Britu īpašumi, kas piederējuši tikai vienai dinastijai. ASV politiķu neformālie darījumi ar īpašumu brokeriem. Dzērienu bizness rokrokā ar māju iegādēm.

 

Laikraksts The Telegraph publicējis mājokļu topu, kurā apvienotas rezidences, kas piederējušas vairākām dinastijām, taču tagad tās pārdod. Tā, piemēram, 1770. gadā celtā Anglijas rezidence Devonšīrā, kas piederējusi kādai britu ģimenei vairāk kā 150 gadus, ir pārdošanā par 2 milj. mārciņu. Rezidencē ir pavisam 13 istabas, biljarda telpa un arī plašs dārzs. Ja ir vēlme pēc kā pieticīgāka, varot nopirkt Bristoles kotedžu ar piecām istabām un senu dārzu, šis īpašums piederējis kādai ģimenei vairāk kā 50 gadus un ir 850 000 mārciņu vērts. Ko pavisam lētu piedāvā Somersetā- neliels lauku bungalo, celts 1920. gados un piederējis vienai ģimenei no šī laika, tagad tas pieejams par nieka 250 tūkstošiem mārciņu. Tiesa, tie ir tikai pirmie izdevumi. Šai būvei vajadzīga pamatīga renovācija.

Vairāk http://goo.gl/qsvod

Entonijs Veiners, viens no ASV Kongresa pārstāvjiem, kopā ar sievu īrē četristabu dzīvokli Ņujorkā, Parka avēnijā, maksājot par to 13 000 ASV dolāru mēnesī. Veiners min, ka attiecības ar viņa īpašumu brokeri esot tādas pašas kā jebkuram citam klientam, taču The New York Times bilst, ka Ņujorkā politiskajās aprindās viss atkarīgs no tā, kurš kuru pazīst. Tā, piemēram, pilsētas mēram Edvardam Koham viņa birojs kārtoja nekustamā īpašuma meklēšanu, kamēr pašam politiķim nebija jāiet cauri neskaitāmajiem piedāvājumiem un „ Atvērtajām durvīm”. NYT atzīmē, ka nereti politiķi brokeriem maksājot lielākas komisijas naudas, taču īres maksas gan atbilst reālajai tirgus cenai. Protams, šie apartmenti pārējiem īrēt gribētājiem tad tiek slēgti un nemaz netiek izrādīti. Interesanti, ka politiķi, kuri cits citu pazīst vai vismaz ir labi paziņas, dzīvo viens otram kaimiņos vai vienā kvartālā.

Vairāk http://goo.gl/rworI

Amerikāņi ik gadu patērē miljoniem litru kolas, kafijas un sodas dzērienu, padarot neticami bagātus dzērienu kompāniju šefus, kuri strādā kopā vien ar pāris citiem valdes locekļiem un visas bagātības var koncentrēt savās rokās, raksta Curbed. Šie paši uzņēmēji vēlāk šo naudu tērē milzīgām ASV rezidencēm. Piemēram, Starbucks šefs Hovards Šulcs šķīries no 23 milj. dolāru, lai nopirktu vasaras rezidenci Ņujorkas piepilsētā, kurā savu artavu ieguldījuši ASV labākie „stārhitekti”. Mārvins Hebs, Pepsikolas vadītājs, labprāt iegulda Čikāgas komercīpašumos un nesen sķīries no 8 milj. dolāriem par labu pludmales mājai Floridā. Taču ne tik veiksmīgi izgājis Coca Cola dibinātājiem Kendleru ģimenei, kuru 1922. gada celtajā rezidencē šodien, kā runā, spokojas, turklāt šo īpašumu esot grūti pārdot.

Vairāk http://goo.gl/uYzsO

 

Jaunu dzīvokļu ēku būvniecība Pierīgā tuvāko piecu gadu laikā nav gaidāma

02.05.2013

Nekustamā īpašuma cenas sērijveida dzīvokļu tirgū šobrīd par 65% zemākas kā „burbuļa” periodā

03.05.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

2

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

3

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

4

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

TOP 10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 06.08.2018-12.08.2018

City24 redaktora izvēle

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

alt

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas