Immostate: Nekustamo īpašumu tirgū aktīvi vietējie pircēji

Izvērtējot tirgus tendences, nekustamo īpašumu kompānija SIA Immostate ir būtiski paplašinājusi savu piedāvājumu klāstu dzīvojamo īpašumu segmentā, kas piemērots tieši vietējo pircēju interesēm un reālajām iespējām. Lai informāciju par šiem piedāvājumiem, kā arī kompānijas piedāvātos papildus pakalpojumus padarītu patērētājiem pēc iespējas vieglāk pieejamus un atrodamus, ir izveidots jauns zīmols Immostate Home un jauna interaktīva mājas lapa.

Nekustamo īpašumu tirgus tendenču analīze rāda, ka šobrīd Latvijā situācija ir  ļoti mainīga, to ietekmē dažādi iekšējie un ārējie faktori. Tā, šobrīd varam vērot, ka nedaudz krītas sērijveida dzīvokļu cenas mikrorajonos, jo daudzi nogaida, kā atrisināsies tā dēvētā “nolikto atslēgu”  principa ieviešana dzīvē. Kopējās tirgus tendences būtiski ietekmē arī Imigrācijas likuma grozījumi, kas stājušies spēkā 1. septembrī, kā arī diskusijas Saeimā par izmaiņām termiņa uzturēšanās atļauju piešķiršanā Krievijas pilsoņiem. Tas viss būtiski samazinājis darījumu skaitu jaunajos projektos un  Rīgas centrā, kur lielākoties tradicionāli pircēji ir bijuši nerezidenti.  

Artūrs Obrickis, SIA Immostate pārdošanas daļas vadītājs, atzīmē: „Nekustamo īpašumu tirgus šobrīd ir ļoti sensitīvs, ieņēmis nogaidošas pozīcijas, gaidot ekonomiski pamatotus ilgtermiņa lēmumus no politiķiem. Tāpēc ir rūpīgi jāanalizē tirgus tendences, izvērtējot vietējo iedzīvotāju reālo pirktspēju, jo fokusēsimies galvenokārt uz  vietējiem pircējiem un aktīvi strādāsim šī brīža tirgus situācijai atbilstošā cenu kategorijā, ko nosacīti varētu saukt par „lētajiem dzīvokļiem” vai „lētajām mājām”. Taču Immmostate Home gadījumā vārds „lēts” nebūt nenozīmē zemus kvalitātes standartus: ilggadēja pieredze nekustamo īpašumu jomā ļauj mums mērķtiecīgi atlasīt tādus īpašumus Rīgā, mikrorajonos un Pierīgā, kas piedāvā pircējiem adekvātu cenas un kvalitātes attiecību.”

Izveidojot jauno zīmolu Immostate Home, uzņēmums savam komercīpašumu piedāvājumu portfelim pievieno kvalitatīvu dzīvojamo platību pārdošanas un īres segmentu, kur dzīvokļu pārdošanas cenas ir sākot no 50 000 līdz 200 000 EUR kas, kā liecina tirgus analīze, šobrīd ir vispieprasītākie īpašumi no vietējo pircēju puses.  Salīdzinot 2014. gada un 2013. gada darījumu skaitu dzīvokļu segmentā cenu kategorijā no 50 000 līdz 200 000 EUR, Latvijā 2014. gadā pieaugums ir par 12%, savukārt Rīgā pieaugums ir jau 17%. Tā kā Rīgā fiksētas trīs ceturtdaļas no visiem Latvijas darījumiem kopumā, tad pieaugums galvaspilsētā ir turpat pusotru reizi lielāks nekā pārējā Latvijā.*

Pozitīvo tendenci uztur arī šī gada janvārī „Latvijas Attīstības finanšu institūcijas Altum„ (ALTUM) un bankas Citadele parakstītais līgums par sadarbību mājokļu galvojumu programmas īstenošanā, par kuru bija ļoti liela sabiedrības interese. Tādējādi Citadele ir kļuvusi par pirmo komercbanku, kas uzsāk dalību ALTUM īstenotajā Mājokļu galvojumu programmā, kuras ietvaros ALTUM sniegs galvojumus komercbanku izsniegtiem aizdevumiem ģimenēm ar bērniem mājokļa iegādei vai būvniecībai.

Immostate Home jaunās mājas lapas www.immostatehome.lv datu bāzē atrodamie dzīvokļi un mājas atrodas galvenokārt Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē, to piedāvājums strauji mainās un papildinās. T urklāt interaktīvajā mājas lapā, aizpildot anketu, ikvienam ir iespēja nosūtīt savu pieteikumu īpašuma pārdošanai vai īrei. Mājaslapā pēc universāliem meklēšanas kritērijiem viegli un ātri var aplūkot piedāvātos īpašumus; uzzināt, kādas ir dzīvokļu cenas Purvciemā, Imantā, Pļavniekos, Mārupē, kur pieejami lēti dzīvokļi, izlasāmi arī speciālistu padomi par pašu nekustamā īpašuma iegādes un pārdošanas procedūru, par nepieciešamajiem dokumentiem, valsts nodevām. Immostate Home piedāvā arī zinošu juristu un notāru pakalpojumus, kam ir pieredze dzīvokļu pārdošanas darījumos.

Par uzņēmumu:

SIA Immostate ir nekustamo īpašumu uzņēmums, kas nodrošina integrētus starpniecības, konsultāciju un pārvaldības pakalpojumus Latvijā kopš 2004. gada. SIA Immostate darbības pamata joma ir komercīpašumu un investīciju īpašumu starpniecības pakalpojumi, attīstības projektu konsultācijas, visa veida sertificēta nekustamo īpašumu vērtēšana Latvijas robežās, kā arī nekustamā īpašuma pārvaldīšana. Izveidojot jauno zīmolu Immostate Home, uzņēmums savam komercīpašumu piedāvājumu portfelim pievieno kvalitatīvu dzīvojamo platību pārdošanas un īres segmentu. 

*Avots: Valsts Vienotā Datorizētā Zemesgrāmata

Vietējie pircēji gaida cenu kritumu dzīvokļiem

27.01.2015

Nekustamo īpašumu nozarei prognozē pilnīgu apstāšanos

27.01.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

2

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

3

Esi pats sava mājokļa saimnieks! Reaton prezentē ko nebijušu apdares materiālu tirgū - fiksētās izmaksas

4

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

5

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

6

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

City24 redaktora izvēle

alt

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

alt

Jaunā Teika, Ezerparka Nami un Vairoga 32 dzīvojamais projekts vērs durvis apmeklētājiem

alt

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos