Atvērto durvju dienas visos “Ektornet” mājokļos Liepājā

Nekustamo īpašumu uzņēmums “Ektornet” šo sestdien, 18. maijā ,   no plkst. 11:00 līdz 17:00 organizē atvērto durvju dienas mājokļiem visā Liepājā. Atvērto durvju dienu laikā “Ektornet” pārdošanas projektu vadītāji izrādīs dzīvokļus vēsturiskajā ēkā Krišjāņa Barona ielā 8, tāpat arī apskatei piedāvās  vēl citus – kopumā vairāk nekā 30 – mājokļus visā Liepājā .

“Pirmo reizi organizējam atvērto durvju dienas visā pilsētā vienlaikus, piedāvājot gan vairākus mājokļus apskatei, gan arī īpašas cenas visiem īpašumiem. Jānorāda, ka “Ektornet” šobrīd ir viens no plašākajiem nekustamo īpašumu piedāvājumiem Liepājā. Tāpat kā citur, arī Liepājā, esam veikuši nozīmīgas investīcijas īpašumu attīstīšanā,“ uzsver “Ektornet” valdes priekšsēdētājs Andris Kovaļčuks.

Atvērto durvju dienu ietvaros apskatei kopumā tiks piedāvāti 30 mājokļi visā Liepājā. Plānojot īpašumu iegādi, konsultācijas sniegs ne tikai “Ektornet” pārstāvji, bet arī “Swedbank” finanšu konsultanti par kredīta saņemšanas iespējām.

Kā viens no interesantākajiem “Ektornet” piedāvātajiem objektiem ir ēka Krišjāņa Barona ielā 8. Tā ir vairāk nekā simts gadus sena, celta 1900. gadā, bet 2008. gadā pilnībā renovēta, saglabājot laikmetam raksturīgos elementus gan eksterjerā, gan interjerā.

“Ēkas ārējais veidols vēsta par 20. gadsimta sākuma liepājnieku smalko stila izjūtu - jūgendstils ar neoklasicisma iezīmēm. Līdz ar to šī ēka noteikti būtu iekļaujama tūrisma maršrutā dodoties apskatīt Liepājas arhitektūras pērles. Šobrīd arhitektūras zinātņu doktors Jānis Krastiņš strādā pie grāmatas par jūgendstilu Liepājā un topošajā grāmatā tiks iekļauta arī šī ēka,” stāsta Liepājas Būvvaldes pārstāvis Aigars Štāls.

Vēsturiskajā ēkā Krišjāņa  Barona ielā 8  pārdošanā tiek piedāvāti 9 dzīvokļi -

no vienas līdz trīs istabām ar platību sākot ar 45,5 m2 līdz 103,2 m2. Dzīvokļi  pieejami gan ar pilnu, gan pelēko iekšējo apdari. Tikai atvērto durvju dienu laikā 18. maijā šo dzīvokļu cenas būs sākot no 406 LVL/m2.

Tukšajiem mājokļiem bīda augstāku nodokli

15.05.2013

"YIT Celtniecība" uzsāk otrās kārtas būvniecību projektā "Biķerziedi"

15.05.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

3

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

4

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

5

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

6

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

City24 redaktora izvēle

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē