Interese par dzīvokļiem Rīgas centrā no nerezidentu puses ir izzudusi

Janvārī interese par Rīgas centra dzīvokļiem no nerezidentu puses ir izzudusi. Nerezidenti izskanējušo informāciju, ka termiņuzturēšanās atļaujas būtu jāpārtrauc izsniegt, ir uztvēruši kā apstiprinātu faktu, teikts nekustamo īpašumu kompānijas Ober-Haus tirgus apskatā.

Janvārī centra dzīvokļu segmentā interese ir tikai no vietējiem klientiem, kas interesējas par nelieliem remontētiem divistabu dzīvokļiem centrā ar vidējo cenu līdz 50 000 eiro un trīsistabu dzīvokļiem ar vidējo cenu līdz 70 000 eiro. Liela daļa rezidentu, kas ir gatavi iegādāties īpašumu, joprojām atklāti atzīst, ka nogaidīs līdz pavasarim, jo cer uz būtisku cenu samazinājumu, teikts apskatā.

Ir novērota interese no vietējiem pircējiem arī par lielākiem trīs un četru istabu dzīvokļiem renovētās ēkās ar vidējo cenu no 100 000 līdz 150 000 eiro, taču pircēju prasībām atbilstošu piedāvājumu šobrīd tirgū ir salīdzinoši maz.

Var teikt, ka interese no nerezidentu puses ir izzudusi, norāda "Ober-Haus". Nerezidenti izskanējušo informāciju, ka termiņuzturēšanās atļaujas būtu jāpārtrauc izsniegt, ir uztvēruši kā apstiprinātu faktu. Liela loma ir arī Krievijas rubļa vērtības krasajai samazināšanai, kas būtiski ir sadārdzinājusi īpašumu cenu un attiecīgi interesi par īpašumu iegādi Latvijā.

Vienīgi tie nerezidenti, kas jau ir iegādājušies kādu īpašumu un pārcēlušies uz dzīvi Latvijā, izrāda interesi par papildu dzīvokļu īpašumu iegādi, teikts apskatā.

Janvārī, kā novēroja "Ober-Haus" speciālisti, cenu izmaiņas dzīvokļiem centra segmentā netika fiksētas. Pilsētas tālajā centrā vidējās pārdošanas cenas neremontētiem dzīvokļiem ir no 700 līdz 1300 eiro par vienu kvadrātmetru, remontētiem dzīvokļiem nerenovētās pirmskara ēkās - no 1000 līdz 2000 eiro par vienu kvadrātmetru, remontētiem dzīvokļiem renovētās ēkās - no 1700 līdz 2500 eiro.

Tuvajā centrā, klusajā centrā un Vecrīgā vidējās pārdošanas cenas neremontētiem dzīvokļiem ir no 800 līdz 2300 eiro par vienu kvadrātmetru, remontētiem dzīvokļiem nerenovētās pirmskara ēkās - no 1200 līdz 3200 eiro par vienu kvadrātmetru, remontētiem dzīvokļiem renovētās ēkās - no 2500 līdz 4700 eiro.

Iesakām: Ieskaties jaunākajos dzīvokļu īres piedāvājumos!

 

Pavadi "saldas" brīvdienas savās nākamajās mājās- jaunajā projektā DOMINO!

16.02.2015

alt

NĪ aģentu sertifikācija un profesionālās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana – garantija veiksmīgiem darījumiem

16.02.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Klientu dienas Salienā: rezervē dzīvokli un saņem 1000 eiro vērtu IKEA dāvanu karti tā iekārtošanai

2

Teika – zaļas vides ieskautais radošuma un tehnoloģiju epicentrs, kas uzplaukst ar jaunu sparu

3

Viens no arhitekta Modra Ģelža pēdējiem veikumiem – privātmāja Mežaparkā

4

Maskavas forštate – no rīdzinieku bieda līdz unikālai dzīvesvietai ar milzīgu potenciālu

5

Ķīpsala – likteņupes Daugavas un Vecrīgas ainavu ieskautā sala, kur sadzīvo pretstati

6

Atvērto durvju dienas - noķer "Lielo lomu" Rīgas centra jaunajos projektos

City24 redaktora izvēle

alt

Jūrmala – pašmāju "Ziemeļu Rivjēra", kur dziedē daba un priecē kultūra

alt

Radoši padomi mājokļa sienu "atdzīvināšanai"

alt

Dārzciema pērle – elegants dzīvoklis ar septiņām istabām