Inovatīvā pieeja biznesam ļauj Salienā attīstīt jaunu privātmāju konceptu vietējām ģimenēm

Pēc vairāku gadu sagatavošanās darbiem kompānijai Saliena ir izdevies izveidot jaunu konceptu vietējam pircējam Ideālā māja, nodrošinot atbilstošu cenu līmeni, tajā pašā laikā saglabājot augstu būvniecības kvalitāti. To izdevies sasniegt, pateicoties procesu pārdomātai organizēšanai  un tehnoloģiskai inovācijai, kas radīta Latvijā kopā ar koka paneļu māju ražotāju Ostby.

Atslēga – ražošanas tehnoloģijas un inovācijas 

Pērn Salienā jau ir uzceltas 7 jaunā koncepta mājas, bet nākotnē ar šo projektu kompānija Saliena saista ambiciozus plānus, uzbūvējot vismaz 100 šādas privātmājas. Pateicoties demokrātiskajai cenai no 189 000 eiro par plašu un praktisku privātmāju ar gaišu viesistabu, virtuvi, trim guļamistabām un garāžu būs piemērota lielākajai daļai latviešu ģimeņu.  

Michael Makarov (Michael James Makarov), Saliena Development SIA valdes priekšsēdētājs: „Kompānija Saliena sadarbībā ar tās grupas uzņēmumu Ostby SIA jau vairākus gadus ir meklējusi inovatīvus risinājumus, lai piedāvātu vietējam pircējam atbilstošu mājokļa piedāvājumu, vienlaikus saglabājot projektam raksturīgo augsto būvniecības kvalitāti. Kopīgas sadarbības rezultātā ir izdevies organizēt optimālu ražošanas procesu gatavām koka mājām, kas arī ir atslēga zemākai cenai. Pēc mūsu aprēķiniem, iegādājoties māju kredītā, ikmēneša maksājums būtu no 594 eiro mēnesī, kas bieži vien ir līdzīgs īres maksājumam par dzīvokli lielai daļai Latvijas ģimeņu. Man ir patiess gandarījums par radīto produktu, kas vairākām Latvijas ģimenēm sniegs iespēju uzlabot dzīves kvalitāti un dzīvot mūsdienīgā, drošā un sakoptā vidē.”

Rūpnīca Ostby atrodas Latvijā. Tā ražo koka paneļu mājas no Latvijā audzēta koka, kas pilnībā atbilst mūsdienu vietējā pircēja gaumei un izvēlei, kā arī ir energoefektīvas. Lielāko daļu Ostby gatavo produkciju eksportē uz Skandināviju.

Gatava privātmāja 9 mēnešos

Koncepts Ideālā māja paredz arī atšķirīgu pieeju sadarbībā ar pircēju. Klientam ir iespēja piedalīties mājas veidošanā, izvēloties vienu no trim mājas plānojumiem ar atšķirīgu stāvu skaitu un platību, apdari, kā arī papildu komplektācijas energoefektivitātei, dārzam un komfortam, atbilstoši vēlmēm, vajadzībām un budžeta iespējām. Ideālā māja no projekta sākuma ir gatava jau pēc 9 mēnešiem.

Mājas un dārzi ir izkārtoti tā, lai nodrošinātu maksimālu privātumu, vienlaikus sniedzot iespēju izbaudīt priekšrocības, ko piedāvā zaļās ainavas un dienasgaisma. Liela uzmanība pievērsta ēku energoefektivitātei, kā arī jaunākajām un efektīvākajām celtniecības metodēm, tādējādi panākot ievērojamu apkures izdevumu ietaupījumu, kā arī saudzējot apkārtējo vidi. Katras mājas stāvu plānojums ir racionāls un komfortabls. Māju projekti ir rūpīgi izplānoti līdz vissīkākajām detaļām, kas ļauj nodrošināt labāko kvalitātes un cenas attiecību. 

Nekustamo īpašumu projekts Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 ha lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Projektā Saliena jau dzīvo 180 ģimeņu no 11 dažādām valstīm, ir ierīkota mūsdienīga infrastruktūra, izveidots viens no lielākajiem golfa kompleksiem Baltijā, kā arī tajā atrodas Latvijas Starptautiskā skola. Tuvumā ir bērnudārzs, hokeja halle, futbola laukums, ezers. Salienā iedzīvotāju atpūtai ir izveidoti trīs parki 14 ha platībā. Tuvākajā apkārtnē pieejams bērnudārzs, ledus halle, sporta komplekss ar baseiniem, futbola laukums un ezers. Salienas attīstītājs un pārvaldītājs ir Saliena Development SIA. 

Iesakām: Apskati City24 īpašo piedāvājumu jaunumus!

 

Samazinās iedzīvotāju skaits, kuri sagaida nekustamā īpašuma cenu kāpumu

16.01.2015

alt

"Citadelē" liela ģimeņu interese par atbalstu pirmā mājokļa iegādei

16.01.2015

Vēlaties iegādāties mājokli?

Uzziniet savas iespējas saņemt aizdevumu SEB bankā un piesakieties bezmaksas konsultācijai

  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 30 gadiem
  • Iespēja atlikt pamatsummas maksājumu uz laiku līdz 18 mēnešiem
  • Kredītmaksājumu apdrošināšanas piedāvājums
  • Valsts atbalsts mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Jaunie projekti Jūrmalā uzņems mājokļu pircējus - ļaujies jūras krasta vilinājumam arī tu!

2

Ieteikumi, kā iekārtot mājokli, ja ģimenē aug bērni

3

TOP 5: dzīvokļi Rīgā, kuros īpaši piedomāts pie interjera

4

Kur glabāt "dāmu ieročus"?

5

Tuvāk dabai - jaunajā projektā "Tuvidi" atvērto durvju diena

6

Ar ozolkoka smaržu un vēsturiskiem elementiem: aplūko unikālu dzīvokli Skolas ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdaugavas jaunie projekti vērs durvis mājokļu pircējiem

alt

TOP 5: dzīvokļi Rīgā, kuros īpaši piedomāts pie interjera

alt

Jaunie projekti Jūrmalā uzņems mājokļu pircējus - ļaujies jūras krasta vilinājumam arī tu!