Liepājā būtiski augusi interese par dzīvokļiem jaunajos projektos

Pēdējo mēnešu laikā Liepājā būtiski palielinājusies interese par dzīvokļa iegādi jaunajā projektā. To sekmējusi ekonomiskās situācijas uzlabošanās pilsētā pēc AS Liepājas metalurgs darbības atjaunošanas, kā arī Saeimas lēmums par tā dēvētā nolikto atslēgu principa ieviešanu kā izvēles iespēju, norāda projekta Mēness Nams pārdošanas vadītāja Ilze Ozoliņa. 

Par dzīvokļiem jaunajā projektā lielākoties interesējas pilsētas iedzīvotāji, tomēr arī rīdzinieki to vērtē kā labu investīciju objektu.  

«Tomēr jāņem vērā arī citi aspekti – piemēram, īres maksas Liepājā pašlaik daudzos gadījumus pārsniedz hipotekārā kredīta ikmēneša maksājumu, kas būtu jāveic par iegādātu dzīvokli mūsu projektā. Otrkārt, jaunajos projektos ir krietni zemāki komunālie maksājumi, ja salīdzinām tos ar izmaksām vecajās mājās» skaidro I. Ozoliņa.

Mēness Nams pašreizējie īpašnieki ekonomisko izdevīgumu savam projektam skaidro ar to, ka ēka tika iegādāta ekonomiskās krīzes laikā par summu, kas bija zemāka nekā tās būvniecībā ieguldītās izmaksas. “Ja šodien māja tiktu būvēta no jauna, tad izmaksas par vienu kvadrātmetru sasniegtu 1000 eiro, tomēr pašlaik tirgū varam piedāvāt dzīvokļus labā vietā, ar augstvērtīgu apdari par cenu, kas ir uz pusi zemāka, nekā citos jaunajos projektos,” norāda Mēness Nams pārdošanas vadītāja Ilze Ozoliņa.

Viņa arī zina teikt, ka Mēness Nams dzīvokļu pārdošanas cenas ir līdzīgas tām, ko īpašnieki Liepājā vēlas par tādas pašas platības dzīvokļiem padomju laikā celtās mājās bez apdares un ar nolietotām komunikācijām. Taču Mēness Nams ēkā ir jaunas komunikācijas, moderns lifts, tā ir siltināta un ar augstākiem griestiem nekā tajās mājās, kas būvētas pirms trīsdesmit un vairāk gadiem. Kā vēl vienu būtisku ieguvumu I. Ozoliņa min zemo apsaimniekošanas maksu – 0.28 eiro par kvadrātmetru. 

Pārdošanā ir dzīvokļi ar balto, pelēko vai gala apdari, un to cena ir, sākot no 330 eiro par kvadrātmetru. Tiem jaunajiem īpašniekiem, kuri izvēlējušies iegādāties dzīvokli ar pelēko apdari, ir iespēja pasūtīt individuāli viņu vēlmēm izveidotu gala apdari. Šī pakalpojuma cena ir no 150 eiro par kvadrātmetru.

Hipotekāros kredītus projekta Mēness Nams dzīvokļiem uz izdevīgiem nosacījumiem piedāvā Latvijas lielākās komercbankas: Swedbank, SEB banka, Citadele, Nordea un DNB. Pirmā iemaksa ir 10 līdz 15% apmērā, bet gada procentu likme ir no 2.5%.

Jaunais dzīvokļu projekts atrodas Reiņu meža ielā, Liepājā. Pašreizējais ēkas īpašnieks pirms aptuveni sešiem mēnešiem iegādājās 57 no 71 mājā esošā dzīvokļa. Pārdošanā esošo dzīvokļu platība ir, sākot no 33 kvadrātmetriem  līdz 100 kvadrātmetriem.

Projekta Mēness Nams īpašnieks ir SIA Reiņu Meža iela, kas 100% apmērā pieder AS Dotcom Enterprises.

Vairāk par projektu un pieejamajiem dzīvokļiem šeit!

Iesakām: City24 īpašo piedāvājumu jaunumi!

Dzīvojamais komplekss "Pērle" iekļuvis prestiža konkursa "Architizer A+Awards" finālā

24.03.2015

alt
alt

Klientu dienas projektā „NCC Mājas Biķernieku ielā 160”, Rīgā, Mežciemā!

25.03.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

3

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

4

Vidusmēra latvietim pieejami dzīvokļi Jūrmalā

5

Šogad interjerā dominēs lielformāta māksla

6

Decembrī sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos augusi par 0,5%

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā