas Putnu ielā 31” Pārdaugavā uzsākta mājas būvniecība un dzīvokļu rezervācija. Projekta ietvaros tiks uzbūvēta sešstāvu dzīvojamā māja ar racionāla plānojuma 60 dzīvokļiem. Visi divu un trīs istabu dzīvokļi būs pieejami ar pabeigtu iekšējo apdari. 

Iesakām: Apskati īpašo piedāvājumu jaunumus!

Igaunija par 8,4 miljoniem eiro būvēs ES IT aģentūras galveno mītni

12.12.2014

alt

TOP10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 01.12.2014 - 07.12.2014.

12.12.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

2

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

3

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

4

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

5

Maijā dzīvošanai gatava būs Salienas trešā dzīvokļu māja. Atvērto durvju diena jau martā!

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība