Solea Residence - māja, ko pavisam drīz varēsi nosaukt par savām mājām!

Autonomā apkure, zemi komunālie maksājumi, pilnībā nomainīti stāvvadi, elektrības bloki, nostiprināti pamati, nomainīti pārnesumi, mūsdienīgi plānojumi. Izklausās pēc, iespējams, Tava nākošā mitekļa? Un tam būs ne mazāk svarīgs pluss - miteklis atradīsies renovētā, otro elpu ieguvušā 1890. gadā celtā ēkā!

Solea Residence Kazarmu ielā 3 ir projekts, kura dzīvokļi apdzīvošanai tiks nodoti šī gada maijā. Labiekārtota teritorija, visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilno apdari (izņemot virtuves iekārtu un santehniku), tāpēc būtiski remondarbi nebūs jāveic tiem, kas uzreiz vēlas uzsākt dzīvi kādā no mājīgajiem dzīvokļiem! Dzīvokļi ir ļoti plaši un mūsdienīgi. Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar autonomo apkuri, katrā ir arī savs Junkers katls, kas ļaus īpašniekam pašam regulēt apkures lietojumu un siltuma daudzumu dzīvoklī. Tā kā māja no abām pusēm ir siltināta, drēgnie rudens vakaru vēji cauri sienām tik viegli cauri netiks, taču siltums no kurināmā uzkavēsies ilgāk!

Atšķirībā no citiem līdzīgiem projektiem, Solea Residence atrodas ērtā ģeogrāfiskajā pozīcijā, kad tuvu ir gan sabiedriskais transports, gan iepirkšanās centrs un mācību iestādes, gan arī Vecrīga, kas nedēļas nogales vakaros nenogurdinās ar trokšņiem, bet brīvos brīžos būs lieliska vieta mierīgām pastaigām. Kā projekta priekšrocība ir salīdzinoši zemās izmaksas. Ja tās nav iespējams segt uzreiz, lielākās Latvijas bankas Jums sniegs konsultāciju un piedāvās Jums izdevīgāko aizdevumu/finansējumu!

Rīgas centrā ir vairāki projekti, kas piedāvā labiekārtotus dzīvokļus, ērtu infrastruktūru un citus faktorus, kas būtiski ietekmē dzīvokļa iegādi, taču svarīgs aspekts ir klienta rocība. Protams, salīdzinot ar nekustamajiem īpašumiem Rīgas centrā, projekti ārpus "karstākajām" Rīgas zonām būs lētāki, taču te jāņem vērā arī klientūra un klientu vēlmes. Bieži vien centrs, lai arī atrodas izdevīgā pozīcijā no darba vietas perspektīvas, ilgtermiņā nerealizējas kā iecerētais ģimenes mājoklis. Katram klientu lokam tiek piedāvāts un ir atrodams atbilstošs nekustamo īpašumu klāsts, kas klientam ļauj to izvēlēties atbilstoši savām vēlmēm un spējām.

Jaunie projekti ar ģimenei draudzīgu infrastruktūru Rīgas apkaimē ir daudzi un dažādi, taču mēs Jums vēlamies piedāvāt Solea Residence - īpašumu par lētāko cenu, ņemot vērā ģeogrāfisko izvietojumu un kvalitāti! Un kvalitāte mūsu gadījumā ir ar vairāk nekā simt gadu pieredzes pievienoto vērtību!

Dzīvokļa cena ir atkarīga no tā platības. Tā kā dzīvokļi tiek piedāvāti jau ar pilno apdari (izņemot virtuves iekārtu un santehniku), to maksa šajā vēsturiskajā mājā ir sākot no 1440 EUR / m2.

Papildus informācija par projektu un projektu pārdevēju kontakti: http://www.city24.lv/jaunais-projekts/1891145

Pavasarim sākoties arvien aktuālākas kļūst atvērto durvju dienas Jaunajos projektos

13.03.2015

alt
alt

Iespēja pieteikties zemes nomas tiesībām uz zemesgabalu Jūrmalas gatvē, Rīgā!

16.03.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

2

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

3

Esi pats sava mājokļa saimnieks! Reaton prezentē ko nebijušu apdares materiālu tirgū - fiksētās izmaksas

4

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

5

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

6

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

City24 redaktora izvēle

alt

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

alt

Jaunā Teika, Ezerparka Nami un Vairoga 32 dzīvojamais projekts vērs durvis apmeklētājiem

alt

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos