Īpašais piedāvājums dzīvojamo māju projektā Upesciemā

Maināties Jūs, mainās arī Jūsu vēlmes un iespējas. Ja Jūs ir ieinteresējusi iespēja jau šodien iegādāties ģimenes māju mūsu projektā Upesciemā, bet Jūsu ģimenei nepieciešamais optimālo istabu skaits ēkā neatbilst Jūsu budžeta iespējām, mūsu uzņēmums var piedāvāt Jums sekojošu risinājumu:

1. Jau šodien Jūs iegādājaties jebkuru no piedāvājumā esošām mājām, kuru telpu platība ir no 90 līdz 108 kv.m. ar piemājas zemes gabalu no 866 līdz 1242 kv.m. Visām mājām ir 3 istabas, virtuve, vannas istaba, dušas telpa un saimniecības telpa, kā arī autonojume. Māja ar pilnu apdari, labiekārtotu teritoriju un pieslēgumiem pie inženierkomunikāciju tīkliem izmaksās no 161900 līdz 186400 EUR.

2. Veicot Jūsu iegādātās mājas pārbūvi, atbilstoši mūsu izstrādātajiem projekta risinājumiem, Jūs iegūsiet vēl divas papildus dzīvojamās istabas. Projekta risinājumi ir izstrādāti tā lai, Jūs pilnvērtīgi varētu dzīvot ēkā būvdarbu veikšanas laikā. Papildus izbūvējamo istabu lielums ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un attāluma līdz zemesgabala  apbūves līnijai.

3. No projekta saskaņošanas līdz būvdarbu pabeigšanai paies ne vairāk kā 6 mēneši un mūsu uzņēmums sniegs Jums pilnu pakalpojumu klāstu - gan projekta izstrādi un saskaņošanu, gan autoruzraudzību un tehnisko uzraudzību, kā arī būvdarbu veikšanu un veiktās pārbūves nodošanu ekspluatācijā.

Ja Jūs ir ieinteresējis mūsu piedāvājums, mēs labprāt tiktos ar Jums, lai klātienē iepazīstinātu ar iespējamiem projekta risinājumiem un detalizētāk apspriestu pakalpojumu izmaksas un apmaksas kārtību.

Par projektu Upesciemā

Jauns dzīvojamo māju projekts (ekspluatācijā nodots 2014. gadā). Mājas ir ar pabeigtu iekšējo apdari, pieslēgtām centralizētām inženierkomunikācijām – gāzes apkure, ūdensvads, kanalizācija, elektrība, telekomunikācijas (Lattelecom optiskais tīkls). Nožogota un labiekārtota piemājas teritorija, automātiskie vārti. Ciemats atrodas Rīgas pievārtē 18 km attālumā no Rīgas centra (Vecrīgas), gleznainā vietā, ko ieskauj priežu mežs un dīķi. Ērta transporta satiksme un attīstīta infrastruktūra. Ciematā ir asfaltēti ceļi, ielu apgaismojums, nodrošināta koplietojamās teritorijas apsaimniekošana. 

Vairāk par uzņēmumu un projektu: www.artterra.lv

Iesakām: Apskati ekskluzīvo īpašumu piedāvājumus!

Fantastiskas brīvdienu mājas, kas šobrīd ir pārdošanā

26.02.2015

alt

Būvniecības izmaksas palielinājušās

27.02.2015

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Ar lauku tūrisma potenciālu: pārdod šarmantus viesu namus un atpūtas kompleksus!

2

Īpašnieku kopti un loloti īpašumi, ko pašlaik vari iegādāties Latvijas pilsētās

3

Elpu aizraujošs īpašums Latgalē, kur aizbēgt no pasaules steigas!

4

Viedoklis! Vai mājokļu tirgū gaidāms būtisks cenu samazinājums?

5

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 300 EUR!

6

Šobrīd 100% atlaide īres sludinājumu publicēšanai!

City24 redaktora izvēle

alt

City24.lv: 10 populārākās mājas martā

alt

Ieskaties kādā šarmantā dzīvoklī Siguldas Mazajā Šveicē!

alt

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 300 EUR!