Izsolīs "Latvijas Krājbankas" meitasuzņēmumu nekustamos īpašumus

Šodien paredzēts izsolīt likvidējamās AS "Latvijas Krājbanka" meitasuzņēmumiem SIA "Krājinvestīcijas", SIA "LKB Property" un SIA "Silva Invest" piederošus nekustamos īpašumus, liecina publicētie paziņojumi par izsolēm.

Paredzēts izsolīt "Krājinvestīcijām" piederošu nekustamo īpašumu Alūksnes novadā, Jaunalūksnes pagastā, Kolberģī, "Airītēs". Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 2399 kvadrātmetri un uz tā esošās ēdnīcas ēkas ar lieveni un divām palīgceltnēm. Īpašuma izsoles sākumcena ir 18 000 latu, kas nav apliekama ar PVN.

Tāpat paredzēts izsolīt "Krājinvestīcijām" piederošu pusi domājamās daļas no nekustamā īpašuma Jūrmalā, Rītupes ielā 6. Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 2733 kvadrātmetri un uz tā esošās divas dzīvojamo māju jaunbūves - lietošanas tiesības nostiprinātas uz zemesgabala daļu ar kopējo platību 1367 kvadrātmetri un uz tā esošu dzīvojamo ēku un palīgceltni. Īpašuma izsoles sākumcena ir 52 500 lati, augstākā izsolē nosolītā cena ir apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt "Krājinvestīcijām" piederošu nekustamo īpašumu Olaines novadā, Olaines pagastā, "Dzelzkalnos". Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 2,27 hektāri. Īpašuma izsoles sākumcena ir 1500 lati, kas nav apliekama ar PVN.

Tāpat paredzēts izsolīt "LKB Property" piederošu nekustamo īpašumu Ogrē, Pērses ielā 4. Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 1615 kvadrātmetri un uz tā esošā divstāvu administratīvā ēka. Īpašuma izsoles sākumcena ir 103 000 latu, kas nav apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt arī "LKB Property" piederošu pusi domājamās daļas no nekustamā īpašuma Talsos, Kareivju ielā 8. Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 625 kvadrātmetri un uz tā esošā divstāvu mūra ēka (lietošanā ēkas pirmais stāvs ar kopējo platību 143,3 kvadrātmetri). Īpašuma izsoles sākumcena ir 24 000 latu, kas nav apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt arī "LKB Property" piederošu nekustamo īpašumu Alūksnē, Uzvaras ielā 1. Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 2385 kvadrātmetri un uz tā esošais mājīpašums, ko veido administratīvā ēka ar pagrabu un piebūvi un saimniecības ēka. Īpašuma izsoles sākumcena ir 91 000 latu, kas nav apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt arī "LKB Property" piederošu nekustamo īpašumu Tukumā, Pasta ielā 21-057. Īpašumu veido neapdzīvojama telpa ar kopējo platību 152 kvadrātmetri un kopīpašuma domājamās daļas no daudzdzīvokļu mājas. Īpašuma izsoles sākumcena ir 26 250 lati, kas nav apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt arī vienu "Silva Invest" piederošu zemesgabalu un divas saistīto lietu kopības, kuras veido vairāki zemesgabali ar kopējo platību 18,66 hektāri. Uz viena no zemesgabaliem 0,81 hektāra platībā atrodas arī dzīvojamā māja. Zemesgabalu izsoļu kopējā sākumcena ir 77 000 latu, kas nav apliekama ar PVN.

Izsoles notiks likvidējamās "Latvijas Krājbankas" telpās Rīgā, Jāņa Daliņa ielā 15.

Kā ziņots, Rīgas apgabaltiesa 2012.gada maijā nolēma sākt "Krājbankas" bankrotu. Bankrotu lūdza sākt "Krājbankas" administrators - revīzijas kompānija "KPMG Baltics" -, kas secināja, ka neviens no četriem saņemtajiem bankas sanācijas priekšlikumiem nav realizējams. Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisija apstiprināja bankrota procedūru kā bankas maksātnespējas risinājumu.

„Māju medības” Barselonā un ieskats Spānijas īpašumu tirgū, Google biroja slepenā istaba, ASV pētījums: vētras laika postījumi ietekmē iedzīvotājus arī psiholoģiski

27.04.2013

Valstī plāno noteikt vienotu regulējumu teritorijas plānošanai, izmantošanai un apbūvei

29.04.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu