Daugavas stadiona pārveidē par kultūras un sporta kvartālu ieguldīs 47 miljonus eiro

Uzsākti sagatavošanās darbi vērienīgai Daugavas stadiona atjaunošanai – to plānots pārvērst par modernu kultūras un sporta kvartālu. Kopējās teritorijas atjaunošanas izmaksas tiek paredzētas 47 miljonu eiro apmērā, informē VSIA Kultūras un sporta centra Daugavas stadions pārstāvis Edgars Pudzis.  Par to informē biznesa un ekonomikas ziņu portāls db.lv

Plānots, ka līdz 2015.gada vidum tiks veikti visi nepieciešamie sagatavošanās darbi Eiropas Savienības finansējuma piesaistei – teritorijas attīstības stratēģijas, t.sk. būvniecības ieceres izstrāde un nepieciešamā juridiskā ietvara sagatavošana.

Iecerēta teritorijas būtiska pārveidošana ar mērķi nodrošināt Grīziņkalnam piegulošo teritoriju revitalizāciju, izveidojot mūsdienu vajadzībām atbilstošu kvalitatīvu infrastruktūru sporta un kultūras pasākumu norisei un sniedzot iespējas Latvijas iedzīvotājiem pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku.

Teritorijas attīstība tiek plānota tā, lai visaugstākajā kvalitātē nodrošinātu dziesmu un deju svētku norisi, ne tikai paplašinot skatītāju sēdvietu skaitu un palielinot komfortu, bet arī radot ērtus apstākļus deju svētku dalībniekiem.

Lai visus sagatavošanās darbu veiktu pēc iespējas īsākā termiņā, VSIA Kultūras un sporta centrs Daugavas stadionsiepirkuma procedūras rezultātā ir noslēdzis līgumu ar SIA  Ernst & Young Baltic, kura ietvaros uzsākta programmasKultūras un sporta kvartāla izveide Augšielas apkārtnē Rīgā juridiskā ietvara un teritorijas attīstības būvniecības ieceres izstrāde.

Sagatavojot nepieciešamo normatīvo aktu bāzi līdz 2015. gada beigām, jau 2016. gadā plānota Eiropas Savienības finansēto projektu pieteikumu sagatavošana, kā arī tehnisko projektu izstrāde un saskaņošana, lai 2017.gadā varētu tikt uzsākti teritorijas revitalizācijas darbi, kas varētu noslēgties 2023.gadā.

Latvenergo izsolīs vairākus nekustamos īpašumus 50 000 eiro vērtībā

20.03.2015

"SEB bankā" parakstīs pirmos līgumus par valsts garantēta mājokļa aizdevuma izsniegšanu ģimenēm ar bērniem

20.03.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

4

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība