"Hili Properties" Latvijā iegādājas deviņus mazumtirdzniecības kompleksus

Hili Ventures grupā esošais nekustamo īpašumu pārvaldes meitasuzņēmums Hili Properties Latvijā ir iegādājies deviņus mazumtirdzniecības kompleksus, informē uzņēmums.

Ar šo darījumu "Hili Properties" savam starptautiskajam komerciālo nekustamo īpašumu portfelim kopumā ir pievienojis 18 500 kvadrātmetrus mazumtirdzniecības platības. Kopējā šo deviņu nekustamo īpašumu platība sasniedz aptuveni 27 000 kvadrātmetru.

"Hili Properties" īpašumā un pārvaldībā ir vairāki stratēģiski nozīmīgi komerciālie nekustamie īpašumi, kas paredzēti nomāšanai Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Maltā. Kompānijas daudzpusīgajā portfelī ietilpst biznesam paredzētas ēkas, biroju telpas nozīmīgos komerciālos rajonos un nekustamie īpašumi, kuros atrodas "McDonald’s" restorāni. "McDonald’s" restorāni ietilpst uzņēmumā "Premier Capital", kas ir vēl viens "Hili Ventures" grupas meitasuzņēmums.

Iegādātie mazumtirdzniecības centri nodrošina ar tirdzniecības vietām līdz pat 30 reģionālos un vietējos nomniekus, kuri aizņem platības no 950 līdz 4150 kvadrātmetriem. Lielākā daļa šo tirdzniecības centru ir pilnībā izīrēti. Pieci no šiem kompleksiem atrodas stratēģiski nozīmīgās vietās Rīgā, divi Latvijas otrajā lielākajā pilsētā Daugavpilī, bet pa vienam ir Tukumā un Aizkrauklē.

Lielākais nekustamais īpašums atrodas Tukumā un aizņem ievērojamu pilsētas rūpnieciskā parka platību. Tajā atrodas plaša vairumtirdzniecības noliktava ar dažādām mājsaimniecībā nepieciešamajām precēm, inventāru dārza darbiem, darba rīkiem un materiāliem celtniecības darbiem.

Pārējo kompleksu galvenie nomnieki ir lielveikali un plaša patēriņa preču veikalu tīkli, kuri plaši pazīstami Baltijas un Ziemeļeiropas valstīs. Līdzās lielveikaliem šajās ēkās izvietoti arī citi pakalpojumu sniedzēji, piemēram, bankas, aptiekas, apdrošināšanas brokeri un skaistumkopšanas saloni, kuriem tiek nodrošināta atsevišķa ieeja vai piedāvāts veikals-veikalā koncepts.

""Hili Properties" vīzija ir dažādot savu portfeli un paplašināt klātbūtni Baltijas reģionā, un jaunais nekustamo īpašumu darījums to ļauj paveikt. Mums tā ir nozīmīga iespēja. Iegādātie nekustamie īpašumi, no kuriem daži paši par sevi ir nozīmīgi, nodrošina būtisku neizmantotu potenciālu un tiks attīstīti no jauniegūtajām investīcijām," norāda "Hili Properties" priekšsēdētāja Mārgrita Lotša-Emenēgere.

"Hili Properties" stratēģiskajā portfelī ietilpst īpašumi no Maltas līdz pat Baltijas valstīm. Tajā ietilpst specializētas biznesa ēkas pieprasītākajos rajonos, luksusa mazumtirdzniecības kompleksi un nekustamie īpašumi, kuros atrodas "McDonald’s" restorāni.

"Hili Properties" īsteno stratēģiju, kas nostiprinātu kompānijas klātbūtni nozīmīgāko pilsētu nekustamo īpašumu attīstītāju tirgū.

"Hili Properties" ir Maltā bāzētās daudznozaru grupas "Hili Ventures" nekustamo īpašumu pārvaldes meitasuzņēmums. "Hili Ventures" nodarbojas arī ar loģistiku, inženierzinātni, naftas un gāzes ieguves atbalstu, tehnoloģiju izstrādi, kā arī veic uzņēmējdarbību partnerībā ar "McDonald’s" un "Apple". "Hili Ventures" grupa, kas ar 3800 darbiniekiem ir pārstāvēta 12 valstīs, ir partnere "CMA CGM", "Hoffmann", "Tranter", "Terberg", "IBM", "Cisco", "Microsoft", "NCR", "Lenovo" un citiem globāliem zīmoliem.

Izdevīgs piedāvājums- īre ar izpirkuma tiesībām jaunajā projektā “Salnas21”

06.02.2015

alt

Hipotekāro kredītu ar valsts galvojumu pirmā saņem ģimene no Rīgas

06.02.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

TOP 5: ekskluzīvākās mājas, kas šobrīd pieejamas iegādei

2

TOP 5 virtuves dizaina trendi, kas ir aktuāli šoruden

3

Ielūdz uz Atvērto durvju dienu vēsturiskā dzīvojamā ēkā Rīgas centrā

4

A. Kostins: Latvijā katru gadu pieaug nebanku kredītu izsniegtais apjoms

5

"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula

6

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

City24 redaktora izvēle

alt

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

alt

TOP 5: ekskluzīvākās mājas, kas šobrīd pieejamas iegādei

alt

TOP 5 virtuves dizaina trendi, kas ir aktuāli šoruden