"Rotermann Latvia" turpina strādāt pie bijušās Rīgas Sporta pils teritorijas attīstīšanas

Nekustamo īpašumu projektu attīstītāja SIA Rotermann Latvia izsludinājusi konkursu par labāko bijušās Rīgas Sporta pils teritorijas zemes dalījuma priekšlikumu Krišjāņa Barona ielas 75 kvartāla attīstībai atbilstoši Rīgas vēsturiskā centra (RVC) tradīcijām un detalizētāka risinājuma iesniegšanu skiču projekta stadijā pirmās kārtas būvniecībai, informē Rotermann Latvia valdes locekle Kristīne Stabiņa.

Būvniecības pirmā kārta paredzēta Tērbatas un Lielgabala ielas stūrī, kur plānotās ēkas 1.stāvā iecerēti veikali un citas komercplatības, bet no 2. līdz 7.stāvam - dzīvokļi. Pēc šī konkursa noslēgšanas un rezultātu izvērtēšanas paredzēti konkursi pārējo ēku būvniecībai, sadalot tos vairākās būvniecības kārtās.

Lai turpinātu realizēt ieceri ilgtermiņā, attīstot 2007.gadā iegādātās un 2008.gadā nojauktās Rīgas Sporta pils teritoriju, kuras kopējā platība ir 21 433 kvadrātmetri, veikti vairāki nozīmīgi priekšdarbi un saskaņošanas procedūras, kas bija stingri nepieciešamas, ņemot vērā, ka teritorija iekļauta RVC.

Stabiņa uzsver, ka "attīstība šajā kvartālā turpinās un ir plānots tuvāko 10 gadu laikā to padarīt par daudzfunkcionālu dzīvojamo un biroju kvartālu". Vienlaicīgi viņa arī piebilst, ka līdz šim paveiktais ir liels solis pretī izvirzītajam mērķim.

Reģistrēšanās pirmajam izsludinātajam konkursam noslēgsies 2015.gada 6.februārī, savukārt konkursa norise plānota līdz 20.februārim, pēc kā iesniegtos piedāvājumus un darbus vērtēs žūrijas komisija. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2015.gada martā.

SIA "Rotermann Latvia" ir "Rotermann Group" meitasuzņēmums Latvijā, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu projektu attīstīšanu. "Rotermann Group" ir 100% Igaunijas kapitāla uzņēmums, kas pieder Igaunijā pazīstamajam uzņēmējam Urmasam Sorumā. Zināmākais "Rotermann Group" projekts ir vēsturiskais "Rotermann" kvartāls Tallinā.

Iesakām: Ieskaties jaunākajos dzīvokļu īres piedāvājumos!

Cilvēktiesību komisija atbalsta likumprojektu īrnieku tiesību aizsardzībai pret nelikumīgu izlikšanu no mājokļiem

16.12.2014

alt

Būvniecības tirgus apjoms palielinājies par 19%, arhitektūras - par 5%

17.12.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

4

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība