„DOMUSS” svin spāru svētkus „Felicity Apartments” dzīvojamai mājai

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA Domuss nosvinējis spāru svētkus dzīvojamai mājai Felicity Apartments Rīgas vēsturiskajā centrā, E.Birznieka-Upīša ielā 13. Jaunā ēka ir pirmā Baltijā, kuras projektam piešķirts starptautiskais ilgtspējīgas ēkas sertifikāts BREEAM.

Projektā „Felicity Apartments” tiks izbūvēts 81 dzīvoklis ar dzīvojamo platību no 53 līdz 101m2. Dzīvokļiem būs pilna apdare, un, iegādājoties dzīvokli, īpašnieki varēs izvēlēties franču balkonu vai jumta terasi. Savukārt pirmā stāva dzīvokļu īpašniekiem būs reta priekšrocība Rīgas centrā – dzīvoklis ar terasi un privātu dārzu. Jaunā projekta dzīvokļu cenas sākot no 2500 eiro/m2.

Ēkas pirmajā stāvā paredzētas komercplatības, savukārt pagrabstāvā – autostāvvieta un noliktavas telpas. Nama īpašais pagalms – vēsturiskā Upīša pasāžas eja tiks labiekārtots un apzaļumots. Ēkas iekšpagalmā paredzēts bērnu rotaļu laukums.

SIA „Domuss” valdes priekšsēdētājs Ralfs Jansons, sakot paldies celtniekiem par kvalitatīvi paveikto darbu, piebilda: „Esmu gandarīts, ka pagājušajā gadā uzsāktā celtniecība rit raiti, kā plānots, un jau šovasar Rīga kļūs bagātāka par vēl vienu mūsdienīgu un ilgtspējīgu jaunu ēku. Ēkas kvalitāte, labiekārtotā teritorija, attīstītā infrastruktūra un izcilais novietojums – tās būs priekšrocības, ko ik dienu izbaudīs jaunā pilsētas nama iemītnieki.”

Savukārt galvenā būvuzņēmēja SIA „Selva Būve” valdes priekšsēdētājs Rolands Orlovskis uzsvēra BREEAM nozīmi: „Šis sertifikāts nozīmē ne tikai izpildīt nacionālos standartus, bet arī ievērot papildus vēl augstākas prasības – videi īpaši draudzīgu materiālu izvēle un vēl stingrāka kontrole, novērtējot būvlaukuma ietekmi uz vidi un sabiedrību. No vienas puses mums, kā ģenerāluzņēmējam, tas uzliek lielāku atbildību, taču no otras puses ir patīkami apzināties, ka mums tas padodas, tāpēc šis ir mūsu pirmais, bet pilnīgi noteikti ne pēdējais BREEM sertificētais projekts, kuru uzņemamies realizēt.”

Kopš dzīvokļu tirdzniecības uzsākšanas š. g. 12. janvārī projektā ir rezervēti pirmie trīs dzīvokļi. Jaunās dzīvojamās mājas būvniecība tika uzsākta 2014. gada janvārī, projektu plānots pabeigt un nodot ekspluatācijā 2015. gada jūnijā.

„Felicity Apartments” ēkas arhitektūru ir izstrādājis arhitektu birojs WESTFOURTH ARCHITECTURE PC (ASV). Projekta autors ir arhitekts Vladimirs Arsene.

Atvērto durvju diena jaunajā projektā Juglas ielā 10, Juglā

26.01.2015

alt

Vietējie pircēji gaida cenu kritumu dzīvokļiem

27.01.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

TOP 5: ekskluzīvākās mājas, kas šobrīd pieejamas iegādei

2

Izsolē pārdod vienu no izcilākajām baroka laikmeta koka celtnēm Rīgā – Nordeķu muižu

3

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

4

"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula

5

Iedzīvotāji Rīgā vēl pāris gadus būs aktīvi dzīvokļu pircēji

6

Noskaidrotas 2018.gada vērtīgākās Latvijas ēkas

City24 redaktora izvēle

alt

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

alt

Iedzīvotāji Rīgā vēl pāris gadus būs aktīvi dzīvokļu pircēji

alt

"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula