Saliena pērn realizējusi vairākus nozīmīgus attīstības projektus

Kompānijai Saliena pērnais gads ir bijis viens no veiksmīgākajiem pēdējo gadu laikā. Tā pabeigusi īstenot pašreiz vienīgo Baltijā Golf Estate konceptu ar dzīvokļu un rindu mājām, kā arī veiksmīgi uzsākusi darbību jaunā privātmāju segmentā, orientējoties uz vietējo pircēju un tā vajadzībām. Tajā pašā laikā kompānija ir piesardzīga par šī gada prognozēm, atzīstot, ka tas būs izaicinājumiem bagāts.

Michael Makarov (Michael James Makarov), Saliena Development SIA valdes priekšsēdētājs: „Saliena turpina veiksmīgi attīstīties un, pateicoties jaunajam privātmāju projektam, kļūst arvien iecienītāka arī starp vietējiem iedzīvotājiem. Vienlaikus interese saglabājas arī no ārvalstu pircējiem. Tomēr jau no pērnā gada beigām ārvalstu pircējs ir kļuvis piesardzīgāks un nogaidošāks, vērojot globālās situācijas attīstību un izmaiņas Latvijas likumdošanā saistībā ar imigrācijas likumu. Varam jau šobrīd prognozēt, ka Salienai šis gads būs izaicinājumiem bagāts, pielāgojoties valsts politikas un ģeopolitiskās situācijas izmaiņām.

Lai arī nekustamo īpašumu tirgus turpinātu attīstīties, ir svarīga pārdomāta un konsekventa politikas veidošana valstī. Pozitīvas izmaiņas nekustamo īpašumu tirgū ir sagaidāmas, pateicoties nesen veiktajiem grozījumiem maksātnespējas likumā, kas paredz “nolikto atslēgu” principu piemērot pēc kredītņēmēju brīvprātības principa. Savukārt nekustamo īpašumu tirgus vēl ilgi var izjust sekas, ko radīja stingrāki ierobežojumi imigrācijas likumā, kā rezultātā ārvalstu pircēji, kas nav Eiropas Savienības rezidenti, ir kļuvuši daudz piesardzīgāki pret mājokļu iegādi Latvijā.

Pirmais Baltijā Golf estate

Pagājušajā gadā kompānija realizējusi vairākus nozīmīgus nekustamā īpašuma projektus. Tā nodeva ekspluatācijā vienīgā Baltijā Golf estate koncepta pirmo posmu, pārdodot vairāk nekā trešdaļu dzīvokļu, galvenokārt, ārvalstu pircējiem. Vienlaikus varēja novērot augstu vietējo iedzīvotāju pieprasījumu pēc īres dzīvokļiem.

Tas ir koncepts, ar kuru Saliena ļoti lepojas, jo ir pirmie, kas to ieviesa ne tikai Latvijā, bet arī kopumā Baltijā. Jāmin, ka pasaulē Golf estate ir prestižs koncepts nekustamo īpašumu nozarē, kas apvieno teritoriālu un funkcionālu mijiedarbību starp golfa kompleksu un mājokļu apbūvi.

Ar Ideālo māju maina sadarbības principus ar pircēju

Pērn pēc pieprasījuma un vairāku gadu sagatavošanās darbiem Saliena radīja jaunu konceptu vietējam pircējam „Ideālā māja”. Šajā projektā svarīgi bija sabalansēt cenas pieejamību ar augstu būvniecības kvalitāti, ko izdevās sasniegt, pateicoties procesu pārdomātai organizēšanai  un tehnoloģiskai inovācijai, kas radīta Latvijā kopā ar māju ražotāju Ostby.

Koncepts „Ideālā māja” paredz arī atšķirīgu pieeju sadarbībā ar pircēju. Klientam ir iespēja piedalīties mājas veidošanā. Šis koncepts izrādījās ļoti veiksmīgs, jo jau šobrīd notiek 13 šādu māju būvniecība, bet nākotnē ar šo projektu kompānija Saliena saista ambiciozus plānus, uzbūvējot vismaz 100 šādas privātmājas. Pateicoties demokrātiskajai cenai no 189 000 eiro par plašu un praktisku privātmāju ar gaišu viesistabu, virtuvi, trim guļamistabām un garāžu, tā būs piemērota lielākajai daļai latviešu ģimeņu.

Nekustamo īpašumu projekts Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu. 455 ha lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Projektā Saliena jau dzīvo 180 ģimeņu no 11 dažādām valstīm, ir ierīkota mūsdienīga infrastruktūra, izveidots viens no lielākajiem golfa kompleksiem Baltijā, kā arī tajā atrodas Latvijas Starptautiskā skola. Tuvumā ir bērnudārzs, hokeja halle, futbola laukums, ezers. Salienā iedzīvotāju atpūtai ir izveidoti trīs parki 14 ha platībā. Salienas attīstītājs un pārvaldītājs ir Saliena Development SIA. 

Iespēja pieteikties zemes nomas tiesībām uz zemesgabalu Jūrmalas gatvē, Rīgā!

16.03.2015

alt

Pussabrukušā Buru ielas nama iemītnieki neatbalsta mājas atjaunošanu; gala lēmumu nepieņem kvoruma trūkuma dēļ

17.03.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

3

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

4

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

5

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

6

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

alt

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

alt

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts