“Atvērtās mājas” apmeklētāji projekta “River Park” dzīvokļus varēs iegādāties ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem

Nekustamā īpašuma uzņēmums Latio akcijas Atvērtā māja ietvaros sestdien, 7.februārī, aicina iepazīties ar dzīvojamo projektu River Park Rīgā, tuvajā Pārdaugavā. Akcijas apmeklētājiem būs pieejami īpaši izdevīgi nosacījumi – iegādājoties dzīvokli, tā apsaimniekošana un apkure vienu gadu būs par brīvu, bet nekustamā īpašuma nodoklim desmit gadu periodam piešķirta 90% atlaide.

Maksa par apsaimniekošanu, ietverot arī dzīvo apsardzi, projektā ir 1,17 eiro par dzīvokļa kvadrātmetru, bet apkures izmaksas – 0,8 līdz 1 eiro par dzīvokļa kvadrātmetru.

Akcija “Atvērtā māja” dzīvojamajā projektā “River Park” Rīgā, Raņķa dambī 9, notiks sestdien, 7.februārī, no plkst. 11.00 līdz 16.00.

“Latio” speciālisti “Atvērtās mājas” apmeklētājus iepazīstinās ar ēkas dzīvokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.

Projekts “River Park” atrodas tuvajā Pārdaugavā, Daugavas un Uzvaras parka ieskauts. Ēkā ir 89 vienas līdz četru istabu dzīvokļi ar pabeigtu apdari. Dzīvokļu platība ir no 34 līdz 165 kvadrātmetriem. Saimniecības lietu uzglabāšanai pieejamas noliktavu telpas ēkas pagrabstāvā. Ap namu ir apzaļumots 4635 kvadrātmetrus liels zemesgabals ar bruģētiem celiņiem, bērnu rotaļu laukumu, autostāvvietām dzīvokļu īpašniekiem. Iedzīvotāju drošību garantē 24 stundu vizuālā un fiziskā uzraudzība pie ēkas centrālās ieejas. Ēkā izveidotas ugunsdzēsības un apsardzes signalizācijas sistēmas, videonovērošana, sarunu iekārtas pie ēkas ārdurvīm un dzīvokļos.

Dzīvokļu grīdas klāj dabīgā ozolkoka vairogparkets ar skaņu izolējošu starpkārtu, vannas istabās un tualetēs ir flīžu segums un Šveices zīmola “Laufen” santehnika, energoefektivitātes saglabāšanai un papildus skaņas izolācijai uzstādīti logi ar trīs kārtu stikla paketi. Ērtībai uzstādīti augstas kvalitātes lifti.

Ēka nodota ekspluatācijā 2014.gada 19.decembrī un tā ir viena no pirmajām dzīvojamām mājām, kas atbilst jaunajam būvniecības likumam. Kā vienu no būtiskākajiem jaunās ēkas plusiem projekta attīstītājs akcentē 50 centimetrus biezās mūra sienas, kuras papildus nosiltinātas. Namā nav reģipša starpsienu, arī tās veidotas no mūra. Tā kā ēka ir renovēta un siltināta, saskaņā ar Rīgas domes saistošajiem noteikumiem dzīvokļu īpašnieki desmit gadus saņems 90% lielu nekustamā īpašuma nodokļa atlaidi. Siltinātās mūra sienas ļauj būtiski samazināt arī ekspluatācijas izmaksas.

Patlaban pircējus atraduši 17 ēkas dzīvokļi.

Plašāk par projektu “River Park” http://latio.lv/lv/jaunie-majokli/apartments-772

„Latio” ir akcijas „Atvērtā māja” aizsācējs Latvijā, un tā norit jau vienpadsmito gadu. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, izvēlēties piemērotāko īpašuma iegādes risinājumu un lieliski noder lēmumu pieņemšanā.

Vairāk par Jauno projektu no City24.lv  www.city24.lv/jaunais-projekts/river-park

Arvien vairāk klientu izvēlas iegādāties Pillar piedāvātos mājokļus – pārdošanas apjomi 2014. gadā sasniedz 33,5 miljonus eiro

03.02.2015

alt

Ķemeru sanatorijas nekustamos īpašumus par 2,86 miljoniem eiro pārdos kreditoram "Arhiidea"

04.02.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

2

Esi pats sava mājokļa saimnieks! Reaton prezentē ko nebijušu apdares materiālu tirgū - fiksētās izmaksas

3

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

4

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

5

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Nāc uz ATVĒRTO DURVJU DIENAS MARATONU un laimē dizaina stāvlampu no LaLampa!

alt

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

alt

Jaunā Teika, Ezerparka Nami un Vairoga 32 dzīvojamais projekts vērs durvis apmeklētājiem