AICINĀM uz atvērto durvju dienu dzīvokļu projektā PODNIEKI š.g. 18.maijā no plkst. 12:00 līdz 17:00

Jums noteikti jāatbrauc apskatīties projektu PODNIEKI, lai novērtētu savas nākamās dzīves vietas priekšrocības, kvalitāti un vidi. PODNIEKI ir viens no aktuālākajiem jaunajiem projektiem Pierīgā – tie ir jauni, kvalitatīvi un mūsdienīgi dzīvokļi modernā ēkā zaļā vidē.

Projektā pārsvarā tiek piedāvāti funkcionāli 2 - 3 istabu dzīvokļi ar individuālu plānojumu. Tāpat projekta ietvaros izvēlei ir pieejami arī lielāku platību dzīvokļi (4 istabas, platības līdz 157.7m2). Dzīvokļi ar pabeigtu apdari tiek piedāvāti par pievilcīgu cenu – no 750 EUR/m².

Ēkā kopumā ir 123 dzīvokļi, uz šo brīdi ir rezervēti vai pārdoti 44 dzīvokļi, sakopta apkārtējā teritorija, tiek gatavotas iežogotas autostāvvietas. Projekts atrodas tikai 24km attālumā no Rīgas centra un 1,7 km no Ādažu centra. Te visapkārt ir mežs, ezeri un upes, te bērniem ir vairāki rotaļu laukumi, smilšu volejbola laukums. Ēkas pirmajā stāvā ir pašiem savs bērnu dārzs PATNIS. Pavisam tuvu ir Ādažu vidusskola, Ādažu brīvā Valdorfa skola, vairāki bērnudārzi gan Ādažos, gan Kadagā. Vairāki veikali – RIMI, Maxima, Super Neto, Elvi. Tāpat varat aktīvi atpūsties gan Ādažu sporta centrā, gan tenisa kortos.

Te ir padomāts par to, lai cilvēki varētu atpūsties pēc garas darba dienas un baudīt brīvo laiku kopā ar ģimeni!

Mēs gaidīsim Jūs 18.maijā , kad varēsiet apskatīties 6 DEMO dzīvokļus (dzīvokļi ar jau pabeigtu iekšējo apdari un pilnībā aprīkoti), saņemsiet detalizētu informāciju par dzīvokļu iegādi, kā arī varēsiet rezervēt Jums iepatikušos dzīvokli. Tāpat varēsiet aprunāties ar ēkā dzīvojošajiem, jo tieši viņi spēs vislabāk pastāstīt par to, kādi ir Jūsu ieguvumi!

Pasākumā piedalīsies arī banku pārstāvji, lai konsultētu Jūs par finanšu piesaisti īpašuma iegādei.

Sīkāku informāciju par projektu un atvērto durvju dienu pasākumu iespējams saņemt, zvanot konsultantiem: Ilona Rulle, tālr. 2663 9886; Jana Semerikova, tālr. 2836 6397; Jānis Driksmanis, tālr. 2545 1815. Tāpat informāciju varat apskatīties PODNIEKI mājas lapā>>

ARCO REAL ESTATE ir vadošais nekustamo īpašumu uzņēmums Baltijas valstīs , dibināts Igaunijā, 1992.  gadā. Uzņēmums ir kotēts Tallinas fondu biržā kopš 2007. gada jūnija. ARCO REAL ESTATE Latvijā   uzsācis darbību 1997. gadā un šobrīd sniedz pakalpojumus Rīgā, Saulkrastos, Jelgavā, Cēsīs, kā arī Liepājā un Jūrmalā. Uzņēmumā tiek nodarbināti aptuveni 60 kvalificēti speciālisti.

 

Papildu informācija:

ARCO REAL ESTATE
Brīvības iela 39, Rīga, LV 1010, Latvija
+371 67365555
www.arcoreal.lv
 

Rezidence "Dzintara melodija" uzņems savu pirmo senioru

14.05.2013

"Nira fonds": Valsts līmenī jārealizē programma mājokļiem par pieņemamām cenām

14.05.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu