Rimma: Jauna apsaimniekošanas uzņēmuma ienākšana Liepājā neļaus atslābt

Jauna apsaimniekošanas uzņēmuma ienākšana Liepājas tirgū neļaus atslābt pašreizējiem tirgus dalībniekiem un iedzīvotājiem tā ir laba ziņa, intervijā Rietumu radio sacīja SIA Liepājas namu apsaimniekotājs vadītājs Artis Rimma.

"Par konkurenci Liepājā gan neesam sūdzējušies nevienu mirkli, jo tik daudz uzņēmumu un mazo kooperatīvu kā Liepājā nav nevienā citā Latvijas pilsētā," sacīja Rimma. "Protams, tas neļaus iesnausties, un būs intensīvi jāstrādā pie pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas un jācīnās par savu tirgu."

Viņš gan norādīja, ka pašvaldībai piederošā uzņēmuma darbība atšķiras no privāto kompāniju stratēģijas. "City Service Latvia" apsaimniekošanā esošās 129 ēkas ir daudzdzīvokļu nami, kamēr no "Liepājas namu apsaimniekotāja" pārziņā esošajām 670 mājām vairāk nekā puse jeb 370 mājas ir mazā koka apbūve.

"Ar daudzdzīvokļu mājām strādāt ir vieglāk un ērtāk, kamēr mazajā apbūvē jāiegulda lielāks darbs," sacīja Rimma.

Taču nav iemesla gaidīt apsaimniekošanas maksas samazināšanos, jo iedzīvotāji arvien biežāk izvēlas to palielināt, lai veiktu jaunus labiekārtošanas vai remontu darbus.

"Cilvēki redz, kādu rezultātu jumtu, ventilācijas vai apkures sistēmu sakārtošana dod kaimiņu mājām, un vēlas sakārtot arī savus īpašumus, kas palielina arī kopējo apsaimniekošanas maksu," sacīja Rimma.

Jau ziņots, ka uzņēmums "City Service Latvia", kas pieder vienai no lielākajām ēku saimniecības pārvaldīšanas un integrēto komunālo pakalpojumu uzņēmumu grupām Eiropā - sabiedrībai "City Service", iegādājās Liepājā strādājošo daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanas uzņēmumu "Namu serviss APSE".

Iegādājoties šo sabiedrību, "City Service Latvia" paplašināja savu darbības ģeogrāfiju - administrēšanas pakalpojumus sniegs Kurzemes reģionā. Uzņēmums Latvijā ir uzkrājis milzīgu pieredzi, administrējot ne tikai daudzdzīvokļu mājas, bet arī svarīgus komerciālos un valsts nozīmes objektus.

Uzņēmums nodrošinās administrēšanas pakalpojumus 129 Liepājas daudzdzīvokļu mājām. Kopējā apsaimniekojamā platība ir vairāk nekā 259 000 kvadrātmetru.

Iesakām: Ieskaties jaunākajos dzīvokļu īres piedāvājumos!

Būvkompānija "Arčers" sākusi Rīgas Doma torņa nostiprināšanu un restaurāciju

18.12.2014

alt

Ekspluatācijā nodota dzīvokļu māja Garden Apartments

19.12.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

2

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

3

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

4

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

5

Maijā dzīvošanai gatava būs Salienas trešā dzīvokļu māja. Atvērto durvju diena jau martā!

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība