"SEB banka" sākusi piedāvāt divu veidu risinājumus hipotekārajam kredītam

Arī SEB banka sākusi piedāvāt divu veidu hipotekāro kredītu risinājumus - ar un bez noliktajām atslēgām.

Martā stājās spēkā likumu grozījumi, kas paredz klientiem iespēju izvēlēties saņemt klasisko aizdevumu mājokļa iegādei vai aizdevumu mājokļa iegādei ar "nolikto atslēgu" iespēju. Tādēļ "SEB banka" atjaunojusi savu piedāvājumu mājokļu kreditēšanas jomā un klientiem, kas vēlas iegādāties dzīvokli vai māju, ir iespēja izvēlēties aizdevuma veidu.

Bankas mājaslapā publicētajā informācijā teikts, ka viens risinājums ir klasiskais aizdevums mājokļa iegādei, remontam vai labiekārtošanai - labākajiem klientiem ar augstu kredītspēju "SEB banka" piedāvā finansējumu līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības ar atmaksas termiņu līdz 30 gadiem. Par nodrošinājumu kalpos esošais vai iegādājamais mājoklis.

Savukārt otrs risinājums ir aizdevums mājokļa iegādei ar "nolikto atslēgu" iespēju, un šajā gadījumā "SEB banka" piedāvā finansējumu līdz 60% no īpašuma tirgus vērtības. Gadījumā, ja kāda iemesla dēļ klients vairs nespēs pildīt savas saistības, pēc nekustamā īpašuma pārdošanas klients tiks atbrīvots no aizdevuma atlikušajām saistībām.

Tomēr katrs piedāvājums tiek izvērtēts individuāli, atzīmē kredītiestāde.

"SEB banka" arī informē, ka tā tuvākajā laikā pievienosies attīstības finanšu institūcijas "Altum" īstenotajai valsts atbalsta programmai ģimenēm ar bērniem mājokļa iegādei, nodrošinot arī "SEB bankas" klientiem iespēju ar šīs programmas atbalstu iegādāties savu mājokli. Atbilstoši programmas nosacījumiem "Altum" galvojumu izsniedz, ja banka apliecinās, ka aizdevums piešķirts personai, ar kuru kopā dzīvo un kuras apgādībā ir vismaz viens nepilngadīgs bērns.

Kā ziņots, Saeima februārī pieņēma un martā stājās spēkā grozījumi vairākos likumos, kas paredz "nolikto atslēgu" principu ieviest kā izvēles iespēju hipotekārā kredīta ņēmējam.

Iepriekš banku nosacījumi hipotekārā kredīta saņemšanai kļuva stingrāki pēc tam, kad Saeima pērnruden nolēma Maksātspējas likumā noteikt "nolikto atslēgu" principu kā obligātu un būtiski saīsināja fizisko personu saistību dzēšanas termiņus maksātnespējas procesā.

Iesakām:   Apskati jaunākos un izdevīgākos privātmāju piedāvājumus šeit

Par 5,3 miljoniem eiro Rīgā būvēs Biofarmācijas centru

04.03.2015

alt

Atvērto durvju dienas projektā "Midtown Apartments"

05.03.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

3

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

4

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā