Rezidence "Dzintara melodija" uzņems savu pirmo senioru

Šodien Baltijas pirmajā senioru rezidencē Dzintara melodija apmetīsies pirmais seniors, biznesa portālu Nozare.lv informēja rezidencē Dzintara melodija.

Kā ziņots, rezidences izveidē investētos piecus miljonus latu plānots atpelnīt ne ātrāk kā desmit gadu laikā, biznesa portālam "Nozare.lv" teica rezidences projekta attīstītājas SIA "Senior Baltic" ģenerāldirektors Reinis Ignatavičs.

Viņš norādīja, ka tas skaidrojams ar šī konkrētā projekta ilgtermiņa vīziju. "Senioru rezidence "Dzintara melodija" noteikti ir ilgtermiņa projekts. Tāpēc arī ieguldītās investīcijas plānojam atpelnīt desmit gados, ne ātrāk."

Rezidences "Dzintara melodija" direktore Solvita Rudoviča atzīmēja, ka pastāvīgajiem iemītniekiem uzturēšanās summa mēnesī būs aptuveni 600 latu.

Jautāts, kā 5600 kvadrātmetru lielajai rezidencei plānots piesaistīt klientus, Ignatavičs teica, ka patlaban jau ir noslēgti ilgtermiņa līgumi ar desmit klientiem. Tāpat notiek arī pārrunas ar vēl vismaz 50 klientiem par līgumu un sadarbību.

"Līdz šī gada beigām plānots noslogot rezidenci par 60-70%, bet nākamā gada laikā nodrošināt pilnīgu rezidences noslogojumu," skaidroja Ignatavičs.

Kopumā četru stāvu ēkā var uzņemt 202 iemītniekus - 90 vienvietīgās un 56 divvietīgās istabiņās.

Ignatavičs arī atzīmēja, ka šāda veida rezidences izveidošanai Latvijā noteicošie faktori bijuši pieprasījums pēc šāda veida pakalpojuma un līdzšinējās sociālās aprūpes sistēma. "Mēs prognozējam, ka "Dzintara melodija" veidos spēcīgu konkurenci ierastajai Latvijas sociālās aprūpes sistēmai, mudinot to pilnveidoties, no kā ieguvēji būs gan paši seniori, gan viņu tuvinieki."

Jautāts, kā ar senioru maksātspēju, Ignatavičs skaidroja - tā kā šī rezidence ir paredzēta kā dzīvesvieta senioriem, kuriem nepieciešama aprūpe, tad pamatā maksātāji būs senioru tuvinieki, nevis paši seniori. Viņš arī atzīmēja, ka ar šo rezidenci plānots koncentrēties tieši uz vietējo senioru pieprasījumu, kas, pēc viņa aprēķiniem, ir pietiekami augsts, lai izveidotu šādu rezidenci.

Rezidence "Dzintara melodija" radīs 120 jaunu darbavietu.

Kopumā plānots atvērt divas rezidences Latvijā un pa vienai Lietuvā, Igaunijā un Polijā, atklāja Ignatavičs.

Jau ziņots, ka rezidences būvniecība aizsākās 2012.gada 12.martā ar svinīgu kapsulas iemūrēšanas ceremoniju Rīgā, Zolitūdē, Jaunpils ielā 20.

Rezidences būvniecību uzņēmies kompānijas "Monroe" un "OPI Conseil" meitasuzņēmums "Senior Baltic", par piemēru ņemot Francijas pieredzi. Telpas netiks pārdotas, bet gan nodotas izīrēšanai par aptuveni 600 latiem mēnesī. Šajā summā tiks iekļauta ne tikai apartamentu noma, bet arī sociālie un aprūpes pakalpojumi.

 

*Foto: http://seniorbaltic.lv

Rāvja būvfirmai un RCI Gulbene draud divu miljonu latu sods par neatļautu vienošanos

14.05.2013

AICINĀM uz atvērto durvju dienu dzīvokļu projektā PODNIEKI š.g. 18.maijā no plkst. 12:00 līdz 17:00

14.05.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām