“Atvērtās mājas” apmeklētāji projekta “River Park” dzīvokļus varēs iegādāties ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem

Nekustamā īpašuma uzņēmums Latio akcijas Atvērtā māja ietvaros sestdien, 7.februārī, aicina iepazīties ar dzīvojamo projektu River Park Rīgā, tuvajā Pārdaugavā. Akcijas apmeklētājiem būs pieejami īpaši izdevīgi nosacījumi – iegādājoties dzīvokli, tā apsaimniekošana un apkure vienu gadu būs par brīvu, bet nekustamā īpašuma nodoklim desmit gadu periodam piešķirta 90% atlaide.

Maksa par apsaimniekošanu, ietverot arī dzīvo apsardzi, projektā ir 1,17 eiro par dzīvokļa kvadrātmetru, bet apkures izmaksas – 0,8 līdz 1 eiro par dzīvokļa kvadrātmetru.

Akcija “Atvērtā māja” dzīvojamajā projektā “River Park” Rīgā, Raņķa dambī 9, notiks sestdien, 7.februārī, no plkst. 11.00 līdz 16.00.

“Latio” speciālisti “Atvērtās mājas” apmeklētājus iepazīstinās ar ēkas dzīvokļiem, to plānojumu, sniegs izsmeļošu informāciju par projektu, būvniecības kvalitāti, izmantotajiem materiāliem un mājokļu ekspluatācijas priekšrocībām.

Projekts “River Park” atrodas tuvajā Pārdaugavā, Daugavas un Uzvaras parka ieskauts. Ēkā ir 89 vienas līdz četru istabu dzīvokļi ar pabeigtu apdari. Dzīvokļu platība ir no 34 līdz 165 kvadrātmetriem. Saimniecības lietu uzglabāšanai pieejamas noliktavu telpas ēkas pagrabstāvā. Ap namu ir apzaļumots 4635 kvadrātmetrus liels zemesgabals ar bruģētiem celiņiem, bērnu rotaļu laukumu, autostāvvietām dzīvokļu īpašniekiem. Iedzīvotāju drošību garantē 24 stundu vizuālā un fiziskā uzraudzība pie ēkas centrālās ieejas. Ēkā izveidotas ugunsdzēsības un apsardzes signalizācijas sistēmas, videonovērošana, sarunu iekārtas pie ēkas ārdurvīm un dzīvokļos.

Dzīvokļu grīdas klāj dabīgā ozolkoka vairogparkets ar skaņu izolējošu starpkārtu, vannas istabās un tualetēs ir flīžu segums un Šveices zīmola “Laufen” santehnika, energoefektivitātes saglabāšanai un papildus skaņas izolācijai uzstādīti logi ar trīs kārtu stikla paketi. Ērtībai uzstādīti augstas kvalitātes lifti.

Ēka nodota ekspluatācijā 2014.gada 19.decembrī un tā ir viena no pirmajām dzīvojamām mājām, kas atbilst jaunajam būvniecības likumam. Kā vienu no būtiskākajiem jaunās ēkas plusiem projekta attīstītājs akcentē 50 centimetrus biezās mūra sienas, kuras papildus nosiltinātas. Namā nav reģipša starpsienu, arī tās veidotas no mūra. Tā kā ēka ir renovēta un siltināta, saskaņā ar Rīgas domes saistošajiem noteikumiem dzīvokļu īpašnieki desmit gadus saņems 90% lielu nekustamā īpašuma nodokļa atlaidi. Siltinātās mūra sienas ļauj būtiski samazināt arī ekspluatācijas izmaksas.

Patlaban pircējus atraduši 17 ēkas dzīvokļi.

Plašāk par projektu “River Park” http://latio.lv/lv/jaunie-majokli/apartments-772

„Latio” ir akcijas „Atvērtā māja” aizsācējs Latvijā, un tā norit jau vienpadsmito gadu. Akcijas ietvaros rīkotās mājokļu apskates ir labi apmeklētas un potenciālajiem īpašumu pircējiem palīdz saņemt visu nepieciešamo informāciju, izvēlēties piemērotāko īpašuma iegādes risinājumu un lieliski noder lēmumu pieņemšanā.

Vairāk par Jauno projektu no City24.lv  www.city24.lv/jaunais-projekts/river-park

Arvien vairāk klientu izvēlas iegādāties Pillar piedāvātos mājokļus – pārdošanas apjomi 2014. gadā sasniedz 33,5 miljonus eiro

03.02.2015

alt

Ķemeru sanatorijas nekustamos īpašumus par 2,86 miljoniem eiro pārdos kreditoram "Arhiidea"

04.02.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

5

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Arī dzīvoklis var kalpot par vietu, kur nodoties pirts priekiem

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks