Uzsākta dzīvokļu pārdošana Raņķa dambī 9

Interbaltijas grupas uzņēmums „Ranka Investment” nodevis ekspluatācijā atjaunotu, kvalitatīvu daudzstāvu dzīvojamo namu  projektā „River Park” Rīgā, Raņķa dambī 9. Tā ir viena no pirmajām dzīvojamām ēkām, kas atbilst jaunajam būvniecības likumam. Ēkā ir 89 vienas līdz četru istabu lieli dzīvokļi, un tā atrodas ļoti izdevīgā vietā – Rīgas centra un Pārdaugavas krustpunktā – no Rīgas centra un Vecrīgas to šķir tikai dažu minūšu brauciens pāri Akmens tiltam.

“Mūsu piedāvājums ir atbilstošs šodienas ekonomiskajai situācijai, ko joprojām akceptē un līdzfinansē bankas. Raņķa dambī 9 piedāvājam augsti kvalitatīvus dzīvokļus tā saucamā tuvajā centrā, Pārdaugavā, par pieejamu cenu, kopā ar izdevīgiem Citadeles hipotekārā aizdevuma nosacījumiem. “Vēl pirms mājas nodošanas ekspluatācijā nopirkti deviņi dzīvokļi un veiktas deviņas rezervācijas, kas uz šodienu jau ir pirkumi”, stāsta „Interbaltija” valdes priekšsēdētājs Ainārs Škapars.

Ēkas Raņķa dambī 9 rekonstrukcija sākās 2013. gada rudenī. Mājā papildus izbūvēts sestais mansarda stāvs, un katram dzīvoklim veikta pilna un kvalitatīva apdare. Viens no būtiskākajiem jaunās ēkas plusiem, kas to izdevīgi atšķir no citiem jaunajiem daudzdzīvokļu ēku projektiem, ir 50 centimetrus biezās mūra sienas, kuras vēl papildus nosiltinātas. Projekta „River park” attīstītājs informē, ka namā nav regipša starpsienu, arī tās veidotas no mūra. Turklāt tā kā ēka ir renovēta un siltināta, saskaņā ar Rīgas domes saistošajiem noteikumiem, dzīvokļu īpašnieki desmit gadus saņems 90 procentu lielu nekustamā īpašuma nodokļa atlaidi. Siltinātās mūra sienas jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem ļaus būtiski samazināt arī ekspluatācijas izmaksas. Mājā iebūvēti moderni lifti, ir ugunsdrošības signalizācija, kas jau atbilst 2016. gada obligātajām normām. Tajā tiek nodrošināta nepārtraukta diennakts uzraudzība, izmantojot videokameras. Katram dzīvoklim paredzēta ērta mantu glabātuve pagrabstāvā.

Dzīvokļu apdarei izmantots dabīgā koka vairogparkets, ieskaitot skaņu izolējošo starpkārtu, savukārt vannas istabās un WC telpās ir flīžu segums ar hidroizolāciju un kvalitatīvo Šveices kompānijas Laufen santehniku. Sīkāka informācija www.riverpark.lv

Ēkai nodrošināta pieejamība vecākiem ar bērnu ratiņiem, kā arī cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām, tomēr sevišķi pievilcīgu to padara izdevīgā atrašanās vieta, kā arī nama tuvumā esošās atpūtas iespējas. 

Nams Raņķa dambī 9 atrodas iepretim Uzvaras parkam, kas dzīvokļu īpašniekiem ļauj izmantot aktīvās atpūtas iespējas uzreiz pēc iziešanas pa sava mājokļa durvīm. Netālu atrodas vairāki sporta centri, kā arī Mārupīte un Arkādijas parks. Tikai dažu minūšu gājiena attālumā plūst Daugava, un majestātiski slejas jaunā Nacionālā bibliotēka. Savukārt ģimenēm ar bērniem pie ēkas izvietots bērnu rotaļlaukums un dažu metru attālumā atrodas bērnudārzs.

Daudzstāvu dzīvojamās ēkas rekonstrukcijas projektu izstrādājis arhitektu birojs SIA "Sestais stils", būvniecību veica SIA "Celtniecības sezona". Objekta kopējās izmaksas ar bankas Citadele līdzfinansējumu sasniedza 6 miljonus eiro.

Uzmanības centrā TUA: Latvijas tautsaimniecībai vajag investīcijas, nevis bremzes

26.01.2015

alt

Atvērto durvju diena jaunajā projektā Juglas ielā 10, Juglā

26.01.2015

Vēlaties iegādāties mājokli?

Uzziniet savas iespējas saņemt aizdevumu SEB bankā un piesakieties bezmaksas konsultācijai

  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 30 gadiem
  • Iespēja atlikt pamatsummas maksājumu uz laiku līdz 18 mēnešiem
  • Kredītmaksājumu apdrošināšanas piedāvājums
  • Valsts atbalsts mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Īpašumi Kurzemē - jūras krasta tuvums un kultūrvēsturiskais mantojums

2

9 pazīmes, ka īrpirkums ir tava iespēja iegādāties sev dzīvokli

3

Jaunie projekti Jūrmalā uzņems mājokļu pircējus - ļaujies jūras krasta vilinājumam arī tu!

4

Klāt Atvērto durvju dienas maratons jaunajos projektos!

5

Ieteikumi, kā iekārtot mājokli, ja ģimenē aug bērni

6

Kur glabāt "dāmu ieročus"?

City24 redaktora izvēle

alt

Kur glabāt "dāmu ieročus"?

alt

TOP 5: dzīvokļi Rīgā, kuros īpaši piedomāts pie interjera

alt

Jaunie projekti Jūrmalā uzņems mājokļu pircējus - ļaujies jūras krasta vilinājumam arī tu!