"YIT Celtniecība" svin spāru svētkus „Biķerziedu” kvartāla dzīvojamai mājai

SIA YIT Celtniecība, būvniecības uzņēmums un nekustamo īpašumu attīstītājs, atzīmējis spāru svētkus dzīvojamai mājai Biķerziedu kvartālā Teikā, Biķernieku ielā 16.  Jaunā ēka ir piektā dzīvojamā māja jaunattīstītajā Biķerziedu kvartālā, un tās būvniecībā uzņēmuma ieguldītās investīcijas sasniedz 5 milj. eiro. Līdz šim uzbūvētajās kvartāla ēkās pārdoti jau 97% no piedāvātajiem dzīvokļiem. 

Kopumā "Biķerziedu" kvartālā "YIT Celtniecība" līdz šim ir ieguldījis 10 milj. eiro. "Biķerziedu" kvartāla nākamās kārtas laikā tiks izbūvēta viena piecstāvu ēka, kurā atradīsies 65 dzīvokļi ar dzīvojamo platību no 46 m2 līdz 88.3 m2. Dzīvokļu cenas jaunajā projektā ir, sākot no 1450 eiro/m2, piedāvājot dzīvokļus ar divām, trīs un četrām istabām.  

"Biķerziedu" kvartāls ir viens no kompānijas stratēģiskajiem objektiem, un tā līdzšinējo attīstību un tirdzniecības gaitu uzņēmuma "YIT Celtniecības" valdes priekšsēdētājs Andris Božē raksturo kā veiksmīgu. 

Turpina A.Božē: “Līdz šim četrās iepriekš uzbūvētajās „Biķerziedu” kvartāla daudzdzīvokļu mājās ir pārdoti gandrīz visi dzīvokļi, kas apliecina, ka piedāvātais projekts gan kvalitātes, gan cenas, gan arī novietojuma ziņā atbilst pircēju prasībām. Teikas apkaime, apvienojot attīstītu infrastruktūru un klusu zaļo zonu, ir viens no kritērijiem, kas pircējus mudina izšķirties par labu dzīvokļa iegādei. Šobrīd ir uzsākta dzīvokļu rezervācija arī jaunajā dzīvojamā mājā Biķernieku ielā. Izvērtējot stabilos pārdošanas rezultātus iepriekšējām mājām un ievērojamo pircēju interesi par jauno ēku, uz tirdzniecības gaitu raugāmies pozitīvi.”

Jaunās dzīvojamās mājas būvniecība tika uzsākta šī gada jūlijā, projektu plānots pabeigt un nodot ekspluatācijā 2015. gada vasaras beigās. Līdz šim „Biķerziedu” kvartālā ir izbūvētas četras daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, savukārt projekta noslēguma kārtā, ko plānots uzsākt 2015. gada rudenī, tiks veikta vēl vienas dzīvojamās ēkas kopā ar tirdzniecības centru būvniecība. 

Iesakām: Ieskaties jaunākajos dzīvokļu īres piedāvājumos!

TOP10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 15.12.2014 - 21.12.2014.

29.12.2014

alt
alt

Būvniecības izmaksas nedaudz pieaugušas

30.12.2014

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

2

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

3

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

4

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

5

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

6

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā