Ekspluatācijā nodots vērienīgs projekts ar 18 dzīvojamām mājām Mežciemā

SIA NCC Housing nodevis ekspluatācijā pēdējās divas dzīvojamās mājas Mežciemā, Biķernieku ielā 160, tādā veidā noslēdzot vērienīgo nekustamo īpašumu projektu Rīgā ar 18 dzīvojamām mājām un daudzstāvu autostāvvietu. Kopējās projektā ieguldītās investīcijas veido vairāk nekā 28 miljonus eiro.

NCC Housing arī pašu spēkiem veica māju būvniecību, nodrošinot 100% projekta realizāciju.

Mareks Kļaviņš, SIA NCC Housing valdes loceklis: “NCC Mājas Biķernieku ielā 160 ir līdz šim vērienīgākais kompānijas nekustamā īpašuma projekts Latvijā. Tā realizēšana apliecina NCC spēju īstenot apjomīgus un sarežģītus projektus, iekļaujoties plānotajos termiņos un nodrošinot augstu būvniecības kvalitāti. Šobrīd bez uzsāktā projekta NCC Mājas Putnu ielā 31 celtniecības Ziepniekkalnā, jau plānojam jaunu projektu attīstību. Mūsu plānus Latvijā pozitīvi ietekmēs valdības nesen pieņemtais lēmums atcelt nolikto atslēgu principu kā obligātu nosacījumu.”

Projekta ietvaros tika uzbūvētas astoņas piecstāvu un desmit četrstāvu dzīvojamās ēkas ar 356 dzīvokļiem. No ekspluatācijā nodotajām pedējām 2 dzīvojamām mājām, 75% ir pārdoti vai rezervēti. Šobrīd šis ir veiksmīgs jauno projektu piemērs, veidojot pārdomātu un funkcionālu dzīvojamo vidi.

Ikviens var iepazīties ar projektu, šī gada 28.martā no plkst.11.00 – 15.00 apmeklējot NCC Housing  rīkotās Klientu dienas NCC Mājas Biķernieku ielā 160.

NCC Mājas Biķernieku ielā 160 ir divu līdz četru istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Katrā mājā ir 16 – 25 dzīvokļi un lifts, ko īpaši novērtē jaunās ģimenes ar bērniem. Katram dzīvoklim ir siltuma skaitītājs, plašs balkons un individuālas noliktavas telpas pagrabstāvā. Lai nodrošinātu plašu atpūtas un zaļo zonu, transporta līdzekļiem ir uzbūvēta daudzstāvu autostāvvieta. Iedzīvotāju ērtībām un priekam atpūtas zonā ir ierīkota lapene.

Konkursā Energoefektīvākā ēka Latvijā 2011 projekta NCC Mājas Biķernieku ielā 160 mājas tika novērtētas kā vienas no energoefektīvākajām ēkām Latvijā, iegūstot 2.vietu nominācijā „Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2011”.

Šobrīd NCC Housing attīsta vēl vienu dzīvojamo māju projektu NCC Mājas Putnu ielā 31 Pārdaugavā, kurā uzsākta mājas būvniecība un dzīvokļu rezervācija. NCC Mājas Putnu ielā 31 tiks uzbūvēta sešstāvu dzīvojamā māja ar racionāla plānojuma 60 dzīvokļiem. Visi divu un trīs istabu dzīvokļi būs pieejami ar pabeigtu iekšējo apdari. Katram dzīvoklim būs plašs balkons, saimniecības telpa pagrabstāvā un pieejama autostāvvieta pagalmā.

Vairāk informācijas par projektu un pieejamajiem dzīvokļiem: http://www.city24.lv/jaunais-projekts/pc21aq

Iesakām: City24 īpašo piedāvājumu jaunumi!

Teju katrs trešais iedzīvotājs pašreizējo dzīvojamo platību vērtē kā pārāk mazu

25.03.2015

Būvnieki pie patukša maka

26.03.2015

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Iespēja dzīvot pazīstamā arhitekta Vladimira Volkova projektētā villā Sunīšos

2

Rudens mājokļu medības: klāt Atvērto durvju dienas maratons jaunajos projektos

3

Interesentiem tiks izrādīti jaunākie dzīvokļi Jaunajā Teikā

4

Piedalies Atvērto durvju dienā un apskati projekta 26VESETAS dzīvokļus

5

Jūrmalas Sun Terraces aicina uz Atvērto durvju dienas pasākumu

6

Klientiem durvis vērs arī vairāki jaunie projekti Pārdaugavā un Mārupē

City24 redaktora izvēle

alt

Ieteikumi virtuves "atsvaidzināšanai" jebkuram budžetam

alt

Nāc uz Atvērto durvju dienas maratonu un laimē dāvanu karti 300 eur vērtībā no ALANDEKO

alt

Ieskaties! Dizaina māja Bieriņos ar "The devil is in the details" pieeju