Hipotekāro kredītu ar valsts galvojumu pirmā saņem ģimene no Rīgas

Hipotekāro kredītu ar valsts galvojumu pirmā saņems kāda ģimene no Rīgas, aģentūru LETA informēja bankā Citadele.

Latvijas ģimenēm ar bērniem ir liela interese par iespēju iegādāties savu īpašumu valsts atbalsta programmā mājokļa iegādei, saņemot bankas "Citadele" hipotekāro kredītu ar "Latvijas attīstības finanšu institūcijas "Altum"" sniegto valsts galvojumu un atvieglotiem nosacījumiem par pirmo iemaksu.

Ar valsts atbalsta programmas mājokļu iegādei īstenošanas gaitu un pirmo ģimeni, kas šajā programmā iegādājusies mājokli, banka "Citadele" iepazīstinās preses konferencē, kas notiks 9.februārī plkst.12 bankas "Citadele" centrālajā ēkā Rīgā, Republikas laukumā 2A, konferenču zāles telpās 3.stāvā.

Pasākumā bankas "Citadele" Privātpersonu kreditēšanas daļas vadītāja Baiba Tētiņa informēs par ģimeņu interesi un konsultācijās ar tām novērotajām tendencēm un vēlmēm, plānojot sava mājokļa iegādi. Savā pieredzē par valsts galvota hipotekārā kredīta saņemšanu dalīsies ģimene no Rīgas, kas pirmā šajā programmā parakstīs mājokļa iegādes līgumu. Pasākumā piedalīties arī "Latvijas attīstības finanšu institūcijas "Altum"" valdes priekšsēdētāja vietnieks Jēkabs Krieviņš, kurš informēs par mājokļu galvojumu valsts atbalsta programmai pieejamo finansējumu.

"Citadele" patlaban ir vienīgā banka Latvijā, kas iesaistījusies valsts atbalsta programmā mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem un izsniedz hipotekāros kredītus ar valsts galvojumu ģimenēm ar bērniem. Ģimenes ar bērniem bankā "Citadele" var saņemt hipotekāros kredītus ar atvieglotiem nosacījumiem pirmajai iemaksai un iespēju saņemt bankas finansējumu līdz 95% no mājokļa tirgus vērtības.

Kā ziņots, sākotnēji šai programmai valsts atvēlēja 332 678 eiro, bet janvāra beigās valdība nolēma pirmā mājokļa programmas finansēšanai papildus novirzīt 635 295 eiro.

"Hili Properties" Latvijā iegādājas deviņus mazumtirdzniecības kompleksus

06.02.2015

Pirmā mājokļa iegādes programmā lielākoties prasa aizdevumu no 10 000 līdz 40 000 eiro

06.02.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

3

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

4

Vidusmēra latvietim pieejami dzīvokļi Jūrmalā

5

Šogad interjerā dominēs lielformāta māksla

6

Decembrī sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos augusi par 0,5%

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā