Solea Residence - māja, ko pavisam drīz varēsi nosaukt par savām mājām!

Autonomā apkure, zemi komunālie maksājumi, pilnībā nomainīti stāvvadi, elektrības bloki, nostiprināti pamati, nomainīti pārnesumi, mūsdienīgi plānojumi. Izklausās pēc, iespējams, Tava nākošā mitekļa? Un tam būs ne mazāk svarīgs pluss - miteklis atradīsies renovētā, otro elpu ieguvušā 1890. gadā celtā ēkā!

Solea Residence Kazarmu ielā 3 ir projekts, kura dzīvokļi apdzīvošanai tiks nodoti šī gada maijā. Labiekārtota teritorija, visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilno apdari (izņemot virtuves iekārtu un santehniku), tāpēc būtiski remondarbi nebūs jāveic tiem, kas uzreiz vēlas uzsākt dzīvi kādā no mājīgajiem dzīvokļiem! Dzīvokļi ir ļoti plaši un mūsdienīgi. Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar autonomo apkuri, katrā ir arī savs Junkers katls, kas ļaus īpašniekam pašam regulēt apkures lietojumu un siltuma daudzumu dzīvoklī. Tā kā māja no abām pusēm ir siltināta, drēgnie rudens vakaru vēji cauri sienām tik viegli cauri netiks, taču siltums no kurināmā uzkavēsies ilgāk!

Atšķirībā no citiem līdzīgiem projektiem, Solea Residence atrodas ērtā ģeogrāfiskajā pozīcijā, kad tuvu ir gan sabiedriskais transports, gan iepirkšanās centrs un mācību iestādes, gan arī Vecrīga, kas nedēļas nogales vakaros nenogurdinās ar trokšņiem, bet brīvos brīžos būs lieliska vieta mierīgām pastaigām. Kā projekta priekšrocība ir salīdzinoši zemās izmaksas. Ja tās nav iespējams segt uzreiz, lielākās Latvijas bankas Jums sniegs konsultāciju un piedāvās Jums izdevīgāko aizdevumu/finansējumu!

Rīgas centrā ir vairāki projekti, kas piedāvā labiekārtotus dzīvokļus, ērtu infrastruktūru un citus faktorus, kas būtiski ietekmē dzīvokļa iegādi, taču svarīgs aspekts ir klienta rocība. Protams, salīdzinot ar nekustamajiem īpašumiem Rīgas centrā, projekti ārpus "karstākajām" Rīgas zonām būs lētāki, taču te jāņem vērā arī klientūra un klientu vēlmes. Bieži vien centrs, lai arī atrodas izdevīgā pozīcijā no darba vietas perspektīvas, ilgtermiņā nerealizējas kā iecerētais ģimenes mājoklis. Katram klientu lokam tiek piedāvāts un ir atrodams atbilstošs nekustamo īpašumu klāsts, kas klientam ļauj to izvēlēties atbilstoši savām vēlmēm un spējām.

Jaunie projekti ar ģimenei draudzīgu infrastruktūru Rīgas apkaimē ir daudzi un dažādi, taču mēs Jums vēlamies piedāvāt Solea Residence - īpašumu par lētāko cenu, ņemot vērā ģeogrāfisko izvietojumu un kvalitāti! Un kvalitāte mūsu gadījumā ir ar vairāk nekā simt gadu pieredzes pievienoto vērtību!

Dzīvokļa cena ir atkarīga no tā platības. Tā kā dzīvokļi tiek piedāvāti jau ar pilno apdari (izņemot virtuves iekārtu un santehniku), to maksa šajā vēsturiskajā mājā ir sākot no 1440 EUR / m2.

Papildus informācija par projektu un projektu pārdevēju kontakti: http://www.city24.lv/jaunais-projekts/1891145

Pavasarim sākoties arvien aktuālākas kļūst atvērto durvju dienas Jaunajos projektos

13.03.2015

alt
alt

Iespēja pieteikties zemes nomas tiesībām uz zemesgabalu Jūrmalas gatvē, Rīgā!

16.03.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

2

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts