Inovatīvā pieeja biznesam ļauj Salienā attīstīt jaunu privātmāju konceptu vietējām ģimenēm

Pēc vairāku gadu sagatavošanās darbiem kompānijai Saliena ir izdevies izveidot jaunu konceptu vietējam pircējam Ideālā māja, nodrošinot atbilstošu cenu līmeni, tajā pašā laikā saglabājot augstu būvniecības kvalitāti. To izdevies sasniegt, pateicoties procesu pārdomātai organizēšanai  un tehnoloģiskai inovācijai, kas radīta Latvijā kopā ar koka paneļu māju ražotāju Ostby.

Atslēga – ražošanas tehnoloģijas un inovācijas 

Pērn Salienā jau ir uzceltas 7 jaunā koncepta mājas, bet nākotnē ar šo projektu kompānija Saliena saista ambiciozus plānus, uzbūvējot vismaz 100 šādas privātmājas. Pateicoties demokrātiskajai cenai no 189 000 eiro par plašu un praktisku privātmāju ar gaišu viesistabu, virtuvi, trim guļamistabām un garāžu būs piemērota lielākajai daļai latviešu ģimeņu.  

Michael Makarov (Michael James Makarov), Saliena Development SIA valdes priekšsēdētājs: „Kompānija Saliena sadarbībā ar tās grupas uzņēmumu Ostby SIA jau vairākus gadus ir meklējusi inovatīvus risinājumus, lai piedāvātu vietējam pircējam atbilstošu mājokļa piedāvājumu, vienlaikus saglabājot projektam raksturīgo augsto būvniecības kvalitāti. Kopīgas sadarbības rezultātā ir izdevies organizēt optimālu ražošanas procesu gatavām koka mājām, kas arī ir atslēga zemākai cenai. Pēc mūsu aprēķiniem, iegādājoties māju kredītā, ikmēneša maksājums būtu no 594 eiro mēnesī, kas bieži vien ir līdzīgs īres maksājumam par dzīvokli lielai daļai Latvijas ģimeņu. Man ir patiess gandarījums par radīto produktu, kas vairākām Latvijas ģimenēm sniegs iespēju uzlabot dzīves kvalitāti un dzīvot mūsdienīgā, drošā un sakoptā vidē.”

Rūpnīca Ostby atrodas Latvijā. Tā ražo koka paneļu mājas no Latvijā audzēta koka, kas pilnībā atbilst mūsdienu vietējā pircēja gaumei un izvēlei, kā arī ir energoefektīvas. Lielāko daļu Ostby gatavo produkciju eksportē uz Skandināviju.

Gatava privātmāja 9 mēnešos

Koncepts Ideālā māja paredz arī atšķirīgu pieeju sadarbībā ar pircēju. Klientam ir iespēja piedalīties mājas veidošanā, izvēloties vienu no trim mājas plānojumiem ar atšķirīgu stāvu skaitu un platību, apdari, kā arī papildu komplektācijas energoefektivitātei, dārzam un komfortam, atbilstoši vēlmēm, vajadzībām un budžeta iespējām. Ideālā māja no projekta sākuma ir gatava jau pēc 9 mēnešiem.

Mājas un dārzi ir izkārtoti tā, lai nodrošinātu maksimālu privātumu, vienlaikus sniedzot iespēju izbaudīt priekšrocības, ko piedāvā zaļās ainavas un dienasgaisma. Liela uzmanība pievērsta ēku energoefektivitātei, kā arī jaunākajām un efektīvākajām celtniecības metodēm, tādējādi panākot ievērojamu apkures izdevumu ietaupījumu, kā arī saudzējot apkārtējo vidi. Katras mājas stāvu plānojums ir racionāls un komfortabls. Māju projekti ir rūpīgi izplānoti līdz vissīkākajām detaļām, kas ļauj nodrošināt labāko kvalitātes un cenas attiecību. 

Nekustamo īpašumu projekts Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 ha lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Projektā Saliena jau dzīvo 180 ģimeņu no 11 dažādām valstīm, ir ierīkota mūsdienīga infrastruktūra, izveidots viens no lielākajiem golfa kompleksiem Baltijā, kā arī tajā atrodas Latvijas Starptautiskā skola. Tuvumā ir bērnudārzs, hokeja halle, futbola laukums, ezers. Salienā iedzīvotāju atpūtai ir izveidoti trīs parki 14 ha platībā. Tuvākajā apkārtnē pieejams bērnudārzs, ledus halle, sporta komplekss ar baseiniem, futbola laukums un ezers. Salienas attīstītājs un pārvaldītājs ir Saliena Development SIA. 

Iesakām: Apskati City24 īpašo piedāvājumu jaunumus!

 

Samazinās iedzīvotāju skaits, kuri sagaida nekustamā īpašuma cenu kāpumu

16.01.2015

alt

"Citadelē" liela ģimeņu interese par atbalstu pirmā mājokļa iegādei

16.01.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

3

Vidusmēra latvietim pieejami dzīvokļi Jūrmalā

4

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

5

Šogad interjerā dominēs lielformāta māksla

6

Decembrī sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos augusi par 0,5%

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā