"SEB bankā" ģimenēm ar bērniem būs iespēja saņemt mājokļu aizdevumus ar valsts atbalstu

No šodienas SEB bankā iespējams pieteikties konsultācijai par mājokļu aizdevuma saņemšanu valsts atbalsta programmā ģimenēm ar bērniem.

Interesenti aicināti pieteikties jebkurā SEB bankas filiālē vai sazinoties ar SEB Klientu centru pa tālruni 8777.

Kā ziņots, SEB banka un Latvijas attīstības finanšu institūcija Altum noslēgušas līgumu par SEB bankas līdzdalību Altum īstenotajā valsts atbalsta programmā ģimenēm ar bērniem mājokļa iegādei.

Valsts atbalsta programmas mērķis ir ar valsts galvojuma palīdzību samazināt pirmās iemaksas apjomu, kas nepieciešams ģimenes mājokļa iegādei. Ģimenēm, kuru apgādībā ir viens bērns, ir iespēja saņemt valsts galvojumu 10% apmērā no mājokļa aizdevuma summas, bet ne vairāk kā 10 000 eiro. Ģimenēm ar diviem bērniem valsts galvojuma summa noteikta 15% apmērā, bet ne vairāk kā 15 000 eiro, savukārt ģimenes ar trim vai vairāk bērnu var saņemt galvojumu 20% apmērā no aizdevuma summas, bet ne vairāk kā 20 000 eiro.

SEB bankas prezidents Ainārs Ozols paziņojumā medijiem norāda, ka zems uzkrājumu līmenis vēl joprojām ir būtiskākais šķērslis ģimenēm sava mājokļa iegādei, jo bieži vien tas nav pietiekams pirmās iemaksas segšanai. Tādēļ ir apsveicams jebkurš atbalsta mehānisms, kas palīdz pārvarēt šo šķērsli. Pēc Ozola domām, ir svarīgi, ka tiesiskais regulējums mājokļu kreditēšanas jomā pašlaik atkal ļauj ar atbildīgu pieeju kreditēšanai veiksmīgi virzīties uz programmas mērķu sasniegšanu. Turklāt no klientu puses redzama aizvien aktīvāka interese par iespējām iegādāties savu mājokli. Tādēļ SEB banka, atbalstot savus klientus, ir gatava sniegt ieguldījumu valsts atbalsta programmas mērķu īstenošanā.

Sīkāka informācija par valsts atbalsta programmas mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem nosacījumiem atrodama SEB bankas mājaslapā.

Kā ziņots, valsts atbalsta programmā mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem kopumā pieejams nepilns miljons eiro, kas ļauj sniegt atbalstu 600 ģimenēm.

Līdz šim vienīgā banka, kas iesaistījusies šajā programmā, bija Citadele. Taču šonedēļ līgumu ar Altum par iesaistīšanos programmā parakstīs arī Swedbank.

Iesakām: Ieskaties jaunākajos dzīvokļu īres piedāvājumos!

Viļņā būvē trīs reizes vairāk jaunu dzīvokļu nekā Rīgā un Tallinā

10.03.2015

alt
alt

Atvērto durvju diena projektā "Dignājas ielas nami" - izdevīgi dzīvokļu iegādes nosacījumi un dāvana

11.03.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

2

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

3

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

4

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

5

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

6

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā