"YIT Celtniecība" uzsāk otrās kārtas būvniecību projektā "Biķerziedi"

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA YIT Celtniecība, turpinot attīstīt projektu Biķerziedi, ir uzsācis nākošo divu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju būvniecību.  Šobrīd ēku kompleksā ir uzsākta 90 dzīvokļu rezervēšana un pārdošana. Kopumā gada laikā otrās kārtas būvniecībā ir plānots investēt vairāk nekā 3 miljonus latu.

Pieprasījums pēc jauniem dzīvokļiem Rīgas labākajos mikrorajonos stabili palielinās, ko pierāda dzīvojamās ēkās projekta ”Biķerziedi” pirmās kārtas veiksmīgie pārdošanas rādītāji. Jaunajā projektā , kas atrodas Teikas rajonā, gada laikā p ārdoti vairāk nekā 80% dzīvokļi. Pirmās divas ēkas tika nodotas ekspluatācijā 2012. gada pavasarī.  

Andris Božē, SIA „YIT Celtniecība” valdes priekšsēdētājs: ”Biķerziedi”, kas atrodas Teikas klusajā rajonā, ir kļuvuši par iecienītu dzīvesvietu ģimenēm ar bērniem, ko īpaši sekmējusi lieliskā infrastruktūra- bērnudārzu un skolu tuvums, teicams sabiedriskais transports, kā arī sakārtotā un drošā vide. Ne mazāk svarīgi pircēju izvēlei iegādāties šeit dzīvokļus ir pārdomātie un funkcionālie dzīvokļu plānojumi, zemās komunālo pakalpojumu un uzturēšanas izmaksas, kā arī būvniecības kvalitāte. ”Biķerziedi” nekustamo īpašumu pircēji ir ne tikai pašmāju pircēji, bet arī NVS valstu pilsoņi, kas iegādājas Latvijā īpašumu kā investīciju Latvijā.”

Daudzdzīvokļu ēku komplekss "Biķerziedi" atrodas Teikā, Tālivalža ielā 21. Otrajā kārtā tiks izbūvētas divas piecstāvu mājas ar kopā 90 dzīvokļiem. Visi dzīvokļi būs pieejami ar pilnu iekšējo apdari platībā no 33 līdz 88 kvadrātmetriem ar vienu līdz četrām istabām. Projektā plāno izbūvēt gan pazemes, gan virszemes stāvvietas.

Dzīvokļa kvadrātmetra cena ir sākot no 910 latiem, kas šobrīd tirgū, izvērtējot projekta atrašanās vietu un kopējo jauno dzīvokļu piedāvājumu, ir uzskatāma par vidējas kategorijas cenu. Projekta otrās kārtas būvniecību plānots pabeigt jau 2013. gada nogalē. Visa projekta ”Biķerziedi” būvniecību pilnībā plānots pabeigt līdz 2015.gadam, ierīkojot arī modernu tirdzniecības centru iedzīvotāju vajadzībām pie Biķernieku ielas.

Līdzīgi kā citos "YIT Celtniecība" attīstītajos projektos, arī daudzdzīvokļu ēku kompleksa otrās kārtas "Biķerziedi" būvniecībā tiks izmantotas Skandināvijas ilggadējā pieredze gan attiecībā uz būvniecības normām, gan dzīvokļu funkcionalitāti un energoefektivitātes standartiem. Visām projekta ”Biķerziedi” ēkām būs Energoefektivitātes sertifikāti, kas apliecinās ēku augsto energoefektivitāti.

Jau ziņots, ka 2012. gada pavasarī "YIT Celtniecība" nodeva ekspluatācijā projekta "Biķerziedi" pirmo kārtu ar divām dzīvojamajām mājām un kopā 75 dzīvokļiem. Ēku teritorijā ir auto stāvvieta iedzīvotājiem, labiekārtots iekšpagalms ar bērnu rotaļu laukumu, kā arī jauni apstādījumi, kas lieliski iekļaujas Teikas zaļajā pilsētvidē. Apkārtnē ir pieejama lieliski attīstīta infrastruktūra- tirdzniecības centri, bērnudārzi, skolas un sporta klubi. Papildus vērtība aktīviem un sportot gribošiem cilvēkiem ir blakus esošais Biķernieku mežs.

 

Atvērto durvju dienas visos “Ektornet” mājokļos Liepājā

15.05.2013

SEB banka un tirdzniecības centra Spice īpašnieks paraksta aizdevuma līgumu 40 miljonu apmērā

16.05.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"