Latvijā top ekociemats Putinka - par godu Putinam

Kompānija ViaNets uzsākusi attīstīt ekociematu tīklu Blagodat, un viens no topošajiem ciematiem nosaukts Krievijas prezidenta Vladimira Putina vārdā.

Uzņēmuma pārstāvis Aleksejs Holostovs norāda, ka Latvija ir [Krievijai] vistuvākā Eiropas Savienības valsts, kurā ir visvairāk krieviski runājošo, turklāt tā izceļoties ar savu attieksmi pret vides saglabāšanu. Topošie ekociemati atrodoties ekoloģiski tīrās vietās – Ķemeru nacionālā parka tuvumā. Līdzās atrodas lielas ūdenskrātuves, kurās ierīkotas laivu stacijas un netrūkst zivju. Tāpat netālu ir arī sēņu vietas un ogu meži ar medību platībām.

Kā svarīgu faktoru, izvēloties ekociemata atrašanās vietu, kompānija min to, ka tikai stundas brauciena attālumā atrodas Jūrmalas centrs un Rīga.

Pirmais ekociematu tīkla  ciemats nosaukts par godu Vladimiram Putinam – Putinka - un atrodas Rīgas rajonā starp Rīgu un Jūrmalu. Putinka sastāv no deviņiem zemes gabaliem, kuru platība ir no 2500 līdz 3300 kvadrātmetriem. Kompānija ir pārliecināta, ka Latvijai ir liels gods, ka viena no tās apdzīvotajām vietām nosaukta par godu «tik ievērojamam cilvēkam, kurš sniedzis lielu ieguldījumu Krievijas un visas pasaules attīstībā».

Tāpat uzņēmums norāda, ka, iegādājoties vairākus zemes gabalus, pircējs un viņa ģimene iegūst uzturēšanās atļauju Latvijā, kas ļauj piecus gadus ceļot pa Šengenas zonas valstīm bez vīzas.

Savukārt, iegādājoties visu ekociematu, tiek sniegta iespēja to nosaukt par godu savai ģimenei, zīmolam vai mīļotajam cilvēkam. Kompānija norāda, ka ir jau saņēmusi daudzus pieteikumus no pazīstamiem politiķiem, sportistiem un šovbiznesa zvaigznēm, kuras vēlas piedalīties projektā.

Uzņēmums patlaban attīsta piecus ekociematu projektus. Papildus Putinkai, paredzēta Medvedevkas (seši zemes gabali), Valuevkas (divi zemes gabali), Viktorijas (pagaidu nosaukums) (seši zemes gabali) un Tomu (pagaidu nosaukums) (septiņi zemesgabali) izbūve.

Mājokļu celtniecība ekociematos paredzēta, izmantojot Finndomo tehnoloģiju, norādīts kompānijas interneta vietnē. Pilnībā aprīkotas mājas cena ir robežās no 550 līdz 700 eiro par kvadrātmetru.

*Foto: http://www.putinka.lv/

Viens no ekskluzīvākajiem nekustamā īpašuma projektiem visā Rīgā - Elizabetes Park House

16.05.2013

Tipveida dzīvokļu vidējā cena nedaudz palielinājusies sesto mēnesi pēc kārtas

16.05.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām