Iespēja pieteikties zemes nomas tiesībām uz zemesgabalu Jūrmalas gatvē, Rīgā!

Saskaņā ar kārtību, kādā tiek iznomāti Rīgas pilsētas pašvaldībai piederoši vai piekrītoši zemesgabali (Rīgas domes 17.04.2012. ieteikumi Nr.3 „Neapbūvētu Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošu vai piekrītošu zemesgabalu iznomāšanas kārtība”) Rīgas domes Īpašuma departaments izsludina iespēju interesentiem pieteikties Rīgas pilsētas pašvaldībai piederoša neapbūvēta zemesgabala Jūrmalas gatvē, Rīgā (kadastra apzīmējums 0100 082 2369), daļas „A”, ar plānoto platību 50 m2, nomai.

Zemesgabals atrodas ielu teritorijā un tiks iznomāts līdz Jūrmalas gatves pārbūvei vai inženierkomunikāciju ierīkošanas uzsākšanai, bet ne ilgāk kā uz 5 gadiem, īslaicīgas lietošanas būves - kioska/paviljona, kas tiks izmantota komercdarbības vajadzībām, būvniecībai, uzturēšanai un apsaimniekošanai.

Zemes nomas līguma termiņš var tikt pagarināts līdz 7 gadiem no zemes nomas līguma noslēgšanas brīža, pusēm vienojoties, bez jauna Rīgas domes lēmuma pieņemšanas, ja tam piekritīs Rīgas domes Satiksmes departaments un zemes nomas līguma termiņš  nepārsniegs īslaicīgas lietošanas būves - kioska/paviljona, kas tiks uzbūvēta uz zemesgabala, ekspluatācijas termiņa beigas.

Nomnieks izstrādā īslaicīgas lietošanas būves - kioska/paviljona būvprojektu (paredzot gājēju plūsmas analīzi) normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Par minēto zemesgabalu tiks organizēta zemes nomas tiesību izsole, ja līdz 02.04.2015. iesniegumu par minētā zemesgabala iznomāšanu iesniegs vairāki pretendenti. Šobrīd Rīgas domes Īpašuma departamentā ir saņemts viena pretendenta iesniegums.

Sākotnējās nomas maksas apmērs izsoles gadījumā: 1067,00 euro gadā.

Līdz ar to interesentiem ir iespēja līdz 02.04.2015. Rīgas domes Īpašuma departamentā (Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050) pieteikties minētā zemesgabala nomas tiesībām.

Iesniegums par zemesgabala iznomāšanu iesniedzams Rīgas domes Īpašuma departamenta sekretariātā (Riharda Vāgnera iela 5, Rīga, LV-1050); e-pasts: dinip@riga.lv.

Kontaktpersona iznomāšanas jautājumos: Ieva Emule, tel.67037536.

Papildus informācija pieejama:

http://www.rdid.lv/lv/rigas_pasv_iznoma/neapbuvetu_zemesgabalu_noma/article.php?id=14480

Solea Residence - māja, ko pavisam drīz varēsi nosaukt par savām mājām!

14.03.2015

alt
alt

Saliena pērn realizējusi vairākus nozīmīgus attīstības projektus

16.03.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

3

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

4

Vidusmēra latvietim pieejami dzīvokļi Jūrmalā

5

Šogad interjerā dominēs lielformāta māksla

6

Decembrī sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos augusi par 0,5%

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā